mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 12:10:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: CAIRN TERRIER - čvek
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: CAIRN TERRIER - čvek  (Prebrano 28110 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Talija
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 223


« Odgovor #60 : sreda, 17.08.2005 : 06:16:43 »

Brez problema se spoprijatelji z vsako psičko, razen z lakelandko Urphee sta smrtni sovražnici-pa ne po Pumini krivdi, ampak, ker jo je Urphee stalno napadala že kot mladič, dokler ni imela Puma tega dosti in ji je začela vračat, zdaj pa imamo tako ali tako ločeni. Z Urpheeino polsestro Ullo se pa odlično razumeta.
Logiran
_kana_
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 23


« Odgovor #61 : sreda, 17.08.2005 : 06:22:56 »

lepo , kana se pa ne razume edino z eno škotsko ovčarko ki ji je kot mladič vsak dan kradla brikete ,
Logiran
Talija
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 223


« Odgovor #62 : sreda, 17.08.2005 : 07:41:08 »

 Wink To so pa naši cairni-ne pustijo se zafrkavat!
Logiran
_kana_
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 23


« Odgovor #63 : nedelja, 21.08.2005 : 19:05:46 »

nove kanine slike si lahko ogledate na http://kana.moj-album.com/album/922616/?stran=1
je pa zelo smešna ...
Logiran
_kana_
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 23


« Odgovor #64 : četrtek, 22.09.2005 : 18:25:36 »

no , malo novic . s Kano greva na Agillity Cheesy Cheesy
Logiran
Talija
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 223


« Odgovor #65 : sobota, 08.10.2005 : 21:14:31 »

Kar nekaj časa nisem nič napisala o Puminih mladičih. Malčki niso več malčki, ampak so nekateri že prerastli svojo mamo. Prejšnjo soboto smo imeli prvi piknik, žal, so se ga udeležili le trije mladički, pa mama. Pesjani so se igrali kot nekoč, ko so bili še v leglu, Puma se jim je pridružila, nato pa skrbno nadzorovala z višjega položaja. In, če je kakšen kam "zalutal", je šla ponj in ga prignala nazaj. Res so bili prav zabavni in na koncu dneva so samo še popadali. Sklenili smo, da moramo druženje nadaljevati in v prihodnosti načrtujem piknik vseh cairnov.
Tu pa si lahko ogledate slikice s piknika:
http://www.avanturist.si/new/index.html pod Galerijo, pa Aisho, Pumino hčerko:
http://aishad.moj-album.com/
Lp Natalija
Logiran
Ivana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 127


« Odgovor #66 : nedelja, 06.11.2005 : 11:27:49 »

Ojla!

Enkrat se je v Grosuplje zatekel (iz bližnje vasi) mlad (7 mesecev star) cairn terier. Ime mu je bilo Bizi in moram reči, da me je naravnost očaral. Ravno sem bila na sprehodu s svojimi psmi, ko je priletel iza ovinka. Z njim ni bilo nobenih problemov, niti enkrat ni zarenčal na nobenega izmed mojih psov, pa tudi moja 2 letna hčerka ga ni motila. Brez problema sem ga prijela, privezala in poklicala lastnika, ki je bil zelo vesel, da smo ga našli. Malo je bil sicer presenečen kam je všel, ampak ga je takoj prišel iskat. Hotela sem samo povedati, da mi je bil kuža izredno vššeč, in če bi se kdaj odločala za drugo pasmo (kar pa dvomim) bi bil to sigurno cairn. Pa tudi na agility-ju imamo enega 7-mesečnega mladička, ki je že sedaj zelo dober.


Lep pozdrav, Ivana
Logiran
Talija
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 223


« Odgovor #67 : nedelja, 06.11.2005 : 18:43:33 »

Me veseli, Ivana, da so ti cairnčki všeč. Ja, njihov značaj je res super. Danes je bil na obisku in friziranju Aragor, Pumin sin in lastniki so zelo zadovoljni z njim. Hčerka je obiskovala malo šolo in sta jo uspešno končala, zdaj pa tudi razmišljajo o agility-u.
Mi lahko zaupaš, kateri samček je pri vas na tečaju agility-a?
Lp Natalija
Logiran
Ivana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 127


« Odgovor #68 : ponedeljek, 07.11.2005 : 08:45:44 »

Na žalost se ne spomnim njegovega imena, bom pa jutri napisala po treningu. Z njim pa dela par.

kana: A lahko vprašam kam gresta na agility?


Lep pozdrav, Ivana
Logiran
Talija
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 223


« Odgovor #69 : ponedeljek, 07.11.2005 : 11:53:41 »

Potem pa možno, da je to Jack, zelo lep kuža, polbrat Puminih mladičev.
Logiran
Ivana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 127


« Odgovor #70 : petek, 18.11.2005 : 08:52:36 »

Ja, ja Jack je.


Lep pozdrav, Ivana
Logiran
_kana_
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 23


« Odgovor #71 : nedelja, 26.03.2006 : 18:47:04 »

Ojla!

Enkrat se je v Grosuplje zatekel (iz bližnje vasi) mlad (7 mesecev star) cairn terier. Ime mu je bilo Bizi in moram reči, da me je naravnost očaral. Ravno sem bila na sprehodu s svojimi psmi, ko je priletel iza ovinka. Z njim ni bilo nobenih problemov, niti enkrat ni zarenčal na nobenega izmed mojih psov, pa tudi moja 2 letna hčerka ga ni motila. Brez problema sem ga prijela, privezala in poklicala lastnika, ki je bil zelo vesel, da smo ga našli. Malo je bil sicer presenečen kam je všel, ampak ga je takoj prišel iskat. Hotela sem samo povedati, da mi je bil kuža izredno vššeč, in če bi se kdaj odločala za drugo pasmo (kar pa dvomim) bi bil to sigurno cairn. Pa tudi na agility-ju imamo enega 7-mesečnega mladička, ki je že sedaj zelo dober.


Lep pozdrav, Ivana

Bizija si vidla.... Hehe ... Ja Kanin 1. fant . Je lep, navihan ... Na agillity pop ravici ne vem še, ker bova poizkušali najprej narediti tečaj v katerega hodiva zdaj, potem pa naprej... Kaj priporočaš ? Kako pa kaj vaši cairnčki ?
Logiran
Talija
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 223


« Odgovor #72 : sreda, 29.11.2006 : 10:37:08 »

Dolgo že ni bilo nič napisanega o naših cairnčkih pa se oglašam jaz z veselo novico: 14.11. je Puma postala mamica 5 malim navihancem, trem fantom in dvema puncama. Malčki se za zdaj dobro razvijajo, rastejo, kot, da bi jih kdo zalival Roll Eyes in Puma je tako kot prvič, čudovita mamica.


Takole pa je videti Chad po obilnem obroku:
Logiran
mopsika
otrok do 14 let
**
Sporočil: 55


WWW
« Odgovor #73 : nedelja, 13.09.2009 : 12:11:43 »

pravi mali cukrčki!
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: CAIRN TERRIER - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines