mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 15:48:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: določanje ustrezne teže psa
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: določanje ustrezne teže psa  (Prebrano 22747 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #45 : petek, 02.05.2008 : 21:08:30 »

moonbeam,
izvrstna kondicija, če sodim po slikah Smiley
je očitno takšne šlang sorte kot je moj ovčar mix
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #46 : petek, 02.05.2008 : 22:53:40 »

moonbeam,
izvrstna kondicija, če sodim po slikah Smiley
je očitno takšne šlang sorte kot je moj ovčar mix

Ja šlang pa zato ker ne more biti pri miru. Kakšen mix pa je  Smiley
 Pa še nekaj slikc kako zgubimo kile Wink

slika1: čokoladnica...
slika 2: Potem malo počitka ob druženju z berncem (že stara kolega:))...
slika 3:Prejšnji teden na izlet Na Menino planino...
slika 4: Sestop z Menine planine...





*  (33.09 KB, 300x300 - pogledano 449 krat.)

*  (46.35 KB, 300x300 - pogledano 447 krat.)

* menina planina.jpg (32.5 KB, 300x300 - pogledano 487 krat.)

* sestop.jpg (39.82 KB, 300x300 - pogledano 449 krat.)
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #47 : petek, 02.05.2008 : 22:56:57 »

slika 5: zadnje kepanje na Menini planini Smiley...
slika 6: skrivanje Smiley



* kepanje.jpg (31.76 KB, 300x300 - pogledano 436 krat.)

* ku ku.jpg (46.36 KB, 300x300 - pogledano 438 krat.)
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #48 : sobota, 03.05.2008 : 10:16:52 »

moonbeam, krasen pes Kiss
v takšne sem zacopana, ker je podoben mojemu srčku Grin
za mojega ne vem točno med čem je mešan, ker je najenček. kakšen NO-husky ali celo kak border, nekak ustreza tem trem na videz.

lp
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #49 : sobota, 03.05.2008 : 11:02:53 »

moonbeam - res je krasen! tudi jaz bi bila glede teže na tvojem mestu mirna in presrečna!  Smiley
si pa super temo začela - jaz pri mojemu tudi pojma nimam, kaj naj bi bila njegova idealna teža (je manjši svaljkec), tehta 11.5 kg; skrbi me, da je presuh, kajti ko je imel slabih 13 kg, je bil rečeno, da izgleda super - je dietne brikete (zaradi alergije, ogromno svežih rib, in konjskih zrezkov Wink)... apetit ima strašanski, giblje se tudi ogromno... zase si vedno govorim, da je bolje premalo kil, kot pa preveč... za Skokija pa res ne vem... bom vprašala naslednjič ko greva k veterinarju Smiley
lp, maja
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #50 : sobota, 03.05.2008 : 12:35:23 »

moonbeam, krasen pes Kiss
v takšne sem zacopana, ker je podoben mojemu srčku Grin
za mojega ne vem točno med čem je mešan, ker je najenček. kakšen NO-husky ali celo kak border, nekak ustreza tem trem na videz.

Smiley Ja taki so najlepši Smiley (se opravičujem tistim, ki imate čistokrvne-sej so tisti tud  Wink)
Tako ko razmišljam o pasmi, ki je idealna zame vedno pristanem pri pseh srednje rasti kot je roki. Mora biti obvezno malo kosmat-psi brez dlake ne pridejo v poštev (tko da imamo kaj za česat Wink) In pa morajo bit aktivni  Cheesy  Nobenih lenuhov Cheesy Joj ko se spomnem Rokija ko je bil še mlajši... Sej ni mogel biti pri miru. Seveda rad je in če bi imel stalen dostop do hrane bi bil  Roll Eyes bajsek. No zato smo pa mi tu, da jim damo koliko je prav. Drugače pa obožuje hrano. Košaro ima v kuhni in če mu jo slučajno neseš ven iz kuhne je takoooooooooooooo nesrečen  sram  Ko se kuha vedno spremlja proces. Tko pač je Wink

moonbeam - res je krasen! tudi jaz bi bila glede teže na tvojem mestu mirna in presrečna!  Smiley
si pa super temo začela - jaz pri mojemu tudi pojma nimam, kaj naj bi bila njegova idealna teža (je manjši svaljkec), tehta 11.5 kg; skrbi me, da je presuh, kajti ko je imel slabih 13 kg, je bil rečeno, da izgleda super - je dietne brikete (zaradi alergije, ogromno svežih rib, in konjskih zrezkov Wink)... apetit ima strašanski, giblje se tudi ogromno... zase si vedno govorim, da je bolje premalo kil, kot pa preveč... za Skokija pa res ne vem... bom vprašala naslednjič ko greva k veterinarju Smiley
lp, maja
   

Majas, ja moj je tudi zaradi diete shujšal. Tko ko sem razmišljala, te kile pri psih so veliko bolj kritične kot pri naših Wink Zdaj se redno tehtava in ne leze več navzdol. Bom pa po vseh teh komentarjih malo pomirjena-sploh pa moj fant, ki mu tečnarim sto na uro  Cheesy 
Če je Roki srečen-je Irina srečna in potem je srečen tudi Boštjan-moj fant  Tongue  Tko je, da mora biti Roki vedno srečen  Wink
Tale skoki mi je pa tudi posrečen Smiley  Berem že kr nekaj časa njegovo temo Smiley Pa tista slikca kjer so ga našli Sad  Zdaj je pa videt v sedmih nebesih Smiley ob vseh teh ribah in konjskih zrezkih  Roll Eyes  Pravi skoki je.
Jaz bi ti svetovala, da redno pišeš težo in spremljaš kako se spreminja, ker če bo šla še navzdol potem je treba nekaj ukrenit. Kr vprašaj veterinarja.

Pozdrav Skokiju od Rokija Smiley
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #51 : sobota, 03.05.2008 : 12:51:46 »

Èe je Roki sreèen-je Irina sreèna in potem je sreèen tudi Boštjan-moj fant  Tongue  Tko je, da mora biti Roki vedno sreèen  Wink
Tale skoki mi je pa tudi posreèen Smiley  Berem že kr nekaj èasa njegovo temo Smiley Pa tista slikca kjer so ga našli Sad  Zdaj je pa videt v sedmih nebesih Smiley ob vseh teh ribah in konjskih zrezkih  Roll Eyes  Pravi skoki je.
Jaz bi ti svetovala, da redno pišeš težo in spremljaš kako se spreminja, ker èe bo šla še navzdol potem je treba nekaj ukrenit. Kr vprašaj veterinarja.

Pozdrav Skokiju od Rokija Smiley

hi, hi - mamo podoben sistem tudi pri nas: Skoki srečen - Maja srečna - Lars srečen Cheesy
malo mu bom povečala dnevni odmerek briketov, da prideva na 12kg - potem bo pa veterinarka povedala svoje Wink
tehta se izredno rad (skupaj zlezeva na tehtnico - mali v naročju), samo je pa prav hecno, ker se zdaj tudi jaz pogosto tehtam, pa tega nisem vajena (delujem bolj po principu, če hlače visijo, več jest, če so pa ozke, pa večkrat čez Rožnik) Tongue
upam, da se uspemo kdaj srečat na kakem pasjem pikniku Wink
lp obema, maja+koko
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #52 : sobota, 03.05.2008 : 12:57:08 »

tehta se izredno rad (skupaj zlezeva na tehtnico - mali v naročju), samo je pa prav hecno, ker se zdaj tudi jaz pogosto tehtam, pa tega nisem vajena (delujem bolj po principu, če hlače visijo, več jest, če so pa ozke, pa večkrat čez Rožnik) Tongue
upam, da se uspemo kdaj srečat na kakem pasjem pikniku Wink
lp obema, maja+koko

Ja to imaš pa prav. Tko kot sem se jaz pretehtala zadnje mesece... Shocked Pri nas je pa kr problem dvignit tole našo šunko  Wink  No sej vidi da nima izbire pa gre.
jaz tudi upam, da se najina manekena  Wink kdaj srečata Smiley  Dobra pasja družba je najboljša Cheesy  Mi človeška nekako ne ustreza najbolje  Smiley A kaj ko morte bit tudi vi na 2 tam  Wink no pa naj vam bo  Roll Eyes
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #53 : sobota, 03.05.2008 : 21:48:43 »

"skrivanje" je ful lepa slikca, posrečena do kraja!  Smiley Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #54 : nedelja, 04.05.2008 : 09:53:09 »

Ja povsod ga je dovolj. Sneg ima pa najraje Smiley  Celo pot je skakal od ene zaplate snega do druge Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: določanje ustrezne teže psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines