mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 01:54:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: briard - čvek
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 18   Dol
Natisni
Avtor Tema: briard - čvek  (Prebrano 54516 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Ozzy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 545


WWW
« Odgovor #150 : torek, 21.06.2005 : 16:39:26 »

Ja ce bo vse po sreci pa v Trbovlje pridemo, ker se bo zacelo takrat ze zares. Upam samo, da bo cas dopuscal in da bo Ozzy dovolj razvit za v razred mladih.
V Mb pa se ne splaca, ker je Ozzy se v razredu najmlajsih in imamo ze dovolj opisnih ocen.
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #151 : sreda, 22.06.2005 : 10:07:24 »

Saj tudi pri nas se v Trbovljah zacne zares, zato sem vprasala. A se bojis, da nebo dovolj razvit za Trbovlje? Pa saj ce je kolko tolko normalen sodnik to uposteva pri oceni in podelitvi nazivov?
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #152 : sreda, 22.06.2005 : 10:11:36 »

Ozzy, se mi zdi, da bi se Ozzy že sedaj lahko primerjal s kakšnim slabše razvitim mladim briardom (za svojo starost). Do Trbovelj bo pa že pravi veliki lepotec:) Edino morje malo uniči dlako (vsaj pri mojih dveh). Tako da jaz navijam za Trbovlje;)
Aja, pa še enkrat res hvala za knjigice-jih že pridno študiram in berem. Povej, ko jih boš rabila nazaj!
Logiran
Ozzy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 545


WWW
« Odgovor #153 : sreda, 22.06.2005 : 10:40:00 »

Hvala res sta prijazni Smiley
Meni se tudi zdi zelo razvit za svojo starost in v Tullnu je bil celo bolj razvit od skoro dva meseca starejsega spicka, sam nikoli ne ves. Takrat se zacne zares in sodniki so bolj strogi, tak da...drzmo pesti Smiley za morje pa vem ja, sam kako naj mu odrecem to veselje (btw tudi ko mu odrecem zbezi kar sam not) - po drugi strani pa je plavanje dobro za razvoj misic in prsnega kosa Wink
Liza ti kar pridno studiraj Wink Mogoce bo eno rabil konec julija (takrat ze) moj moz ampak se to ne vem, tak da ni panike in ti bom povedla. Imam se dve knjigi o negi vseh pasem in ce kdo kaj rabi lahko skeniram ali posodim. Uma za visavcke imam ze skenirano ker sem eni punci (Poloni) poslala (sam je v pdf-ju, tak da lahko gledas samo z acrobat readerjem) - ce hoces posljem se tebi.

Smiley
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #154 : petek, 24.06.2005 : 16:16:53 »

Tole o negi bi tudi mene zanimalo...Me je kar sram, ko sem te tako 'napadla' s temi knjigicami...
Ko tedve prestudiram, bi se priporocala:) Sta super, edino kar je drugace in moram imet skoz v glavi je, da sta pisani za ameriski nacin razstav, tip psov itd. Ampak je zanimivo:)
Logiran
Ozzy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 545


WWW
« Odgovor #155 : petek, 24.06.2005 : 16:21:32 »

Liza ni problema Smiley posodim, pa se jeseni bom spet v LJ zivela, tak da bo lazje Smiley
Uma ti si dobila mail, ker sem imela nekaj problemov s posiljanjem?
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #156 : petek, 08.07.2005 : 19:52:14 »

Joj, sele zdaj sem opazla, ja sem dobila mail, samo mi priponke ne gre odpret, mi javlja napako pri pošiljanju cel cas. Skoda, pa ob priliki kako drugace, saj se na kaksni razstavi vidimo (Trbovlje), pa bi mi takrat na CD.ju prinesla?
Logiran
Ozzy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 545


WWW
« Odgovor #157 : petek, 08.07.2005 : 20:37:01 »

Uma ja ni problema, ti sfotkam do Trbovlja pa bo Wink
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #158 : sobota, 09.07.2005 : 14:16:51 »

Do Trbovelj!  Wink Pocasi bom vse forumase naucila! Wink Malo za hec, da ne bo kaksne zamere!
lp in se vidimo v Trbovljama (ups, v Trbovljah). Grin
Logiran

Desire
novinec
*
Sporočil: 32


« Odgovor #159 : četrtek, 14.07.2005 : 08:45:57 »

Da se malo pohvalim z veselo novico za ljubitelje briardov: Desire je bila v Mariboru na stopničkah in dosegla BOG 3. mesto!  Smiley Grin Smiley
Logiran
Ozzy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 545


WWW
« Odgovor #160 : četrtek, 14.07.2005 : 09:28:03 »

Uauuuu cestitke  Grin
Si mogla dat skozi par tujih zmag, da so se koncno tudi nasi sodniki zavedali da imamo zmagovalko v Sloveniji  Cheesy
Ja na zalost sem sla v Mb komaj v ponedeljek tako da mi moras sporocit kaksni so kaj nacrti, da skoordiniramo in se kje vidimo...
Drugace pa se Ozzy siri in dobiva obliko in upam, da bo se kaj zrasel. Za enkrat ima samo 63 - 64 cm.
Imam pa eno vprasanje. Briardom se lahko dela copek ali to skoduje ocem? Ker se mi zdi da ga dlake kar motijo nad ocmi...

Smiley
Barbara
Logiran
Desire
novinec
*
Sporočil: 32


« Odgovor #161 : četrtek, 14.07.2005 : 10:12:38 »

Hvala za čestitke!
Če ne prej, se vidimo v Trbovljah(upam, da sem prav napisala). Tja gremo sigurno, moramo iskoristiti nagrado za lanski BOG  Smiley Smiley
Briardu pa lahko delaš čopek. Ampak je dobro (sem nekje prebrala), da ga že v mladosti navadiš, da nima potem problemov z vnetji oči. Mene moti predvsem to, da Tesi ne vidim v oči, pa ji vmes tudi iz tega vzroka naredim čop. Pa še na treningih je brez čopa zelo nerodna  Huh
lp
Logiran
Ozzy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 545


WWW
« Odgovor #162 : četrtek, 14.07.2005 : 18:03:46 »

Ja Ozzy se, ce je zaspan kar kam zaleti, ce pa ima copek pa nikoli. Sej jaz tudi nebi nic videla ce bi imela lase cez oci Wink
No, pol mu lahko brez skrbi delam copke in bova oba srecna....no...ceprav kadar ga ima me ljudje tako cudno gledajo in vsem gre kar malo na smeh Wink

kaksna nagrada za lanski BOG? Firbec firbec me matra Wink

lp
Logiran
Ivanhoe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #163 : četrtek, 14.07.2005 : 18:29:50 »

Hey Ozzy....luškana slikca  Smiley !!! Mislim, da bom morala tudi pri moji slikci narediti en update Wink
Logiran
Ozzy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 545


WWW
« Odgovor #164 : četrtek, 14.07.2005 : 20:56:30 »

Ivanhoe hvala Smiley Sam tvoj je tudi cukrcek na tejle slikici Smiley
Jutri vas lahko pridem malo pogledat? Wink Kaj boste spustili kuzke da se malo igrajo?
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 18   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: briard - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines