mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 06:57:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Bernardinec
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 69   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bernardinec  (Prebrano 202954 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #240 : ponedeljek, 09.05.2005 : 17:41:58 »

Jana,tako kot pravi Kaja Bis in Bagi bi v tem kotišču lahko lavfala in
mela zasebno garsonjero Wink!!
Uuuuu,tale 20.5 pa bo kmalu,upam da bo šla kotitev kot po maslu Wink!!
Bomo držali pesti in tačke Kiss
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #241 : ponedeljek, 09.05.2005 : 20:54:13 »

Bina in Jana-želim vama,da bo kotitev in odraščanje malih bernardinčkov potekala brez zapletov....in se že najavljam za ogled teh malih štrukeljčkov Wink Smiley
Kotišče pa je naravnost fanatastično in veliko-....pohvalno.Mamica Bina pa je prav prikupna z njenim trebuškom Smiley


lp,
Nina
Logiran
irenchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #242 : ponedeljek, 09.05.2005 : 20:55:45 »

cao!

bina....o kako super zgleda bina..... Cheesy Cheesy Cheesy....tako lepo stoji in ponosno kaze vampek Grin Grin Grin.....aja...kotisce...misilim cisto premajhno...... Grin Grin Grin(hecam se).......je velik toliko kakor Vodiski bajer Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

se pravi, da bo zelo zelo zelo kmalu prislo na svet nekaj Huh "malih" struc!!.....upam in zelim vama, da bo sla kotitev kot po maslu...brez zapletov... Smiley Smiley Smiley

se ze veselim slikic malih bernardincov......ali pa se kar najavlam za obisk Grin Grin Cheesy Wink Wink Wink

kaj pa imena?

lp Kiss
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #243 : ponedeljek, 09.05.2005 : 21:28:17 »

Hvala za lepe želje. Bina se prav lepo zahvaljuje in jih vrača. Prav tako Kiss Kiss Wink

kaj pa imena?
Imena so načeloma že izbrana, čeprav mi jih je težko izbirat, ker ne poznam karakterjev in posebnosti mladičev. En samček vem da bo Tyronica Bigfoot Grin Grin Grin To ime mi je the best Wink Hvala Pia Kiss Kiss

Drugače pa lahko tudi predlagate imena. Sprejemam predloge: na mail, na ZS ali pa SEM Wink Aja, bodo pa mladički na črko B

Lp Jana
Logiran
*Brina*
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 403


« Odgovor #244 : ponedeljek, 09.05.2005 : 22:37:29 »

Uu, kakšen trebušček ima že Bina Wink Joj- ful fletkano! Smiley Tako, da se sploh ne čudim, čemu tako veliko kotišče.. Wink Pomoje jih bo res 20, kaj mislite?  Wink  Cool

Predlogi na črko B? Hmm.. Mogoče BRINA? Hehe- ne se hecam- da ne bi!  Wink Grin Grin Grin Grin Grin  (hec)

Aja, kako, da si se odločila za črko B?
Mogoče po Bini?
Mi smo se odločili za leglo na črko K zaradi naše prejšne psičke Kale.
Nekako za spomin nanjo.

Lp


Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #245 : torek, 10.05.2005 : 08:40:08 »

Malce pozno, a iz srca: zares ful luštna nosečnica!  Kiss O garsonjeri pa itak ne bi...  Wink super! Seveda pa še naprej pozorno spremljam temo in nestrpno pričakujem D-day!  Wink  Oziroma poročilo le-tega!
Logiran
simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #246 : torek, 10.05.2005 : 08:44:32 »

Bina, super si tole "skopirala". Kaj boš imela na tleh?
Pa koliko si naredila visoko kotilnico.

Brez panike, vse bo OK. Wink
Logiran
dg
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 178


« Odgovor #247 : torek, 10.05.2005 : 10:01:57 »

10!!!
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #248 : torek, 10.05.2005 : 10:11:32 »

Mladički bodo na črko B zato, ker je okoli nas polno b-jev: imamo 2  psa na B (Bero in Bina), zajčka Bobby-ja in stanujemo na Brezju Cheesy Grin Pa sem rekla, naj bodo še mladički na B Wink

Glede kotišča: vzreditelj mi je napisal (ko sem mu poslala slike), da bo sprva prevelik, potem ravno prav velik in na koncu premajhen Grin Grin

Ja, Simi, res sem tebe malo kopirala, ker je tvoje kotišče (slika) eno redkih, ki sem ga našla na forumu. Sem mizarju dala sliko in mu rekla, naj se sam odloči, kako bo naredil vrata: ali prava vrata ali pa da se zlaga deska na desko. Zaradi lažjega transporta in tudi kasnejšega spravila, se je odločil za "desko na desko".  Aja, višina kotišča je 60 cm. Upam, da dovolj. Kaj bo na tleh še ne vem točno sram Za sigurno bo polivinil, pa potem karton, za naprej pa ne vem. Verjetno cunje. Moram še malo prebrat, kako ste ostali imeli Wink Živčni pa nič nismo Tongue

Ja, samo še 10 dni!!!!!!!!! Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

Lp Jana
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #249 : torek, 10.05.2005 : 10:16:27 »

Jana, spodaj das lahko tiste ''plenicke'' , za pse, ki vpijajo.. Lahko so pasji wc, ali pa tudi za v kotisce, da vpije,... Samo predlog Smiley
Logiran
simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #250 : torek, 10.05.2005 : 11:01:22 »





Ja, Simi, res sem tebe malo kopirala, ker je tvoje kotišče (slika) eno redkih, ki sem ga našla na forumu. Sem mizarju dala sliko in mu rekla, naj se sam odloči, kako bo naredil vrata: ali prava vrata ali pa da se zlaga deska na desko. Zaradi lažjega transporta in tudi kasnejšega spravila, se je odločil za "desko na desko". Aja, višina kotišča je 60 cm. Upam, da dovolj. Kaj bo na tleh še ne vem točno sram Za sigurno bo polivinil, pa potem karton, za naprej pa ne vem. Verjetno cunje. Moram še malo prebrat, kako ste ostali imeli Wink Živčni pa nič nismo Tongue


Lp Jana

Saj veš mi smo imeli kar jogi v polivinil zavit do 3-tjega tedna, potem pa papir, planičke in cunje.
Glede vrat pa škoda da me nisi kontaktirala, jaz sem jih imela na pantih in so se lepo snele.
Logiran
sonja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 356


« Odgovor #251 : torek, 10.05.2005 : 12:04:47 »

Jana,jaz sem kometnirala dimenzije  kotišča že prvič Wink Tongue
Ful lepo si tole uredila Bini,prava princeska bo Smiley
Tudi jaz sem dala spodaj jogi ovit v folijo,s tem,da je imela prvi teden še tiste
podloge,ki jih uporabljajo za dojenčke(modre barve,velikost cca 70x50 cm)...
Res sem jih potrebovala zeeelo veliko,ampak fino jih je samo zamenjati in ima spet čisto Smiley Nato pa odeje ali pa kose  blaga (nekaj takega kot termoflis),pri nas jih dobiš v trgovini z blagom,kjer jih imajo kot ostanke(veliki so 150x150 cm)in so čisto poceni,pa perejo se zelo vredu...
Višina kotišča pa ti bo po moje čez nekaj časa delala probleme Cheesy Roll Eyes Tongue
Malo se hecam,vendar so pri nas mastinčki hitro pogruntali,da ni lepšega kot poskušati splezati čez Tongue Roll Eyes
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #252 : torek, 10.05.2005 : 12:23:27 »

Višina kotišča pa ti bo po moje čez nekaj časa delala probleme Cheesy Roll Eyes Tongue
Malo se hecam,vendar so pri nas mastinčki hitro pogruntali,da ni lepšega kot poskušati splezati čez Tongue Roll Eyes
Kaj misliš, da je prenizko? Huh Huh Saj računam na toplo (ne prevroče) poletje in da bo mladina lahko pol dneva zunaj Tongue Grin Grin Tam je pa 120 cm visoka ograja Wink

Lp Jana
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #253 : torek, 10.05.2005 : 13:00:00 »

Jana, počohaj Bino v našem imenu, Shiva pa "velikanski" Roll Eyes Grin pasji prijateljici pošilja  Kiss.

Tudi mi se priporočamo za ogled malih štrukljev. Cheesy

Aja, kotišče je pa itak the best. Po pričakovanjih. Tongue Kaj ste pa mislili - da bi imela Bina kartonsko škatlo za kotišče? Grin Grin Grin

Jana, okoli dvajsetega bomo držali pesti. SREČNO!

Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
sonja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 356


« Odgovor #254 : torek, 10.05.2005 : 13:05:06 »

Ja,za mastinčke je bilo prenizko Grin Grin
Mogoče pa Binini korenjaki ne bodo tako močno radovedni,kaj je na oni strani Roll Eyes Roll Eyes
Tudi jaz upam,da ne bo prevroče poletje(čeprav strokovnjaki pravijo drugače Undecided )in mladičkom ne bo treba iskati sence...
Zunanja ograja je prav visoka,a kaj ,ko so mastinčki našli pot pod ograjo Grin Cheesy in smo morali vsakodnevno popravljati pregrade Roll Eyes Roll Eyes
Vidiš,kakšne stvari te še čakajo Wink zabave in dela bo toliko,da niti pomislila ne boš na dolgčas Grin Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 69   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Bernardinec
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines