mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 18:58:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Bernardinec
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 69   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bernardinec  (Prebrano 203374 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #330 : sreda, 18.05.2005 : 15:41:32 »

Samo meni se zdi, da je Bincelj malo zafrknil. Nekaj dni prekmalu je bila za. Sem mislila, da bo vsaj kot zavedna pionirka dan mladosti pociljala. Pa tkole potem ... Bincelj, banda! Definitivno pridemo pogledat štruce, pa če bo Jana za to ali pa ne.  Cheesy
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Olly
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 273


« Odgovor #331 : sreda, 18.05.2005 : 15:46:22 »

NINA ali so vaši mladički dobili imena (vsaj nekateri) po grških junakih in bogovih???
Imate vi doma še kakšnega psa (psico) razen te, ki ima mladičke, če jo imate kako reagira na male??
Bina res smo mi vsi bolj nestrpni... Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Ne saj vem da ste tudi vi malce nervozni kaj ne bi bli!  Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley
Kako pa kaj Bero reagira na vse kar se dogaja z Bino? No o ponavljanju si že govorila  Wink  pa še kaj??
Me prav zanima kako se bo obnašal, ko bodo mladički pokukali na svet Wink pomoje kot očka... Shocked vse bo moral vedet in to, predvidevam  Huh A boste kakšnega mladička obdržali doma?
Lp
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #332 : sreda, 18.05.2005 : 15:53:46 »

A boste kakšnega mladička obdržali doma?
Na to sem odgovorila na 19.strani Wink in sicer sem zapisala:

Citat
Khm..khm...trenutno kaže, da ne bom nobeneha obdržala. Ker bi bila s tem prizadeta samo Bina. Raje se bom še kakšno leto njej posvečala, potem pa mogoče obdržim kakšno kepico (recimo pri naslednjem leglu  Wink

Pa glede na to, da mi je Simi danes zabičala, da mora Bina narest sledarski izpit, naju čaka veliiiiiikoooo dela, kar pa pomeni, da ne bo časa za novo kepico Tongue  Saj imamo navsezadnje še Berota doma...

ter tudi to:
Citat
Bero se (zaenkrat) obnaša čisto normalno. Ko bodo mladički začel hodit okrog, bo po moje kar bežal pred njimi Grin Grin Grin
Dodajam pa še to: on mora vse početi isto kot Bina Roll Eyes če Bina dobi sredi dneva malico, bi on tudi malico jedel Roll Eyes Če Bina pusti večerjo, bo on gentelman in bo pojedel do konca Roll Eyes A ko bo Bina na dan pojedla 1,8 kg briketov, bo on tudi toliko pojedel? Shocked Grin Grin Grin Tongue

Lp Jana
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #333 : sreda, 18.05.2005 : 15:58:35 »

Hej Bina,

za štiri dni grem v dobo Kremenčkovih brez interneta. A mi boš sporočila, če oz. ko bo kaj novega? Držim pesti in fige za vaju. Wink Cheesy
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #334 : sreda, 18.05.2005 : 16:01:02 »

Hej Bina,

za štiri dni grem v dobo Kremenčkovih brez interneta. A mi boš sporočila, če oz. ko bo kaj novega? Držim pesti in fige za vaju. Wink Cheesy

oooooo, "botra" Wink Grin Grin Grin Jaaaaa, veš da te bom obvestila Wink Kar "postavi" se v vrsto Grin Grin Grin Imam že cel spisek ljudi, ki jih moram obvestit sram Tongue Še dobro, da bom imela pomoč pri kotitvi Wink

Lp jana
Logiran
soncica
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 50


« Odgovor #335 : sreda, 18.05.2005 : 16:46:26 »

ooooooooo...

Kok fajn ... male bine Smiley
To bi pa tut jest rada vidja ...

Kdaj pa pričakumeo?

Lp sonček Smiley
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #336 : sreda, 18.05.2005 : 16:50:21 »

Kdaj pa pričakumeo?

hehe, uradni odštejevalec  Grin Grin pravi, da še 2 dni Cheesy Drugače pa od petka naprej enkrat Wink

Lp jana
Logiran
martina.o
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


« Odgovor #337 : sreda, 18.05.2005 : 17:14:37 »

sem padla v vaš forum, ker sem mislila, da je bina že skotila, pa na našem ni nič napisano.
No, kar se tiče označevanja mldičev, sem zelo vesela, ker naši avstralčki so predvideni v 4 različnih barvah in je RES vsak drugačen
Trkci pa lak niso potrebni.

Držim pesti za bino lp
Martina
Logiran
soncica
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 50


« Odgovor #338 : sreda, 18.05.2005 : 17:35:42 »

Go Bina, Go Bina!!!

Mi smo s tabo! Smiley Smiley Smiley

Lp sonček
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #339 : sreda, 18.05.2005 : 21:43:18 »

jaz pravim , da lahko do ponedeljka se lepo pocivate... Wink Kolko kilc je bilo plusa, Jana?
m.
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #340 : četrtek, 19.05.2005 : 00:03:28 »

1 !!!!
Torej ... še 1 dan po pravliniku , hehe ..
Upam da bo kej..  Cheesy

P.s.: dg, danes sem te pa prehitela, ane  Grin
Logiran
oks
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 673


« Odgovor #341 : četrtek, 19.05.2005 : 07:26:17 »

Ej, Bina...hvala za sporočilce. Mi je tako žal, da se nam ni uspelo videti  Cry Pa sem imela tako dober namen malo pocrkljati nosečnico in oceniti velikost njenega trebuha! sram Cry Mi gremo v Lesce spet 1.6. Takrat bojo tvoje kepice stare vsaj 10 dni...mogoče se pa takrat kaj vidimo. Držim pesti. Wink
Logiran
dg
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 178


« Odgovor #342 : četrtek, 19.05.2005 : 08:01:45 »

MOON čestitam za zgodnej prebujanje. Danes si pa res bila boljša.


Pa vseeno:

1!!!
Logiran
NINA
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 138


« Odgovor #343 : četrtek, 19.05.2005 : 08:24:40 »

LENNY-Mi imamo poleg psičke Arabelle (mamice mladičkov seveda) tudi očeta Chakana in njegovega sina Erosa, ki je tem 13 škratom polbrat. Kako se bodo razumeli ti sporočim, ko bodo prišli ven, ker Arabella ne pusti nobenega od njiju več kot meter od vrat kotilnice. Ko pa pride Arabella v kuhinjo so vsi trije prijatelji kot pred kotitvijo. Arabella ima zgleda izreden materinski nagon in pusti k mladičem samo nas ta domače in nikogar drugega. V petek bodo stari 14 dni in počasi, ko bo tudi vreme jih bomo pustili na dvorišče. Ne verjamem, da bi bili problemi z mladiči in Chakanom in Erosom prej z Arabello, ki jih bo ščitila. Pustimo se presenetiti. Javim. Tudi z Erosom, ki je prišel lani k nam ni bilo nikoli problemov.Psi se pač rangirajo v družini in vsak ima svoj prostor in enako mero pozornosti pa naj bo star 6 let ali pa 6 mesecev. To se mi zdi da je bistvo pri vsej stvari. Mogoče se motim. Pri nas je bilo že prej vedno več psov pa nismo imeli nikoli problemov. Tudi v "spore" se nismo nikoli umešavali. Res pa je da imamo vedno miroljubne pasme in da ni agresije prej kazanje zob, kot "pusti me pri miru, sedaj počivam" in podobno. 
BINA-uspelo mi je celo pofotkati našo mladino. A že pridno kvačkaš ali nakupuješ lak za nohte za označevanje mladine? Zdej pa že tud ti odštevaš ane!LP   
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #344 : četrtek, 19.05.2005 : 09:06:08 »

Hehe, ni bilo nobenga prebujanja, sem bila se pokonci takrat. Joj jaz res upam da bojo mladicki Cheesy  Jana in Bina , vso sreco pri kotitvi ..  Grin Upam da cimprej Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 69   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Bernardinec
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines