mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 23:13:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Čivava - čvek
Strani: 1 ... 431 432 433 434 435 [436] 437 438 439 440 441 ... 449   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čivava - čvek  (Prebrano 361180 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Albert
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 535


« Odgovor #6525 : sreda, 24.02.2010 : 14:06:52 »

Ja, srček je, pa lumpek tudi Wink Sem pa res vesela, da se z Masho tako zelo razumeta, priznam, da si nisem predstavljala, da se bosta tako zelo navezala drug na drugega. Masha se je cisto pootrocila, po nekaj ur dnevno se "mikastita". Res oba uzivata, midva z mozem pa se bolj, ko ju gledava Wink Ko pa pridemo v MB k moji mami, ki ima Nano (ni iz istega legla kot Niko, je pa od iste vzrediteljice - skotila sta se le 2 dni narazen), je pa sploh pestro, neumorno se igrajo in igrajo in igrajo ... Zdaj le se bolj vidim, kako pomembna je psu pasja druzba in sem zelo zadovoljna, da sva se odlocila se za enega.

Se popolnoma strinjam...pri nas je popolnoma isto!!! Wink Moja najboljša odločitev do zdaj je nakup še enega Čivavčka...Albert in Casper sta presrečna....prej je bil Albert preveč počloveščen in skos se je dolgočasil in zahteval mojo nenehno pozornost kot dojenček...sedaj pa uživa kot pravi kuža in tako je prav...rada se imata, vedno kaj ušpičita in veselje ju je gledat. Poleg vsega da imata drug drugega, pa ju osreči še moja prijateljica Anja, ki tudi večkrat na teden pripelje svoji psički čivavi in Arona, ki je sinček od Alberta...no takrat pa imamo cel veseli cirkus Wink
Vsem želim veliko prijetnih trenutkov s svojimi kužki, pa naj bo eden, dva ali več Wink
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #6526 : četrtek, 25.02.2010 : 16:50:17 »

Se popolnoma strinjam...pri nas je popolnoma isto!!! Wink Moja najboljša odločitev do zdaj je nakup še enega Čivavčka...Albert in Casper sta presrečna....prej je bil Albert preveč počloveščen in skos se je dolgočasil in zahteval mojo nenehno pozornost kot dojenček...sedaj pa uživa kot pravi kuža in tako je prav...rada se imata, vedno kaj ušpičita in veselje ju je gledat. Poleg vsega da imata drug drugega, pa ju osreči še moja prijateljica Anja, ki tudi večkrat na teden pripelje svoji psički čivavi in Arona, ki je sinček od Alberta...no takrat pa imamo cel veseli cirkus Wink
Vsem želim veliko prijetnih trenutkov s svojimi kužki, pa naj bo eden, dva ali več Wink
A ves da to kar ti pravis o Albertu je tudi Billy. Pretirano navezan name, vcasih se mi zdi da se kar dolgocasi (ceprav se trudim ga animirat kot je le mozno). Tako da ko bom le imela cas, si nabavim se enega. Smiley
Stasa ful nore fotke, ti kar malo zavidam malcka Wink. Tocno taksna barva mi je vsec. Imas kaksne slikice njegovih starsev?

lp
Logiran
Albert
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 535


« Odgovor #6527 : petek, 26.02.2010 : 07:38:50 »

Ory...obvezno morš nabavit še enega Cheesy ...še posebaj zdaj, da se neb počutil zapostavlenega...sj veš kako znajo biti čivavčki edinčki problematični in zahtevni...hočjo te celega 24ur na dan Wink
Pa jaz vedno pravim ena ni nobena  Evil ....čivava namreč Wink
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #6528 : petek, 26.02.2010 : 12:02:55 »

Pa jaz vedno pravim ena ni nobena Evil ....čivava namreč Wink

To pa drži kot pribito. Wink  Čeprav imam druge vrste majhne hudičke, ampak tudi v večjem številu.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Albert
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 535


« Odgovor #6529 : petek, 26.02.2010 : 12:23:39 »

To pa drži kot pribito. Wink  Čeprav imam druge vrste majhne hudičke, ampak tudi v večjem številu.

Edino pravilno Wink
Logiran
bombono
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #6530 : četrtek, 11.03.2010 : 19:29:05 »

Pozdravljeni čivavarji, do zdaj sem vas spremljala kot obiskovalec, no zdaj pa se  vam z  mojim malim ljubljenčkom Bonom pridržujeva. Z nekaterimi od vas smo se srečali na kakšni razstavi. Bila sva  na CAC Celje kjer je Bono zelo dobro ocenjen:
EXCELLENT, BOB JUNIOR! Zelo sva ponosna!
(zdaj pa še moram pogruntat kako dodati fotko) Smiley
Logiran
bombono
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #6531 : petek, 12.03.2010 : 14:05:44 »

C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\Moje slike\Bono\CAC Celje 2010
Logiran
white rose
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 149



WWW
« Odgovor #6532 : sobota, 13.03.2010 : 20:46:27 »

O, pozdravljena Smiley
Še tukaj čestitke Bonotu za odlične rezultate v Celju in še na Slovaškem BOB na specialki (konkurenca 78 dolgodlakih čivav) Cheesy
Evo, pripenjam slikico Bončija z Anjo.



* bono.jpg (34.8 KB, 300x300 - pogledano 428 krat.)
Logiran
ema2005
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #6533 : torek, 16.03.2010 : 11:07:21 »

Živijo! evo tudi jaz sem ponosna lastnica čivave! imam jo že dva dni! zdaj pa mali problemček! rabim ful nasvetov pri navajanju na lulanje na papir in še nekaj! tamalemu sem naredila svojo sobico. u bistvu je tak ograjen prostor in noter ima posteljco, igrače, za jest in pit in za lulat. zjutri ko sem tamalo pelala v vrtec sem jo not zaprla in se je ful jokala. ampak to ni bilo kar naenkrat ker sem jo že včeraj navajala na sobico! in prejle ko sem sesala in pomivala sem jo tudi zaradi njegove varnosti not dala se je spet začel jokat! tako da kakršenkoli nasvet bi mi zelo prav prišel! drugač pa je mali Tobi star 2 meseca in pol! se opravičujem na pisavi ampak sem kar iz glave pisala! Smiley
Logiran
Danch
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #6534 : torek, 16.03.2010 : 15:48:04 »

Jaz sem imela iste probleme, je tud skos joku, pol se pa navad. Itak je pa bil v tistem svojem prostoru največ cca. 3 ure. Jaz sm imela zato zaprtega, ko me ni bilo, zaradi stopnic, ker mejhni kužki naj nebi smel hodt po stopnicah zarad kolkov, zdej ko pa že sam hod naokol ma pa celo hišo Cheesy
Tud lulat se hitr navad na eno mesto, jaz uporabljam une nepremočljive podloge, pa ene kapljice sm kupla, da ga privablja. zdej pa že sam ve, da more tja lulat Smiley
Zdej pa še v malo šolo hodi Wink

Logiran
bombono
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #6535 : sobota, 20.03.2010 : 22:56:14 »

Slavi, hvala za fotko  Bončija in Anje, meni še ni uspelo pogruntati te zadeve s pripenjanjem fotk. Si bom morala vzeti malce več časa za to Smiley
pozdrav
Logiran
Albert
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 535


« Odgovor #6536 : torek, 23.03.2010 : 12:40:33 »

Danes moj mali princ praznuje 5. rojstni dan Wink

Albrček vse naj naj  Kiss Kiss Kiss Kiss


Midva  Wink
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #6537 : torek, 23.03.2010 : 13:37:00 »

Vse najboljše za tvoj rojstni dan, Albert!! Kiss Kiss

Zelo prisrčna slikca! Smiley

Logiran
ema2005
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #6538 : ponedeljek, 29.03.2010 : 15:51:40 »

Vse najboljše Albert! Slikica je pa res zelo lepa! Moram priznat da mi dolgodlake čivave niso ble glih naj, naj, ampak ko gledam Albertove slike so mi vedno bolj in bolj všeč.
Logiran
ema2005
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #6539 : ponedeljek, 29.03.2010 : 16:04:21 »

o.k. zdej pa js rabim vašo pomoč. se mi zdi da nam lastnikom "nerodovniških čivav" sploh nočete pomagat. sem nazadnje prosla za vašo pomoč pri lulanju pa mi je samo Danch pomagala. btw Danch hvala za odgovor. kakorkoli upam da ni res in da si samo domišljam ker bi bilo zelo nefer!  Rabim kakšen nasvet pri lulanju in kakanju ker naš Tobi je navajen hodit na pleničko lulat ampak kaka pa kjer ga prime! no lula pa tudi ne skoz na pleničko. kako ga navadit da ko ga pritisne gre na tisto svoje mesto in tam opravi kar pač mora?! če se polula tam ko ne bi smel ga kregam in nesem na papir pa mu pokažem da mora tam opravit ko pa se polula in pokaka na papir pa ga ful hvalim pa božam. ne vem mogoče pričakujem preveč od njega v teh treh tednik odkar ga imam. pa še nekaj! kako ga navadit da ko ga imam na povodcu da naj hodi za mano ker ko ni na povodcu skoz hodi za mano ? no toliko upam da mi boste pomagali pa da bom dobila več kot en odgovor ker za to pa menda je ta forum namenjen!
Logiran
Strani: 1 ... 431 432 433 434 435 [436] 437 438 439 440 441 ... 449   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Čivava - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines