mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 08:40:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: določanje ustrezne teže psa
Strani: 1 2 [3] 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: določanje ustrezne teže psa  (Prebrano 22776 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #30 : četrtek, 01.05.2008 : 13:06:46 »

Aja, velik je nekako tako kot samica ovčarja.Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #31 : četrtek, 01.05.2008 : 13:22:12 »

Ker velik moj pes ravno ni,nevem kako visok je, je čokat, nejgov brat je pa precej večji pa še močnejši. Sta pa oba super čuvaja (če verjamete Smiley )

Ja čuvaji so po mojem tko vsi naši kosmatinci   Roll Eyes
Nikoli ne bom pozabila nekega dogodka, ko je Rokija peljala ven mama. Bila je že tema in iz teme se je primajal nek pijanc  Cheesy Mama se je seveda ustavila in Roki, ki je prej hodil poleg nje, pa kr naenkrat izgine izpred oči. Skril se je za mamo in kukal mimo njenih nog, kakšen stvor je to prišel iz teme  Smiley   Pol ko se je pa že obrnil je pa spustil glas  Grin     Jaz se ob njem vedno počutim varno. Ker ko ga kdo napade, pa naj bo to mačka ali kura, posredujem jaz  Wink žandar Smiley
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #32 : četrtek, 01.05.2008 : 14:46:33 »

Ali se vam zdi debel?



No tale ima 50kg. Je močnejše postave in ga hujšamo.
No, ko si že napisala, da se je bal pijanca-naš se je bal dolgodlake čivave, ki je lajala nanj  Grin .
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #33 : četrtek, 01.05.2008 : 14:50:34 »

Ali se vam zdi debel?

No tale ima 50kg. Je močnejše postave in ga hujšamo.
No, ko si že napisala, da se je bal pijanca-naš se je bal dolgodlake čivave, ki je lajala nanj Grin .

Zdaj je toliko teh ločevalnih diet... ena je sigurno prava zanj... Wink
Ja s čivavo smo tudi imeli enkrat srečanje. Skoraj ga je pojedla...
Ko je bil še majhen se je pa bal...enega črnega shar pei-ja. Bila je psička in malo vsiljiva. Ko je zagledal ta obraz  Shocked Shocked Shocked  Enkrat mi je celo ušel. Sam vrag ga ni ustavil.  Smiley
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #34 : četrtek, 01.05.2008 : 14:53:53 »

Bom zdajle šla na sprehod z njim in ga dala v pozo pa slikala, ker se po tej sliki precej slabo vidi, kakšen je čez "trebušček".Wink Moj se je pa bal enega mešanca z ovčarjem. vedno sva mimo njega hodila na sprehod. In ta pes je bil včasih privezan včasih odvezan in Niku težil, Nik je od strahu lulal, če je bil odvezan in šel za nama. Dokler mu en dan ni bilo dovolj. Un mu je prišel za rit in ni odšel, v tistem se je Nik zasukal in ga šavsnil v gobec. Un je zbežal in se od takrat naprej Nika izogibal.Smiley Pa sva imela mir.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #35 : četrtek, 01.05.2008 : 15:00:56 »

No tale ima 50kg. Je močnejše postave in ga hujšamo.

Hujšate ga  Wink  Po mojem če še jaz pripeljem Rokija poleg bosta Stanio in Olio   Cheesy  Kdo bo kdo se še pa odločimo Smiley
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #36 : četrtek, 01.05.2008 : 15:04:27 »

Moj da mal tvojmu pa bota tm tm,hehe.Wink
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #37 : četrtek, 01.05.2008 : 17:01:04 »

Roki nič ne rabi Wink
Nik ima pa za shujšat kar precej...  Tongue
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #38 : četrtek, 01.05.2008 : 17:24:24 »

Sem bila na sprehodu pa pozabila fotoaparat  sram .Ja Niki je kar obilen. Po operaciji mehurja, ki mu je počil je imel 40kg in je bil pravi maneken, potem pa se je začel rediti.  Sad No, saj se trudim, da bo spet maneken postal  Cool
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #39 : četrtek, 01.05.2008 : 18:12:35 »

Roki nič ne rabi Wink
Nik ima pa za shujšat kar precej... Tongue

Cheesy  No zdaj bom pa lažje spala. Ampak, če se slučajno kdaj srečamo in potem slišim, da imam shiranega psa  Angry   Vas ne bo Roki ugriznil ampak jaz Wink 
Manekenska kariera se nadaljuje...
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #40 : četrtek, 01.05.2008 : 18:13:18 »

Po operaciji mehurja, ki mu je počil je imel 40kg in je bil pravi maneken, potem pa se je začel rediti. Sad No, saj se trudim, da bo spet maneken postal Cool

Zakaj pa mu je mehur počil?   Sad Sad
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #41 : četrtek, 01.05.2008 : 18:52:18 »

Zakaj pa mu je mehur počil? Sad Sad
Najprej me je veterinar spraševal, če je dobil kakšen udarec ali brco in sem rekla, da ne-mi ga ne tepemo. Ko pa ga je odprl, je rekel, da se je zaradi degeneracije skorja mehurja na enem delu tako stanjšala, da je malo počila in tam čez je potem uhajal urin. V trebušni votlini je imel 8 litrov tekočine. V zelo kratkem času se je toliko nabralo in sva letela na dežurno. No zgodba je kar dolga. V glavnem porihtali so ga tip top in je zdrav, srečen kuža z "malo" prekomerne teže.  Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #42 : četrtek, 01.05.2008 : 19:02:24 »

U to pa ni blo lušno. No samo da je zdaj ok. Smiley  Mogoče pa rabi spodbudo iz okolice za malo več divjanja. Mogoče kakšno punco  Wink 
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #43 : četrtek, 01.05.2008 : 19:14:15 »

u, ima ima, vzpodbudo. prijateljičino mešanko Tajo. Sta nora eden na drugega, divjata kot nora. Takrat se vprašam, če ima res že 10 let. Hiperaktivna Taja ima 4 leta. To pa je norenje. Saj moram res večkrat, samo se je težko uskladiti s prijateljico. Se bomo potrudili. Na koncu je Nik samo še senca non-stop za menoj Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #44 : petek, 02.05.2008 : 21:03:14 »

Ja maščobe ne pridejo v poštev že zaradi želodca. Glede briketov se morm odločit kaj bom naredila. Zdaj je dobival po navodilih veterinarja- od eukanube intestinal (za občutljiv želodec). Zdej se morm pa še malo posvetovat kako naprej.
Ja mišičnjak verjetno res več ni... Cool  Punce ga pa še vedno pogledajo  Wink

Tudi sama bi se ozrla za njim, če bi bila pasja dama, kaj samo ozrla, kar hotela bi ga za svojega  Kiss Smiley Zelo lep si Roki  Smiley Kiss
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: določanje ustrezne teže psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines