mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 06:30:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Živjo, Mara tukaj
Strani: [1] 2 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Živjo, Mara tukaj  (Prebrano 22963 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« : sreda, 30.04.2008 : 21:32:04 »

No, končno sem prišla na vrsto!!Sej moja "mama"je skoz na Horjulu(kar je v bistvu čudno, ker jo tehnika glih ne zanima najbolj(beri- se nanjo glih ne spozna najboljš)),ampak, da bi pa mene gor spustila, to pa ne...
Uglavnem, drugač sem kar fino.Ja, pa to je novo, da sem zdej MANEKENKA.  :)Mam največ slik pri naši hiši..in to portretov...Pomoje zato, ker sem fotogenična Wink...Je že res, da ne kompliciram v smislu"Ne s tega profila!!", pa "Ne zdajle, nimam frizure!!", tud časa za poziranje mam največ...Pa ata ma nov fotoaparat..je čist navdušen, ga sploh ne mine...Ampak, to niso razlogi za mojo novo službo...Pomoje ne, no... Sad
Kakorkoli, poglejte si slikce- na MOJ.ALBUM.NET-Mara od zime do pomladi ,  http://mara.moj-album.com/album/11625479/
In kaj počnem, ko ne poziram? Fehtarim...sem babi in dedita tko fajn navadla-mislita, da umiram od lakote zjutraj, ko mojih ni in mi prineseta PRAVO hrano Cheesy Wink
Pol pa počivam na kavču in čakam moje...Najprej pride mama in takrat je čas za obrok (zdravih briketov, seveda)Jih ne pojem takoj, mal počakam, pa ji ne vklopi, kaj ji hočem povedat...Je zadnič razlagala okoli, da jih tko pogrešam, da še jest ne morem, dokled niso vsi na kupu Tongue...JA, VEM DE...DOBR NI!!!(pametna glih ni najbolj...)
Ob vikendih izvajamo projekt " Mara in slovenski gradovi" (glej slikce)
V šoli mi kar gre...je bil zadnič moj ata čist navdušen nad mojimi agilaškimi sposobnostmi-z razlogom, seveda, a ne ,tršica?? Roll Eyes Smiley
Mama pa tud kar žari na sprehodih, ker ne oblajam več vsakega, ki mimo pride Grin Wink
Tko da smo v bistvu ena velika srečna družinica.. Wink
Dragi prijatelji, upam, da ste tud vi tko dobr "not padli" in da uživate Smiley
Poljubčke  Kiss Kiss Kiss ob Mare in en HOV vsem! Se še kaj javim Wink.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #1 : četrtek, 01.05.2008 : 07:24:02 »

kako je luštna vaša manekenka! sem dolgo upala, da bom kje našla kaj več njenih slikic, da si pogledam malo punco Smiley in danes to super presenečenje!
glede na ljubezen do poziranja, ki si jo delita z mojim lumpkom (včeraj se je odločil, da je lajanje spet in!!!) predlagam enkrat en skupinski fotosešn Cheesy Cheesy
lp, maja
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #2 : četrtek, 01.05.2008 : 08:10:43 »

Ja, to bi bil pa dogodek, ane Cheesy Grin Pol pa še "afterparty", pa druženje z oboževalci,...pa velik dobre hrane- pasje in človeške...Pomoje bi midve to kar dobr znale spelat Cheesy Grin
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #3 : četrtek, 01.05.2008 : 08:35:17 »

Ja, to bi bil pa dogodek, ane Cheesy Grin Pol pa še "afterparty", pa druženje z oboževalci,...pa velik dobre hrane- pasje in èloveške...Pomoje bi midve to kar dobr znale spelat Cheesy Grin

sliši se super! Cheesy
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #4 : četrtek, 01.05.2008 : 08:52:36 »

http://mara.moj-album.com/slike/10352094/ZxUwVihJQtS8_6el.v.jpg

Hi hi... luškana tale Mara, se vidi, da se ji ne godi slabo
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #5 : četrtek, 01.05.2008 : 09:39:14 »

Čestitam, Mara, za profesionalno poziranje! Je pa tudi res, da imaš prvovrstnega fotografa. Ali je od Vogue?
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #6 : četrtek, 01.05.2008 : 12:43:22 »

Ga še niso zvohal-na srečo Grin Grin
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #7 : četrtek, 01.05.2008 : 12:48:09 »

Lepe slike, še lepša psička Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #8 : petek, 02.05.2008 : 20:24:55 »

Zelo luškana, sem vedno vesela, ko vidim takšne slikice  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9 : četrtek, 03.07.2008 : 20:14:16 »

Mara, mal sem se cmizdila, ko sem dobila tvojo pošiljko  Smiley. Čestitke ob prvi obletnici, krasno družino zase si dobila  Kiss.
Logiran

mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #10 : četrtek, 03.07.2008 : 21:41:17 »

Hvala tudi tebi- za vse!!! Kiss Kiss Kiss
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #11 : torek, 04.11.2008 : 21:27:03 »

Heeeeeeeelp!
Tale moja ma take čudne.....že neki časa se navdušuje nad mačkami, pa jih gleda, pa jih mormo še mi gledat, pa prav, da  sploh ni vedla, da so tko fajn.......No, pol je pa včeri vidla en video o mački, ki je igrala klavir,in, evo,.....zdej ne vem, al bomo novo mačko dobil, al bo pa mene začela klavir učit  Tongue...Nč od tega mi glih ne diši preveč....
Si še od zadnga šoka nism opomogla- je ježa v hišo prnesla..., pa smo ga spet usi mogl gledat, pa hvalt, pa...., ja, še moje brikete je jedu...no, še dobr, da je šel na  redilne počitnice v zavetišče v Kranj, pol pa nazaj v naravo...tega nau več nazaj....
Drugač nč novga, teža je še zmerom ista(pa sploh ne vejo zakaj-babi pa dedi pa tud vse zanikata- jasno),pa še zmeri sem jaz tista, ki najbolj skrbim za tkanje čvrstih družinskih vezi..-ni ga poležavanja v dvoje brez dodatne zaposlitve-čohljanja lubice Mare, ki sevede leži...kje že..., ja v sredini, ne....  Smiley če sta me pa zmeri tko vesela....  Tongue
No, nov let se bliža, bo treba mal dedku Mrazu pisat,...bom še za vas kej malga naročila...vmes pa uživajte, pa mal moje slikce poglejte, sem luštna Smiley...http://www.moj-album.com/uredi/mara/14092028/

 Kiss  Kiss  Kiss od Mare, Marice
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #12 : torek, 04.11.2008 : 21:35:07 »

Mara, Marica, ljubica - kako luškana si! Kiss Kiss Kiss
pa nisi debela, samo dlako imaš tako gosto in bujno - kr tko jim reči, če ti bodo težil Wink
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #13 : torek, 04.11.2008 : 21:49:42 »

takale zabavna poročila je pa vedno luštno brat  Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #14 : sreda, 05.11.2008 : 08:01:54 »

Marči ti kar uživaj, pa še kakšne slikice nam pošlji in poročaj kako je bli z mačkom. Baje so kr fajn, če le niso tečni Roll Eyes Tongue Wink Sej se hecam, boš mela vsaj družbo...
Lušna si Kiss
Logiran
Strani: [1] 2 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Živjo, Mara tukaj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines