mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 11:06:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Bernardinec
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 69   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bernardinec  (Prebrano 203354 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #195 : torek, 26.04.2005 : 12:02:03 »

JennyK, a bi ga rada imela Tongue Grin Grin

No, naša poročila. Bina je bila prejšnji teden full tečna. Kar ni videla, kaj bi počela in kam bi se dala. Ta teden je še vedno tečna Grin Grin Ampak zato, ker je lačna Undecided Wink Huh Sedaj bi samo jedla, jedla, jedla in jedla Grin Grin Na dan poje celo več jabolkov kot moj zeko Undecided Grin Grin Se je pa zelo umirila. Na sprehodu ne divja več naokrog, ampak se lepo sprehaja zraven mene, meni se pa smeji, ker izgleda, kot da imam najbolj vzgojenega psa Grin Grin

Trebuh se ji je že pojavil, ampak ni še hudo.

Aja, še glede napovedi mladičkov: nobena napoved mi ni všeč Undecided Če bi lahko jaz izbirala, bi najraje videli, da bi imela 6 dolgodlakih samčkov, 2 kratkodlaka samčka in 4 dolgodlake samičke Grin Grin Nekako v tem smislu je sedaj zanimanja za mladičke Grin Grin

LP Jana
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #196 : torek, 26.04.2005 : 12:18:53 »

Citat
da bi imela 6 dolgodlakih samčkov, 2 kratkodlaka samčka in 4 dolgodlake samičke   Nekako v tem smislu je sedaj zanimanja za mladičke
BRAVO!

Uživaj prečudovite in neponovljive trenutke ob Bini ta in še naslednja dva meseca Wink
Logiran
sonja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 356


« Odgovor #197 : torek, 26.04.2005 : 12:26:13 »

Kako moreš ,da je Bina tečna? Wink Temu se reče nosečniščke kaprice ,ki jih tvoja Bina s pridom izkorišča Grin Roll Eyes
Pa povej,če ni nekaj najlepšega  in najzanimivejšega spremljati  vsa ta različna razpoloženja Wink Wink
Zadnja faza pa je potem crkljanje in iskanje tvoje bližine,kar ti bo prav tako všeč Smiley
Bini želim ,da bi mirno prestala še preostali čas,tebi pa ,da bi ti čas hitreje mineval,ker se ti bodo zadnji dnevi vleeeekkllliiii,da bo joj Tongue Tongue
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #198 : torek, 26.04.2005 : 12:47:16 »

JennyK, a bi ga rada imela Tongue Grin Grin
/quote]
Hehe, imela, imela! No, resno: če bi imela možnost, bi imela eno kratkodlako bernardinko! Wink
Jaz sicer še nisem nikdar imela prilike spremljati brejosti/kotitve; čeprav bo morda tudi pri nas morda kdaj prišlo do tega.
Ampak obema z Bino želim čimlepše in čimmanj tečne Wink dneve do kotitve!! Potem pa bo 2 meseca veselica! Wink
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #199 : torek, 26.04.2005 : 12:48:06 »

Joj, se opravičujem, ker sem prejšnji mail prehitro poslala...  sram  Se vidi, da me tile bernardinčki iz tira mečejo...
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #200 : torek, 26.04.2005 : 12:51:28 »

Bina,
Imam predlog...še dobro, da bo to v mesecu maj  Cheesy Cheesy Hitro nabavi en velik šotor, da se bomo kje nastanili  Grin Grin, ko bomo čakali veliki dan "D".

Lp, maj
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #201 : torek, 26.04.2005 : 23:07:12 »

OK, se opravičujem Bini, ker sem jo obtožila, da je tečna Undecided Po novem ima klasične nosečniške kaprice Grin Grin Grin Grin Sonja, a je sedaj bolje Tongue Wink Grin

Ja, ja, ona to s pridom izkorišča. In se ugotovila, da Bero tudi. Očitno nekako čuti, da je Bina lačna in začuda postane tudi on lačen Grin Bina fehari za jabolko (in ga seveda dobi), potem mora tudi Bero fehtarit za jabolko (in ga seveda dobi Grin). Ampak najbolj sem se pa nasmejala danes zvečer: pride Bina v kuhinjo, se vsede in spusti duhca na svobodo (po domače povedano: prdne Grin). 1 sekundo za njo pride Bero v kuhinji, se vsede zraven nje in prdne Grin Grin Grin Pri nas sedaj velje rek: kar počne eden, mora početi tudi drugi Grin Grin Čeprav ne nosi 10 mladičkov Cheesy Grin Grin

Drugače se pa Bini že kar precej pozna trebušček Undecided Še posebej, ko se naje in napije vode. V petek jo grem vagat in me prav zanima, koliko je težka.

Maj: saj lahko tudi kje drugje dežuraš, ni treba da si zunaj Wink Saj imamo veliiiiiiko hišo Grin Grin Wink

A lahko naredite kar plan obiskov?  Grin Grin Grin Grin Grin

Lp jana
Logiran
sonja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 356


« Odgovor #202 : sreda, 27.04.2005 : 09:27:55 »

 Wink Bina,mnogo bolje Wink
Dolgčas ti ob vseh teh "novih" dogodivščinah res ni,a ne? Cheesy
Ti samo pazi,da sedaj,ko delata Bina in Bero vse v dvoje,ne bo pri kotitvi pričel uganjati tudi Bero kakšne "porodne krče" Tongue Tongue
Lahko si predstavljam,kakšna izgleda sedaj Bina,a počakaj na zadnji teden Tongue
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #203 : sreda, 27.04.2005 : 09:40:14 »

Bina, jaz bom pri tebi takoj ko bodo odprli očke in kobacali okrog Wink
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #204 : četrtek, 28.04.2005 : 11:47:27 »

Andi: si vabljena, ko se bodo začeli kobacat naokoli Wink

Sonja, res mi ni dolgčas Wink Sploh zato, ker Bina resnično stalno fehtari za hrano in zato moram pazit, da ko se končno umiri (ko zaspi), da takrat ne zganjam hrupa (niti kihnit ne smem-preverjeno Tongue Grin), ker drugače se zbudi in mi že leze v naročje, češ: lačna sem Roll Eyes Cheesy Grin Grin

Trebuh se ji že pozna. Sedaj bi bila ravno za na kakšno razstavo Grin Grin Kotilnica je v izdelavi, kar me pa najbolj veseli je pa dejstvo, da sem se zmenila s "tovarišico" v pasji šoli, da bo pomagala pri kotitvi Wink Tako da je najhujša skrb za mano Cheesy Cheesy Sedaj lahko samo še čakam in se čudim, kakšna bo Bina še postala. 

LP jana
Logiran
kemist
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #205 : četrtek, 28.04.2005 : 12:09:24 »

hallo!
obicajno se ne mesam v to debato, kajti pasme ne poznam. Me pa pozna B I N A A A A (psica).
Bi pa vprasal bino (Jana), ce niso jabolka malenkost prevec obremenjujoca za psa? V enem izmed postov sem prebral, ces koliko jabolk poje. Takoj sem pomislil na napenjanje. In glede na abdominalno situacijo, ki je iz dneva v dan bolj napeta, bi utegnili ti plini malenkost utrujat psico. samo razmisljam...

LP
k.

ps: obilo uzitkov z malimi pobalini ti zeli rr klan
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #206 : četrtek, 28.04.2005 : 12:25:50 »

Kemči, kako ne poznaš bernardincev? Pa Bethoveen-a Huh Wink Grin Grin Saj smo ja vsi gledali ta film Wink Grin Grin Verjetno je bil zato tak boom bernardincev pred leti. Sedaj pa je zatišje Tongue

Glede jabolk: hja, res je bilo zadnjič v revijo Moj pes napisano, koliko jabolk lahko pes poje na dan. Na srečo ima Bina 70 kg, tako da količina jabolk ni majhna. Ji bom pa v ponedeljek povečala količino briketov, tako da se potem verjetno količina jabolk zmanjša. Ni pa nobenih zunanjih znakov, da ji jabolka ne bi ustrezala Wink

Hvala rr klanu za lepe želje Wink Seveda bomo izkorustili vsako sekundo, da bo max. izkoriščena z mladički Cheesy Cheesy

Lp Jana
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #207 : petek, 29.04.2005 : 01:52:43 »

Bina, jaz bom pri tebi takoj ko bodo odprli očke in kobacali okrog Wink

Jaz grem s taaaaaaaaabooooooooooooooo  Cheesy Wink
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #208 : petek, 29.04.2005 : 12:08:02 »

Ena današnja fotka, da ne bom samo "klobasala" Undecided Grin Grin Grin

http://www.euroteh2.si/bina-apr05.jpg

Mal trebuščka se ji že vidi, še bolje viden pa je TU Wink

LP Jana
Logiran
dg
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 178


« Odgovor #209 : petek, 29.04.2005 : 13:56:51 »

Jana meni je ta tvoja Bina vedno bolj všeč. Mam rad debeluhe - močnejše psiče.

Meni je full lepa, (pa ne sam tak vljudnostno), ampak zares lepa psička!

Mislim da še bojo bernardinci pri nas!

Naša Lora pa je zdaj res v letih. Je sploh ne moreš več sprehajat kot 1km, al jo pa sam ven izpustiš za 10-15 min, pol jo pa pokličeš. Ampak ko se pa je gonila pri (11letih-sedaj), je pa norela da se ti zmeša. lahko da ima muskulfiber Grin Grin Grin! Smo imeli kr cugece doma!

Joj, drugi teden bom poskeniral par slikic od malih bernardinev, čeprav vem da jih imaš full!

Damijan
Logiran
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 69   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Bernardinec
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines