mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 07:42:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Živjo, Mara tukaj
Strani: 1 [2] 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Živjo, Mara tukaj  (Prebrano 22965 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #15 : četrtek, 06.11.2008 : 13:02:49 »

Hvala, za komplomentke,sem vesela, če vas mal nasmejim  Wink.Glede novih članov oz. ur klavirja pa poročam.....kmalu.... Wink Kiss.

Mara
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #16 : sreda, 11.03.2009 : 22:40:46 »

Živjo, se spet mal javljam  Smiley.Mam takoj mal več energije, ko sonce posije.Ker tale zima je pa Tongue ....sej ne rečem, je prov luštn doooolge večere preležat na kavču,sam tko je, ne, če mam jst preveč časa, sam na hrano mislm Roll Eyes...Pol pa še povsod, kamr gremo, neki jejo,men se pa sline cedijo...in ne dam mira, jasno!No, pol se pa enga lepga zimskega dne zgodi, da te ata pokliče s tistim čudnim glasom ke v kopalnico in to ne pomen nč dobrga- kopanje al pa (kar ma lohk še hujše posledice) vaganje...No, včasih se mi rata tko bogo nardit, da me pusti pri miru, tokrat pa sam- hopla- me je kr v naročje vzel, pa na vago stopu......Pol pa stara zgodba...:"Sandra, pejt sm(to je moja "šefla")!Poglej, kolk vaga!Neki bo treba nardit!!!"
Moja mama pomiri situacijo in potegne rešitev-dietna hrana, manjša doza, ata pa zaključ-"Pa nč priboljškov z mize!"
In to je zdej moj lajf Sad...Si lohk mislte Tongue...
Zato pa komi čakam pomlad, da mal dlake zgubim(bom takoj mal bolj šlank vidt), pa mal več uzuni  laufam, da bom spet mal do linije in kakšnega priboljška pršla...
Ja, še neki novih slikc mam za vas-mal od maškar, pa mal kr tko, da se me spomnite Wink.
En cmok vsem, ki me poznajo Wink,pa lepo se imejte!
Marica   Kiss    (pa vsi njeni)
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #17 : sreda, 11.03.2009 : 22:47:35 »

http://mara.moj-album.com/,Mara 2009-tukaj najdete slikce Smiley.
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #18 : sreda, 11.03.2009 : 22:50:32 »

Oooo, moji šefli neki ne ratuje Tongue,kliknite povezavo na prejšnji strani, prov?
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #19 : četrtek, 12.03.2009 : 07:01:23 »

Krasne fotke - tale je pa za cvilit iiiiii Cheesy zraven, če si tak cvili-tip človeka...ccc.ccc...cc..

http://mara.moj-album.com/slike/10352094/GeobdoCJkpv2lWtR.v.jpg

Mara, pa uspešno hujšanje ti želimo!

Maja, Poco in Skoki (ki pa ni bajs po telesu, ampak po duši Tongue)
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #20 : ponedeljek, 16.03.2009 : 21:56:38 »

Hvala za podporo, Majas,sej bo ratal, sem optimistka Smiley Wink..Pozdravčke vaši druščini,
Marica
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #21 : četrtek, 10.02.2011 : 20:41:37 »

Mal me je sram sram, priznam, ampak- čas beži (pravjo moji) in -evo-dobro leto, ma kaj leto, skoraj dve leti sta že okol od mojega zadnjega javljanja....Torej je res že SKRAJNI čas, da vam mal pišem....
Sej kej velik novga z mano ni, teli moji se pa spreminjajo, o ja, to pa...Eni se starajo (pa ne šefli povedat..), eni so že GLOBOKO v puberteti, eni pa _mam filing- da bojo spet not padl- u tadrugo puber... Uglavnem, itak da sem jaz najbolj skulirana ( in na žalost tud najbolj "nadhranjena") pri hiš..... Kaj čmo, mam tako osebnost, da se mi ( in mojim OBUPANIM prošnjam po mesu-sevede, ko ga pa šefla  ne kuha) ne morjo upret.. HVALA BOGU ZA BABICE IN DEDKE Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes!!!
Kavč je še zmeri zakon, "tamal" je še zmeri čist zaljubljen vame-me tiši...kr mal do deset štejem včasih, zajčica se me še zmeri NČ ne boji- mislm,... sem kr  mal užaljena, ker sem konc koncev vseen mal večja od nje, ane...sicer pa smo kr en "drimtim".
S šeflo velik misliva na vas in vas mava ZELOOOOO RADE!
Pošljem tud slikce, sam če ne boste moje postavce kritiziral... Roll Eyes Tongue
Čao, Mari in company Kiss Kiss
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #22 : nedelja, 15.05.2011 : 20:26:57 »

Uf, težki dnevi so za nami, ampak upamo na najboljše...Mari gre jutri na operacijo kamna v mehurju-3cmx1,5...a ker sta kri in srček o.k., naj ne bi bilo prehudo...Držite pesti....samo da ni tumor, že to je veliko olajšanje.....
Sandra
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #23 : nedelja, 15.05.2011 : 20:57:14 »

Sandra, Mara je borec, pa še tako familijo ima ob sebi, da enostavno BO ok, boš videla. Kiss

k
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #24 : nedelja, 15.05.2011 : 20:59:50 »

ojej Sad držimo pesti
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #25 : nedelja, 15.05.2011 : 21:09:41 »

Ja, hvala,Xena in rava, sej res kar verjamem ,da bo..Se pa  tko hrabro drži, naša Mari,res je zlatka...sporočim jutri...
Logiran
tamcek
rad pišem
****
Sporočil: 367


WWW
« Odgovor #26 : nedelja, 15.05.2011 : 21:41:48 »

Držimo vse pesti in tačke zate, Mara. Wink Sej bo vse o.k. in boš kmalu lahko spet repkala in fehtarila naokoli. Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #27 : nedelja, 15.05.2011 : 22:06:23 »

Tudi mi mislimo na vas! Itak, da bo vse ok  Kiss
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #28 : nedelja, 15.05.2011 : 22:07:55 »

Ja, samo da ni tumor. Tisti kamen boste že uštimali.   Kiss pupiki.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #29 : ponedeljek, 16.05.2011 : 06:33:28 »

Držimo in stiskamo vse tačke in pesti!  Kiss
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Živjo, Mara tukaj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines