mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 19:41:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: Slikanje kolkov
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Slikanje kolkov  (Prebrano 32812 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #105 : četrtek, 01.10.2009 : 20:41:01 »

O super. Hvala za odgovor. Zdaj mi je bolj jasno, kako je s temi kolki. Sicer s Flipom ni nič narobe. Imam pa na trenutke tak čuden občutek, ko ga gledam, da pa bi bilo fajn v prihodnosti tudi to pogledati. Mah ne vem, mogoče samo paničarim. Pri Rokiju sem bila navajena drugačnega vstajanja in gibanja in vse kar je povezano s tacami, pa zdaj ne vem, ali je to zato, ker je Flip pač drugačna pasma ali je še kaj več na tem.
Kako je pa z vstajanjem psov iz ležečega položaja? Pri Rokiju sem bila navajena, da se je izstrelil iz ležečega položaja in hitro vstal, Flip si pa vzame čas in vstaja počasneje. A je lahko to znak za kakšne težave ali je to pač odvisno od pasme psa in karakterja?
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #106 : četrtek, 01.10.2009 : 20:46:00 »

Moja Zara ima preslikane kolke in komolce in je vse super, pa tudi počasi vstaja (ok, edino če ni hrana v igri Grin), tako da počasno vstajanje ni znak ničesar hudega Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #107 : četrtek, 01.10.2009 : 20:56:30 »

Moja Zara ima preslikane kolke in komolce in je vse super, pa tudi počasi vstaja (ok, edino če ni hrana v igri Grin), tako da počasno vstajanje ni znak ničesar hudega Wink

 Smiley  Smiley no super. Vsaj glede tega sem pomirjena, da počasno vstajanje ni znak, da bi bilo kaj narobe.

Če prav razumem, če je s kolki vse ok, tudi če pes fejst trenira, načeloma ni možnosti, da bi mu treningi škodili? Razen, če se poškoduje, ampak to je verjetno vidno takoj, ko do tega pride?
Bomo pa vseeno v letu 2010 planirali slikanje kolkov, da bom jaz pomirjena, sploh zaradi agility-ja, da ne bi pretiravala, če je kaj narobe. V tem primeru, prekineva z agility in greva raje, kaj drugega.
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: Slikanje kolkov
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines