mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 06:13:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Bernardinec
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 69   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bernardinec  (Prebrano 203292 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #840 : petek, 28.07.2006 : 15:54:23 »

Moraš se odjavit,dat desen klik na sliko-->lastnosti in potem prekopiraš URL.Drugače pa preden oddaš sporočilo klikni predogled,pa boš videla,če bo šlo  Smiley

lp
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #841 : petek, 28.07.2006 : 16:30:25 »

Ja, Ksenja, ce zelis dati slike gor, se moras najprej iz Moj-album-a odjavit (v imenu ne sme biti "uredi").

Sem pa brala danes v eni slovenski reviji (drugace bolj o rastlinah) en clanek, ki naj bi ga napisala ena "samo-oklicana vzrediteljica bernardincev" Roll Eyes Me ima, da bi napisala kaksno pritozbo na revijo, glede na to, da reklamirajo nerodovnisko vzrejo. Najbolj pa me je pojezilo, da ona oddaja mladicke med 6. in 8. tednom Angry

Pa se ena slika Bine iz zadnje razstave v Oberwartu, kjer je (spet) osvojila CAC, CACIB, BOB.



Isto vikend pa je bil uspesen tudi en njen mladicek-Otok je na Ceskem namrec dosegel PRM in BOB!!  Cheesy Cheesy
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #842 : petek, 28.07.2006 : 17:04:44 »

Bravo Bina in Otok!  Cheesy Se kater drug mladič iz legla tudi razstavlja(poleg Bryja)? Bo šel Bry še na kakšno razstavo?

lp
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #843 : petek, 28.07.2006 : 17:15:38 »

Hmm...enkrat se je razstavljala Anka (psicka v Franciji), ostali pa ne. Mogoce se bosta razstavljala 2 mladicka v Svici. Drugace se pa Otok kar dosti.

In ja, Bry pride v Trbovlje. Aja, pa Brina (psica, ki je ostala v Sloveniji), je bila v Portorozu. In je prav tako osvojila BOB. Sodnica je bila zelooo navdusena nad njo Cool Smiley Smiley
Logiran
piki_ca
otrok do 14 let
***
Sporočil: 130


« Odgovor #844 : petek, 28.07.2006 : 18:16:21 »

hvala Rincy in Bina Grin Wink

evo slikice:




čestitke BINI in OTIKU(čeprav sem jima ze po msn-ju) Cool

lp ksenja
Logiran
piki_ca
otrok do 14 let
***
Sporočil: 130


« Odgovor #845 : petek, 28.07.2006 : 18:18:06 »

Jana se bo bina v trbovljah raztavljala al bo samo navijala za brya??
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #846 : petek, 28.07.2006 : 20:20:54 »

Citat
Jana se bo bina v trbovljah raztavljala al bo samo navijala za brya??

Zaenkrat samo navijala Smiley Mogoce peljem v Zagreb (na specialko) oba... Takrat bi se lahko tudi pri tebi oglasila Tongue Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.326


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #847 : petek, 28.07.2006 : 20:33:39 »

Sem pa brala danes v eni slovenski reviji (drugace bolj o rastlinah) en clanek, ki naj bi ga napisala ena "samo-oklicana vzrediteljica bernardincev" Roll Eyes Me ima, da bi napisala kaksno pritozbo na revijo, glede na to, da reklamirajo nerodovnisko vzrejo. Najbolj pa me je pojezilo, da ona oddaja mladicke med 6. in 8. tednom Angry

Bina, moj predlog - vseeno jim napisi kaksen protest. Po xy revijah so namrec novinarji, ki o psih nimajo pojma, za filat vsebine pa je super, karkoli dobijo.
Kaksne razlage verjetno v novo stevilko revije ne bodo dali, bo pa tvoj protest najbrz povzrocil, da bodo naslednjic, ko bodo objavljali kaj o psih, prej povprasali na KZS, klube...
Opozoriti jih je vsekakor treba na "reklamiranje" protizakonitega pocetja - prezgodnje oddaje psov, pa verjetno se na marsikaj drugega.
Logiran

piki_ca
otrok do 14 let
***
Sporočil: 130


« Odgovor #848 : sobota, 29.07.2006 : 10:13:22 »

super! Wink ti se kar uglasi Cool


lp ksenja
Logiran
piki_ca
otrok do 14 let
***
Sporočil: 130


« Odgovor #849 : nedelja, 06.08.2006 : 09:23:23 »

No včeraj smo se me s Piko podale na mal daljši sprehod in  sicer čez Vinji vrh do sel in nazaj domov, ker je hvala bogu posijalo malo sončka Smiley
Na poti smo srečale berenko Gajo s katero se je Pika malo poigrala in potem smo odšle naprej in glej glej pujski so bili odzunaj in pika jih je tako gledala ter lajala kot da jih vidi prvič hotla je kar k njim it! Grin in potem smo prisle do naše nove hiše tam se je malo počinla in odkorakale smo nazaj! in se nekaj slikic najinega sprehoda:






Ksenja pridi ze dol!


tukaj bo pa kmalu moje domovanje! Smiley


Pridi hitro gor kje se obiraš??? Huh



tukaj bom pa jst kmalu spančkala! Cool
Logiran
bav bav
novinec
*
Sporočil: 7


« Odgovor #850 : ponedeljek, 07.08.2006 : 13:39:27 »

 piki_ca
nasa buba dobro prenasa vrocino ker imamo hladno stanovanje.seveda pa je njen naj letni cas se vseeno zima Smiley drugace sem pa iz ljubljane Smiley
Logiran
Barbara,Dante
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #851 : četrtek, 10.08.2006 : 11:25:54 »

Živjo! Sem na novo pridružena, imam pa 3,5 mesece starega bernardinčka Danteja. Lepo je videti, da jih je v bistvu kar nekaj.
Imam pa eno vprašanje - a kdo ve za psičko Megi iz okolice Žalca? To je namreč Dantejeva mamica in iščem potencialne lastnike Dantejevih bratcev. Če je tu na forumu kdo, ki je vzel katerega mladiča od tam, lepo prosim, če bi me kontaktiral... Lep pozdrav!
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #852 : sreda, 16.08.2006 : 16:54:08 »

Mi smo vcerajsnji soncni (praznicni) dan izkoristili za potepanje po hribovjih Grin Odsli smo na Blegoš (1561 m). Bilo je SUPER!!!! Nekaj slikic:


to je ze na vrhu Blegosa, od koder je precudovit pogled na slovensko hribovje


Bina na enem izmed bunkerjev, ki jih je na Blegošu se ogromno (iz 1. sv. vojne)


pa se na vrhu v druzbi "sorodnikov" Grin
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.326


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #853 : sreda, 16.08.2006 : 17:40:04 »

Hahahahaha, bina, tale zadnja fotka je pa fenomenalna Cheesy Grin
Bi clovek najprej pomislil, da ste eno kravo pripravili, da tako lepo sedi Tongue.
Logiran

bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #854 : sreda, 16.08.2006 : 18:27:13 »

Joj, Jana, sem hotela narest se eno lepso sliko na vrhu s kravami, pa so se nevarno priblizevale Lips Sealed pa smo se jih vsi ustrasili sram Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 69   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Bernardinec
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines