mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 21:37:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: "Smetka, welcome back"
Strani: [1] 2 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: "Smetka, welcome back"  (Prebrano 29237 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« : torek, 22.04.2008 : 15:46:29 »

A ste za eno "Smetka, welcome-back" akcijo?? Smiley

Smetka je v bolnici. Predvidevam, da so nekateri ob kopici zavetiškega dela morali podvojeno zavihati rokave, drugi pa "navijamo" bolj od daleč. Da bi poleg dobrih želja Smetko pozdravilo tudi nekaj bolj konkretnega, predlagam eno brzinsko pomladansko čiščenje drobiža po denarnicah - pa naredimo eno hitro nabirko za horjulske kosmatince še preden se Polona vrne! Kaj pravite? Smiley

Torej, če se vam zdi primerno, da spet malo stopimo skup (od božiča je minilo že kar nekaj časa), povejte - se javim za prvi prispevek. Vsak € šteje Tongue

P.s.: Če se vam ne zdi pravi trenutek, naj me pa prosim ta druga administratorka briše...
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #1 : torek, 22.04.2008 : 15:52:04 »

Jaz sem za Wink
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2 : torek, 22.04.2008 : 15:59:38 »

Super, sva že dve Smiley
Bom prva, kot obljubljeno - 50€ od mene.

Grem kar prec dol do nabiralnika, poslano na zavetiški naslov po pošti (ne maram dacarjev financirat) - malo traja, pride pa za zihr.

Zdej pa na juriš  Tongue
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #3 : torek, 22.04.2008 : 16:35:39 »

Jaz sem tudi za  Tongue
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #4 : torek, 22.04.2008 : 17:17:01 »

Dogovorjeno, jutri 50 EUR v muca v Galiju.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #5 : torek, 22.04.2008 : 17:45:31 »

fižolova župca, hvala za tole temo. Tudi jaz nisem v poziciji, da bi fizicno kaj pomagala, najmanj, kar pa lahko ta trenutek naredim, je organizacijska in medijska pomoč pri zbiranju vsega, kar Horjul (poleg zdrave Smetke) potrebuje. Bom zagnjavila se Gargamelco, da bo koordinirala, kaj je najbolj treba in bova popravili moj tekst, ce bo potrebno.

Skratka, med vrocimi temami sem odprla zbiralno akcijo za pomoc Horjulu, sestavila priblizen tekst, ki naj bi ustrezal trenutnim potrebam in pricakovanjem, nekaj je napotkov ... Smiley in zdaj vas vabim, da se s sporocili o prispevkih javite v temi Pomoč zavetišču Horjul.

Vsem ze v naprej najlepsa hvala, vsekakor pa vsi iz srca zelimo, da se Polona cim prej zdrava vrne v Horjul in med nas.

Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #6 : torek, 22.04.2008 : 17:57:53 »

Jana,

ok je napisano Smiley hvala tebi in drugim pobudnikom, donatorjem. Super ste.

Lp vsem, Maja
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #7 : sreda, 23.04.2008 : 07:54:25 »

Jaz imam tudi bon v vrednosti 40€ za trgovino zootic. Pa me zanima če bi morda lahko kaj za Horjulčke tam vzela? Za mojo psico imam hrano na zalogi, bom pa moram ponucati čimprej.

Drugače pa bo danes nakazano 50€.

Če potrebujete kake sprehajalce v soboto ali nedeljo pa javite! Z možem bi z veseljem prišla.

Upam, da situacija ni huda in da se Smetka čimprej vrne med nas!
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #8 : sreda, 23.04.2008 : 08:05:46 »

Smetka, upam da se čimprej pozdraviš. Žal tudi mi nismo finančno trenutno prav na dobri poti, zato bom še malo naredila čistko med domačimi stvarmi in poiskala kaj za licitacije.
Pravijo kamen na kamen .....
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #9 : sreda, 23.04.2008 : 08:10:42 »

Jaz sem za. In nekaj nakažem danes po svojih močeh. Pa da se Polona čim prej vrne med kosmatince, ki jo pogrešajo.  Smiley
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #10 : sreda, 23.04.2008 : 08:14:24 »

Finančno sem na psu, lahko pa pomagam materialno, bom zbrala spet paket brisač in podobnih reči.
T.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #11 : sreda, 23.04.2008 : 08:33:04 »

Ooo, kar ne morem verjet!
Akcija je krasno "zalaufala", super smo (še posebej Jana, ki je tole zagnala bolj profesionalno) - http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,22408.0.html

Kot že rečeno, na tem linku vpišete znesek donacije, da se bo vedelo, koliko je...
Po pol dneva seznam že kaže 310€! Če torej Smetka sfali še za kak teden ali dva, bomo lahko začeli zidat toplice Cheesy
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #12 : petek, 25.04.2008 : 08:39:56 »

Xena pridno oddaja kosmatince, mi pa (tudi pridno) zbiramo - 460 €vrčkov do zdajle.
Dejmo pohtitet, da se Polona prej ne vrne Wink

P.s.: Pa še babice, mamice, sosede in sodelavce nahecat...
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #13 : petek, 25.04.2008 : 08:40:52 »

460€včkov je mišljeno po Janini tabeli seveda...
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #14 : petek, 25.04.2008 : 08:48:55 »

Xena pridno oddaja kosmatince, mi pa (tudi pridno) zbiramo - 460 €vrčkov do zdajle.

Ja, res smo pridni... jaz na smem pretiravat, ker pol ne bo fotomodelov! Cool

lp, Katarina
Logiran
Strani: [1] 2 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: "Smetka, welcome back"
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines