mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 19:20:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Bernardinec
Strani: 1 ... 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 ... 69   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bernardinec  (Prebrano 203376 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #720 : torek, 12.07.2005 : 21:34:05 »

Ne N3wfika na mojo veliko žalost jih nisem obiskala Cry.Pa takoooooooooo sem si želela.Sam,ko sem prebirala poste in gledala slikice so se mi kar sline cedile.Blagor bodočim lastnikom...
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #721 : torek, 12.07.2005 : 21:49:50 »

Evo, dolgujem odgovore na vprašanja Smiley Smiley Smiley Smiley

T.M.T, ja, Bry je res kratkodlaki, čeprav se je za Otok že zelo zgodaj izkazalo, da je kratkodlaki. Za Bryja pa malo kasneje (ker sem bila dolgo prepričana, da je dolgodlaki sram). Bil je ravno nekje vmes med Elvisom (100% dolgod.) in otok (100% kratk.). Sedaj dvomov ni več Wink Lastniki so ga pa tudi prejeli s kratko dlako. Čeprav so si najprej želeli dolgo dlako. Saj mladički še niso odšli. Vabljena na obisk Wink

n3wfka, zadnja psička gre v Francijo. Lastnik še ni napisan, ker še nisem dobila dovoljenja za objavo. Jap, dostavila jih bom jaz, ker svicarka nima moznosti, da pride sem. Placala mi bo za prevoz Cool, jaz bom pa vsaj videla, kje bodo moje zverine stanovale (kar je pa tudi veliko vredno). In če dostavim enega v Svico, lahko pa še drugega. Za Francijo je pa bilo itak že v naprej znano, da mi jih bo vzreditelj pomagal prodati, če mu jih pripeljem gor.

Brina, jap, Brina gre v Žiri. lastnik ni napisan iz istega razloga kot pri zadnji psički

Prva psica je še na voljo. In po zadnjih podatkih ima vzreditelj že interesente zanjo. Iz Nemčije. Je pa vzreditelj dopoldne objavil na svoji strani, da sta 2 mladička še frej in je to psičko prodal v nekaj urah!!!!! Meni pa v 8mih tednih ni uspelo!!! Da slovencev ni sram. Pa čeprav nimam pretirane cene... Ampak brez veze o tem govort. Samo sem razočarana, ker od osmih doma ostaneta samo dva.... 
 
jessy, ja, Elvis in Bonny gresta h istim lastnikom. Kjer imajo kar 6 otrok Shocked in že 3 odrasle bernardince Wink Smiley Smiley Smiley Bosta uzivala 100 na uro.

Pa še nekaj statistike: danes so stari 7 tednov in pol. In Elvis ima (pa če verjamete ali ne Tongue) 11,5 kg!!!!!!!!! Shocked Ostale psičke imajo po večini okoli 9,5 kg!!! Toliko je Bina imela, ko je bila stara 9 tednov!!!! Sta bila danes Otok in Brina na cepljenju in je vet rekel, da sploh nista debela, ampak da imata ocitno mocne kosti. Kar je zelo zelo pohvalno.

Lp Jana
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #722 : torek, 12.07.2005 : 22:09:36 »

Bi Bina,z največjim veseljem.Pa imam urnik tako natrpan in še starši me ne bi bili pripravljeni pripeljat Cry.Res škoda.Saj boste imeli še legla Smiley.
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #723 : torek, 12.07.2005 : 22:14:10 »

Saj boste imeli še legla Smiley.
ammm.... ne vem še Wink Glede na vse težave s prodajo, dvomim. Razen če sem jaz podružnica od Bininega vzreditelja-jaz vzrejam, on prodaja po Franciji Grin Grin Grin Grin

Res pa je, da bi resnično rada ena kratkodlako samičko od Bine Smiley Smiley Smiley Smiley

Lp Jana
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #724 : torek, 12.07.2005 : 22:23:25 »

Res pa je, da bi resnično rada ena kratkodlako samičko od Bine Smiley Smiley Smiley Smiley

No a vidiš?!Počakaj kakšnih...5 let,da jaz dobim izpit za avto (upam,da ga Tongue ),potem pa imejte šeeno leglo,da jaz pridem gledat.Hehe...
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #725 : torek, 12.07.2005 : 22:26:03 »

Samo tole je slo pa hitro mimo ce tako pogledas.. Zdi se mi kot da bi se preden enim tednom sele skotili... Sad
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #726 : sreda, 13.07.2005 : 07:27:20 »

Res je škoda po eni strani da jih gre toliko v tujino. Ampak po drugi strani je to ful dobra reklama zate če se odločiš še dalje vzrejati. In zakaj se nebi?Huh!!!! Smiley Smiley  Shocked Roll Eyes
Resno mislim, ker če ti je v veselje... mladički se bodo že prodali, pa tudi če v tujino.
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #727 : sobota, 16.07.2005 : 19:20:11 »

bina,ta teden me ni bilo doma,ampak sem bila cel teden blizu tebe Wink...na Mlaki pri Kranju .Koliko mladičkov je še pri tebi?Če bo kdo še drug teden, bom pa skoraj 100% prišla na obisk Wink.
Drugače so pa velikiii cukri Kiss.

Lp,
Nina
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #728 : sobota, 16.07.2005 : 19:41:46 »

Rincy, od danes jih je še 7... Cry

Večina jih gre v četrtek....

Lp Jana
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #729 : sobota, 16.07.2005 : 19:49:26 »

Bina, je šel Bry domov danes? Upam,da ga kmalu srečam Cheesy.
O.K.,upam,da mi uspe pridet pogledat štruklje Smiley

Lp,
Nina
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #730 : sobota, 16.07.2005 : 19:58:42 »

Jap, Bry je danes odšel.... Cry Cry Cry

http://www.euroteh2.si/B/bry.htm

Lp Jana
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #731 : sobota, 16.07.2005 : 21:22:01 »

oooooo škoda da je tak hitro minilo neda?
Ti mladički, ful prehitro zrastejo...  Undecided

Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #732 : nedelja, 17.07.2005 : 22:33:21 »

Ali koga zanima, kaj se dogaja z Bry-jem? S samčkom, ki je včeraj odšel novim dogodivščinam naproti?

Evo, danes nam je poslal e-mail Wink

Citat
Draga moja Jana,  mama Bina ter bratci in sestrice!
 
Evo mene, ki sem sel prvi v svet! Sem pogumen in sem bil danes ze na prvem izletu. Srecal sem odraslega novofundlanca in ce se ne bi bal vode, saj je bil vmes potok, bi ga prepodil, pa sem moral samo zarencati in lajati z druge strani brega (Go Bry, go Bry; o.p. Jana) . Pa sosedovi macki sem poskusal pojesti vecerjo, saj je bila videti in tudi je bila okusna, pa se je cudno obnasala in je zacela pihati proti meni, pa se nisem kaj dosti zmenil zanjo temvec za vecerjo, a kaj ko so me se predno sem uspel vse pojesti ze odnesli domov. Ces, da me bo macka opraskala! Ja, vmes me je oblajal se en histericen pes, pa sem tudi nanj zarencal, potem pa sem obiskal Bineta, starega pet mesecev, ki je bernski plansar. Prava faca, vam povem. Najprej se mi je zdel kar malo velik za svojo starost, pa so mi rekli da je to cisto normalno in da bom tudi sam kmalu taksen ( Grin Grin o.p. Jana) . Vam povem, prava kolega sva! Njegovi so se sicer bali dati naju skupaj (zaradi njegove velikosti, ja pa kaj se), ampak sva se podila ob ograji, se ovohavala in celo polizala. Vsi okrog naju so noreli od navdusenja. Pa sem mal pretiraval, sem se prevec zmatral in so me mogli odnest domov. Verjetno se kmalu spet vidiva! Ja pa to vam povem, briketov nocem jest, jih zavracam....mi namakajo brikete in mesajo z konzervo, ampak samo konzervo pojem. Pa so mi dal mal cokolinota..sej sem mal pojedu, ampak sem raje pocakal do vecera. Se splaca vam povem....pol sem pa dobil kuhano govedino ( Shocked Huh Lips Sealed o.p. Jana), ki sem jo pomazal najbolj hitro kokr se je dal . Drugace sem priden, to mi skoz govorijo, pa me hvalijo, posebno takrat ko se polulam in pokakam na sprehodu. Sej ni dalec, me peljejo na njivo, kjer dobim se svezo vodo. Najprej sem se bal, ker je tolk cuden ropotal, preden je voda pritekla iz sterne, ampak zdej ze vem zakaj gre. Je pa prav lustna sencka tam, tako da pol se mal tam pocijem. Drugace pa vecino dneva prezivim pod trto in klopcami na betonu...mi prav pase! Zdej me bojo pa gor nesli, me se ne upajo samega pustiti zunaj. No ja, sej mogoce majo prav! Gor me caka tud en velik plisat pes, ki mi ga nikakor ne uspe unicit....drugace sem pa ze mal nacel laminat...pa mi ne pustijo vec (ocitno bo hudicek in bo unicil celo hiso Lips Sealed Smiley, o.p. Jana) . Taksen je bil moj danasnji dan! Upam, da ste vsi ok in da se kmalu vidimo. Ma voznja me v zacetku malo nervira ampak potem se pa pes vsega navadi in je ok. Kmalu se vidimo, do takrat pa vsem posiljam pozdravcke in poljubcke!
 
Vas Bry

Noooooo, tako je Bry prezivel drugi dan v novem domu. Mi se pa samo smejimo njegovim dogodivscinam, ker je pravi pogumnez in samozavestnez, ne glede na to, da je najmanjsi v leglu Tongue

Lp Jana
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #733 : nedelja, 17.07.2005 : 23:22:55 »

Danes sem šla mimo njihove hiše v upanju,da srečam Bry-ja.Ampak je bil notri ali pa za hišo,tako da ga nisem videla.Sem pa videla njegovega prijatelja,Bineta.Upam,da Bryja kmalu srečam.

LP;
Nina
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #734 : sreda, 20.07.2005 : 14:56:03 »

Pia, pohitiiiiii Wink

LP Jana
Ehhh malo pozno sem jaz tole prebrala-sele danes Roll Eyes Koliko jih imas se doma?
Logiran
Strani: 1 ... 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 ... 69   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Bernardinec
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines