mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 06:33:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: briard - čvek
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 18   Dol
Natisni
Avtor Tema: briard - čvek  (Prebrano 54521 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 231


« Odgovor #135 : četrtek, 19.05.2005 : 09:25:28 »

Ja svicarjev je res veliko in ni cudno, da nas ostale potem daje zavist Wink
Tri male briardke? Na katerem koncu Slovenije pa? Kako pa to ves? Iz katere psarne, iz iste kot Ozzy? Ocitno si res z vsem na tekocem, zdaj pa hocem biti se jaz Grin

Saj bi lahko organizirali srecanja, nekaj nas je pa ze, no Wink Upam, da bos naslednjo nedeljo lahko videla mojega Macota, bom atiju rekla, ce ga bo potem pripeljal na Hrusico bolj proti koncu, ce ne pa lahko prides k nam domov, saj ni dalec Smiley
lp
Logiran
Ozzy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 545


WWW
« Odgovor #136 : četrtek, 19.05.2005 : 12:56:54 »

Sana nic bolj podrobno ne vem. Dve samicki sta in en samcek in dva sta iz iste psarne kot Ozzy. Sta celo njegova 3/4 bratec in sestrica Wink.

No, res upam, da bom vidla tega tvojega crnuhca Smiley
lp
Logiran
Ozzy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 545


WWW
« Odgovor #137 : petek, 27.05.2005 : 18:44:31 »

Aja pa tista psicka iz slovaske je tudi polsestrica od Ozzy-ja. Joj Hengo Hengo Wink to leto je verjetno bilo zanj sanjsko;). Toliko samic je amo nanj cakalo Smiley hehe
Logiran
sana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 231


« Odgovor #138 : ponedeljek, 30.05.2005 : 14:43:30 »

Sem prav vesela, da sem spoznala tebe in tvojega Ozzyja Smiley Je res super kuza, zares prav simpaticen. To sta rekla tudi moja starsa-jima je zelo vsec. Laja pa se vec kot pa nas Nero Grin Cudno, ker Maco pa sploh ni tako komunikativen pes v tem smislu. Se enkrat cestitam za dosezen uspeh! Upam, da se se vidimo.
lp
Logiran
Ozzy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 545


WWW
« Odgovor #139 : ponedeljek, 30.05.2005 : 23:23:21 »

Oj Sana hehehe, meni sta tudi oba tvoja lepotca vsec, se posebej nad Macotom sem navdusena. Upam, da bo Ozzy tak velikan ko odraste hehe. Kaj je bil ze od malega tako sirok in moski? Ker Ozzy je se vedno ko ena punckica Wink. Mojemu dragemu govorim o Macotu in zdaj bi on kar se enega crnuhca imel Wink. Ima pa moj falot res s kaksnimi psi kar lajajoco navezo. Ze parkrat se je srecal s kaksnim in sta bila zmozna se glasno menit tudi po pol ure. Potem pa se koncno zmenijo in pricne se igra.
Hvala za cestitke Wink upam,da bo se naprej tako uspesno...
Logiran
sana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 231


« Odgovor #140 : torek, 31.05.2005 : 08:08:10 »

Tudi Maco je bil dolgo casa zelo "punckast", ne skrbi Wink Do enega leta je rasel samo v visino, "naredil" se je pa sele zdaj pred nekaj meseci. Pa je star tri leta in pol. Potem pa imejta se enega crnuhca in se eno rjavo psicko, pa bo! Boste res lustna druzinica Smiley
Ja je bilo res smesno ko sta se Nero in Ozzy pogovarjala. Sta si imela kar precej za povedat. po moje sta se pritozevala nad nama, ker sva jih vlacile po razstavi ona dva pa bi bila raje doma v senci Cheesy
Maco se pa ni prevec zanimal za Ozzyja, ane? Je bil kar priden, atija zdaj precej uboga, mene pa se vedno ne uposteva, ce vidi kaksnega psa ali kaj zanimivega.
lp
Logiran
sana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 231


« Odgovor #141 : ponedeljek, 06.06.2005 : 11:10:58 »

Ker sama nic ne pohvalis Ozzyja, ga bom pa tukaj kar jaz Wink Torej cestitke za lep uspeh na evropski Kiss

Pa se nekaj me zanima: ali je bilo na tej razstavi vec psov s kupiranimi ali nekupiranimi usesi? Najbrz pa si zelo uzivala, ko si videla toliko briardov na kupu, ane Smiley
lp
Logiran
Ozzy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 545


WWW
« Odgovor #142 : ponedeljek, 06.06.2005 : 12:09:52 »

Sana hvala Smiley
Bilo je vec s kupiranimi useski in le nekaj malega z nekupiranimi - predvsem podmladek
Sva pa se s fantom zaljubila v eno crno psicko. Pa gospodarji so bli take face, ker so imeli isto ideologijo kot mi: pusti psu, da se igra in uziva, potem pa 5 minut pred krogom hitro pocesat Smiley
Tudi Desire je spet pmetla z vsemi konkurenti, tako, da tudi njej in njeni lastnici cestitke!!!
Kako pa je slo tebi sana?
Logiran
sana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 231


« Odgovor #143 : ponedeljek, 06.06.2005 : 12:39:36 »

Nero je sicer dobil prav dobro oceno-zaradi dlake, ker je skoraj brez Smiley No malo pretiravam, ampak vseeno, ne vem zakaj je tako oguljen. Potem pa ga je sodnik dal na tretje mesto kar je res v redu.
Logiran
Desire
novinec
*
Sporočil: 32


« Odgovor #144 : torek, 07.06.2005 : 17:05:09 »

Ozzy, hvala za čestitke. Upam, da se kmalu spet srečamo. Seveda čestitke tudi tebi in Ozzyiju! Smiley
Logiran
Ozzy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 545


WWW
« Odgovor #145 : nedelja, 19.06.2005 : 17:20:39 »

No nasa zadnja razstava, kjer se ne gre za res je mimo. Zelo smo zadovoljni, saj je bil sodnik cisto navdusen nad Ozzy-jem. Napisal, je: he moves like a dream. Vse ostalo pa pohvalil. No, tako polna samozavesti sem sla v bis, kjer pa spet nic od nica. Skoda...briardi res niso tako priljubljeni na stopnickah Sad
Eh vsakic si recem, tokrat pa ne bom cakala na bis, ker itak nikoli ne pridemo na stopnicke...pol pa vedno cakam  in upam, no tokrat pa mogoce bo Smiley

Novicke v zvezi z briardi: navezali smo koncno stike tudi z nekaterimi drugimi briardi in ce ste za to...lahko enkrat letos poleti organiziramo piknik Smiley a ste ?

LP
Barbara
Logiran
Ivanhoe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #146 : ponedeljek, 20.06.2005 : 07:14:40 »

Ciao Barbara in Ozzy!
Cestitam k uspehu! Ko bo velik bo non-stop na stopničkah! Wink
Logiran
sana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 231


« Odgovor #147 : ponedeljek, 20.06.2005 : 09:16:50 »

Jaaa res bi lahko imeli piknik! To je pa dobra ideja Smiley S katerimi briardi ste pa navezali stike? A na razstavi? Pa cestitke za tako lep opis! Tudi jaz se strinjam, da ko bo vecji bo zagotovo vedno na stopnickah. Pa tudi ce ne. Saj je vazno, da dobi lepo oceno in opis bis je pa itak samo show za gledalce.
lp
Logiran
Battousai
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #148 : torek, 21.06.2005 : 10:16:29 »

Hello

Stran od Ozzy-ja je nekoliko obnovljena, ce jo zelite videti... (ampak, ker imamo prostor za njo na freehostu, so reklame neko nujno zlo - se opravicujem)

Lepo se mejte in ciao
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #149 : torek, 21.06.2005 : 10:23:14 »

Cestitke Ozzy, kaj v Maribor pa ne prideta? Mi v Mariboru glih skoz pademo za mlade, vi pa najbrž tud, kaj pa Trbovlje potem?
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 18   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: briard - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines