mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:15:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pitbullka Sisi
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pitbullka Sisi  (Prebrano 17159 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
NusaInKlaj
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #30 : petek, 27.06.2008 : 17:37:06 »

Verjetno odreagira malo bolj burno, če jo presenetiš z zvokom ali čem podobnim. Tudi mi nismo glih najbolj prijazni s tistim, ki nas prestraši za vogalom  Roll Eyes
Je pa lušna psička, po slikicah sodeč.
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #31 : petek, 27.06.2008 : 17:41:20 »





Logiran

Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #32 : petek, 27.06.2008 : 18:50:16 »

Moja psička je tud gluha od rojstva, pa komaj opaziš, dostikrat pravim, da je lepše vzgojena kot kak pes, ki ni hendikepiran. Pa še marsikaj ji je prikrajšano, npr.pokanje za novo leto, pa moj zoperen glas ko se derem Tongue
Logiran
NusaInKlaj
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #33 : petek, 27.06.2008 : 22:11:08 »

Na drugi slikici je prav posebna. Ima sicer verjetno prazen pogled, ampak vseeno poseben. Bi ji ponudila dom, ampak stanovanjske kapacitete so na psu. Vsi so po svoje čudoviti, stari, mladi, zdravi, potrebni zdravljenja... Res pohvala Smetki, ki tako požrtvovalno skrbi za njih.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #34 : sobota, 28.06.2008 : 07:52:53 »

Pretresljivo lepa je  Kiss
Mogoče pa zadenem na lotu, pa se selim nekam, kjer bo ogromno prostora...  Roll Eyes Tongue
Sanja svinja o koruzi ali pa Yo o lagodnem in fajn življenju  Lips Sealed
Logiran
sparks
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #35 : sobota, 28.06.2008 : 12:12:03 »

Kakšen bonbon! Upam, da dobi dobre lastnike hitro.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #36 : sobota, 28.06.2008 : 17:58:52 »

No, pa da še malo dregnemo v nivo cukra raznim bull loverjem he he....







"Khm, Smetka, kako naj ti povem... tale ježek je MOJ, točno vem, kaj bom z njim naredila... "







"moja moja"



Katarina

P.s. Ampak tale drobižek ima pa tak ugriz, da se ti kar malo pobliska, ko te "uščipne"... Roll Eyes Tongue
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #37 : sobota, 28.06.2008 : 18:23:53 »

No, pa da ?e malo dregnemo v nivo cukra raznim bull loverjem he he....

Ampak si res dvignila nivo cukra, ker luskan busi ma tale mala!!  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #38 : nedelja, 29.06.2008 : 09:33:43 »

To je pa res en sladek cuker  Smiley  Kako se pa kaj znajde v prostoru, glede na to da ne vidi?  A na glas se odziva, na ime, ali je to še prezgodaj?  Po slikcah je zelo živahna.  Luškan balonček Wink  Nekdo jo sigurno opazi  Wink
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #39 : nedelja, 29.06.2008 : 09:55:20 »

Verjamem da niste prav optimistični glede njene oddaje, vendar je dejstvo, da je vedno nekje nekdo ki paše skupaj s točno določenim psom..pa ne filozofiram pač pa govorim iz izkušenj, ko že obupaš in itak ne računaš z ničemer, se od nekod pojavi nekdo ki išče prav takega psa. Samo spomnite se one Rednoske s Hrvaške..lastniki so hrvatje ki so po slovenskih forumih iskali bulle ki se oddajajo, najprej so ciljali na koprske azilaše, potem pa naleteli na prav nanjo in jo vzeli.

Na svetu je polno slepih psov, imajo celo svoje online communities kjer si lastniki izmenjujejo izkušnje. S takim psom sprva sicer je težje delati s psom ki vidi, ko pa se "ufura", ve kaj je kaj in kaj kaj pomeni verjamem da je življenje nekako takšno kot življenje z drugimi psi. Tudi psov ki vidijo ne moreš povsod spuščati s povodca, tudi oni se morajo odzivati na tvoj glas in tudi njih moraš kdaj ko ne ubogajo komande potipat z roko, pri meni je npr. dovolj da samo s prstom "potrkam" po riti pa se usede..vsaj tako nekako si jaz vse skupaj predstavljam da funkcionira tudi s slepim psom. Mora pa lastnik seveda imet voljo in razčiščene pojme o vsem skupaj, pa to itak velja za vse.

Je pa mala zelo lepa, pa Xenin fotkič tudi naredi svoje, slike so fenomenalne.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #40 : nedelja, 29.06.2008 : 10:01:55 »

Se strinjam z Desobediencio Smiley Vse se da. Če je pes gluh ali pa ne vidi. Se pač dopolnjuje s tem kar ima. Pomembno pa je, da lastnik to razume in da se zna temu prilagodit.
 Kiss za Sisi-ko.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #41 : nedelja, 29.06.2008 : 11:19:27 »

Osebno nisem pesimistična, se mi pa zdi, da bova dlje skupaj, kot bi bili, če bi videla. Ali pa tudi ne... nima veze, evtanazirala je zagotovo ne bom, torej bo enkrat nekoga že dočakala.
Logiran

Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #42 : nedelja, 29.06.2008 : 11:56:40 »

Tud jaz zahajam v to temo..po porcije cukra..(sam da javim) hehe Kiss
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #43 : nedelja, 29.06.2008 : 14:22:22 »

bull lover ali pa ne, ob tem obrazčku te pa mora cukr ugonobit.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #44 : nedelja, 29.06.2008 : 14:30:38 »

 takoda.....besede mi kradeš z jezika! Angry    Cheesy
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pitbullka Sisi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines