mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 15:49:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: dodajanje česa k briketkom?
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Dol
Natisni
Avtor Tema: dodajanje česa k briketkom?  (Prebrano 27212 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
uLa*
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #75 : petek, 06.02.2009 : 20:58:18 »

Naš prav tako je brikete. Ampak same: niti pod razno! pa če bo stradal 3 dni... Tako vsak dan dobi zraven briketov pasjo konzervo . Poleg te vsakodnevne papice dobi tudi kdaj pa kdaj (no kar pogosto  Grin Grin) kaj kuhanega. Npr. krompir, kako juhco, hrustančke od mesa, riž, sir.... Drugače pa obožuje grozdje, ki je pa eno redkih vrst sadja ki ga sploh je  Grin (smešno, ko je bil mali je jedel vso sadje, ki ga je dobil)
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #76 : petek, 06.02.2009 : 23:50:23 »

Drugaèe pa obožuje grozdje, ki je pa eno redkih vrst sadja ki ga sploh je Grin (smešno, ko je bil mali je jedel vso sadje, ki ga je dobil)

Grozdje (ravno tako rozine) je za pse izredno strupeno! Ne ga dajat psu.
Grozdje pri psu povzroči hude znake zastrupitve (želodčne krče, bruhanje, drisko); lahko pride celo do odpovedi ledvic. 

Lp, maja
Logiran
sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #77 : sreda, 11.02.2009 : 21:48:59 »

Ne morem si pomagati, da ne bi omenila, da nekateri hranite pse kot, da so pujčeki!! Zelo primerno, da dobijo kaj kuhanega ampak po pameti, prosim vas lepo, kje ste pa videli psu dajat kar vse povprek?
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #78 : sreda, 11.02.2009 : 21:51:58 »

Hehe normalno, da se to ne daje vsak dan, jaz sem samo naštela kaj vse ji občasno dodam k briketom.
Sploh pa jaz ji z veseljem dam kuhano hrano, ker je že tako bolj med suhimi in je z brieti (kljub visoki vsebnosti maščob) ne zredim. Od kar pa ima khano hrano poleg briketov se je pa spet malo poredila, tako, da vsaj zgleda, da jo je kaj skupaj..  Tongue
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: dodajanje česa k briketkom?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines