mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 15:30:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: reševanje mačke Čenče
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: reševanje mačke Čenče  (Prebrano 5468 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
vench
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 21


WWW
« : četrtek, 12.06.2008 : 10:47:15 »

Moram napisati kratko zgodbico o reševalni akciji, ki se je zgodila včeraj zvečer.

S prijateljico sva nabirali borovnice in med raznoraznim babjim čvekanjem je omenila, da bi imela rada mačko pri hiši. "Ja kje jo boš pa dobila?" je bilo moje vprašanje. "Bom malo po vasi povprašala kje imajo mlade", je odgovorila in je ostalo pri tem. Ko sva nabrali dovolj borovnic za "borovničke" Grin, sva se odpravili k njej, padlo je še eno malo pivce in potem sem se počasi odpravila domov. In glej ga zlomka. Na izvozu iz glavne ceste pri Bizoviku do avtoceste sem nekje na sredi klančine za trenutek zagledala malo, skoraj črno mačjo glavico, ki je molela iz odtoka. Roka se mi je sama sprožila do mobija in obvestila sem prijateljico, da lahko reši malega muca in, ker je dobrega srca sta se s prijateljem takoj lotila reševanja. Najprej sta se odpeljala skoraj mimo vendar je prijateljica le zagledala mačjo bučko, ki je med tem iz strahu zlezla še bolj globoko v odtok. Vsa prestrašena se je vseeno pustila prijeti in zdaj ima že topel dom. Meni pa je pripadla čast, da ji izberem ime in tako je postala Čenča. Seveda jo bom šla v kratkem obiskat, da jo vidim v vsej mačji lepoti in potem se bo znašla tu gor še slikica.

Ne morem opisati občutka, ki me je preplavilo, ko sta mi sporočila, da sta jo našla in, da je na varnem. Kakorkoli že, rešeno je bilo mlado mačje življenje, ki se je po bog ve kakšnem grdem naključju znašlo tam, na tako nevarnem mestu.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #1 : četrtek, 12.06.2008 : 11:13:06 »

 Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Super ste!!
Logiran
Tinchka
rad pišem
****
Sporočil: 485


« Odgovor #2 : četrtek, 12.06.2008 : 12:48:30 »

Ma kako lepo!  Cheesy Zdej sta pa obe zadovoljni - prijateljica in muca - pa ti tudi, ane?  Wink
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #3 : četrtek, 12.06.2008 : 12:49:38 »

Lepo prebrat Cheesy Cheesy
Logiran
vench
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 21


WWW
« Odgovor #4 : nedelja, 15.06.2008 : 17:36:37 »

no pa jo imam ujeto na fotoaparatu Grin. Kolk je to ena mala živahna zadevica in kako dolge tačke ima Cheesy. Non stop se igra, po igri malo pomalica in je zatem tako utrujena, da se zlekne na stol in zadrema. Ma prava čenča je tale Čenča Roll Eyes Grin Pa kako luštkano pisana je...in tista sprednja leva tačka, ki je kremaste barve...ah prava mala faca je. Je pa v veliko veselje lastnici, ki vem, da bo dobro in lepo skrbela zanjo.

še fotke, da jo boste videli tudi kako izgleda:



tu sem malo v rožicah Grin




ne no, spala bi Undecided




po igri malo spanca ne škoduje
Logiran
Tinchka
rad pišem
****
Sporočil: 485


« Odgovor #5 : nedelja, 15.06.2008 : 20:21:26 »

Ooo, a želvovinka je  Cheesy Joj, kako je lepa  Kiss
Logiran
Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« Odgovor #6 : četrtek, 03.07.2008 : 12:24:53 »

Želvovinke so the best.
LP Čenči od moje želvovinke Tačke in mene   Kiss
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #7 : četrtek, 03.07.2008 : 16:49:06 »

vench, ste pogledali okoli za morebitnimi bratci in sestricami?
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: reševanje mačke Čenče
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines