mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 16:11:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moja najboljsa prijateljica
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 21   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja najboljsa prijateljica  (Prebrano 54917 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« : četrtek, 05.06.2008 : 19:31:32 »

Da moja najboljsa prijateljica, ki ima celo svoj koticek na nasem pikanetu, nima svoje teme, je pa res sramota. In skrajni cas je ze, da jo odprem. Smiley

Na danasnji dan pred 15. leti, je nekje na Gorenjskem na svet skupaj s celo kopico bratcev in sestric, pricvila tudi mala crno bela kepica. Moja Kaja. Kiss Dobra dva meseca kasneje jo je nakljucje pripeljalo k meni. Po neskoncnem tecnarjenju sta starsa popustila in mi s tezkim srcem dovolila imeti psa. Hehe, sploh si nista predstavljala, da bosta ze tako zmesanega otroka se bolj zmesala.  Grin In, ceprav nista nikoli priznala, sem prepricana, da sta mislila, da bosta po nekaj mesecih zanjo morala skrbeti ona dva. Vsaj do takrat je vse kazalo, da me nobena stvar ne zanima dlje od par tednov. No, pa ni bilo cisto tako. Kaja je namrec vse do danes moja in samo moja. Kiss In mala mrcina to s pridom izkorisca, saj se vedno noce z nikomer drugim na sprehod in ko me ni, se obnasa kot, da jo bo konec. Smiley Zdaj, ko je ze priletna dama, ji seveda odpuscamo njeno obnasanje in se samo nasmejimo kadar zganja neumnosti. Ko bi jih le se dolgo........... Kiss

Pa se dve danasnji sliki.

Smisel zivljenja je polna skleda.... Wink
http://www.moj-album.com/slike/54923/MyPvH4FeC2bX94WY.v.jpg

Ej, a ze spet vsem tezis z mojo zgodbo? Tongue
Logiran

Jinx
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 269


« Odgovor #1 : četrtek, 05.06.2008 : 19:34:39 »

Vse najboljše, Kaja Kiss
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #2 : četrtek, 05.06.2008 : 19:34:47 »

O Kaja vse najboljše za 15. rojstni dan!! Kiss Kiss
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #3 : četrtek, 05.06.2008 : 19:35:00 »

KAJAAAAAAAAAAAAAAAAAAA (ta kosmata, da ne bo pomote  Cheesy)! Se veliko neumnosti, traparij, dovolj hrane (saj vemo, da se tezko spomnis, kdaj si nazadnje jedla, hihi), pridne podanike,  ubogljiva Tanjo in Aleša! Stay you, Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #4 : četrtek, 05.06.2008 : 19:35:50 »

Vse najboljše! So pa že častitljiva leta!  Kiss
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #5 : četrtek, 05.06.2008 : 19:36:13 »

Oooo kako lepo Smiley Vse najboljše, Kaja Kiss pa še dolgo ostani zvesta svoji lastnici Wink
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #6 : četrtek, 05.06.2008 : 20:18:01 »

Mislim, da sem Kajo videla v tem času 1x ali 2x. Vsekakor krasna psička. Krasna, ker je posebna!  Kiss

VSE NAJBOLJŠE, KAJA, ŠE NA VELIKO VELIKO LET!

Se pa spomnim ene dogodivščine  Grin , ko sem Tanjo klicala na domač telefon leta nazaj. Oglasila se je njena mami, ki je nekako najprej obnemela, potem pa bruhnila v smeh. Namreč, moje besede so bile: "Dober dan, Sonja pri telefonu. Bi lahko, prosim, govorila s Kajo?"  Grin sram Grin sram Grin sram Grin
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #7 : četrtek, 05.06.2008 : 20:46:32 »

Vse najboljse punca!!  Kiss Kiss Kiss
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #8 : četrtek, 05.06.2008 : 20:46:45 »

Obe s Kajo se zahvaljujeva za cestitke (Kaja je tudi vprasala, ce boste poleg cestitk prinesle tudi kaksno darilo, ki se ga lahko poje  Grin)

Yo, si me nasmejala, prav res! Se je veckrat zgodilo, da je kdo klical in hotel Kajo na telefon.  Grin Je popularna, da dol pades. Me pa recimo Smetka se vedno klice Kajči.  Grin Pa kdo drug se tudi! Grin In me cist nic ne moti. Smiley
Logiran

Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #9 : četrtek, 05.06.2008 : 20:58:56 »

Yo, si me nasmejala, prav res! Se je veckrat zgodilo, da je kdo klical in hotel Kajo na telefon.  Grin Je popularna, da dol pades. Me pa recimo Smetka se vedno klice Kajči.  Grin Pa kdo drug se tudi! Grin In me cist nic ne moti. Smiley

Aha, tebi je že smešno. Jaz se bom pa namreč očitno morala naučit lajat.  Tongue
Pa če nisi opazila, te še vedno včasih kličem Kaja - blond pač od rojstva, kaj čem  Cool
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #10 : četrtek, 05.06.2008 : 21:19:37 »

Vse najboljše, Kaja! Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #11 : četrtek, 05.06.2008 : 22:03:52 »

Joj 15 let Smiley  Lepa leta!  Vse najboljše od mene...

Potem pa te lahko ob priliki vprašam par reči glede starosti  Roll Eyes 

Pa še od veterana Rokija...  Cheesy Cheesy



* VSE NAJ 2.jpg (35.54 KB, 300x300 - pogledano 1010 krat.)
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #12 : četrtek, 05.06.2008 : 22:13:53 »

Oooo Kajči, kosmatinčica mala, vse najboljše in najlepše, še veeelikooo razvajanja Cool in crkljanja Smiley in popuščanja  Tongue in razumevanja  Wink in vsega lepega, predvsem pa zdravja in še veliko prelepih trenutkov s tvojo družinico ti želim.  Kiss

Enega  Kiss pa pošilja tudi moj 15, no naslednji mesec že 16 letni veteranček  Wink

lp, Diana&Ori
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #13 : četrtek, 05.06.2008 : 22:18:28 »

To je pa že lepa starost. Cool Vse najboljše, Kaja. Upam, da si se vsaj za rojstni dan lahko napokala, kolikor ti je srce poželelo. Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #14 : četrtek, 05.06.2008 : 22:18:49 »

Oooo Kajči, kosmatinčica mala, vse najboljše in najlepše, še veeelikooo razvajanja Cool in crkljanja Smiley in popuščanja  Tongue in razumevanja  Wink in vsega lepega, predvsem pa zdravja in še veliko prelepih trenutkov s tvojo družinico ti želim.  Kiss

Enega  Kiss pa pošilja tudi moj 15, no naslednji mesec že 16 letni veteranček  Wink

lp, Diana&Ori

O pa saj tu je kar nekaj veteranov Smiley
Mel, 16 let  Smiley
Da vas vprašam nekaj, Mel in Kaja. Koliko dolgo pa zdržijo vajini kužki na sprehodu? Koliko lahko hodijo?
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 21   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moja najboljsa prijateljica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines