mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 13:57:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: Šepanje potem, ko vstane
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Šepanje potem, ko vstane  (Prebrano 3317 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
WildAngel
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 754


« : ponedeljek, 07.07.2008 : 08:04:14 »

Psička mi na sprednjo tačko že kakšen mesec in pol šepa, ko vstane. Potem, ko se raztegne je v redu. Na sprehodih je normalna. NAjprej to šepanje ni bilo tako hudo, potem čedalje bolj. Ni prenehalo niti, ko sem jo ene 14 dni vozila samo na zelo kratke sprehode. Vmes sva bili že 2krat pri veterinarju, kjer so ji ugotovili premalo delovanje ščitnice. Veterinarka je rekla, da lahko šepa tudi zaradi tega in naj spremljam kaj bo, ko bova začeli s tableti. No, ker ni bilo nič  bolje, celo slabše očitno vzrok za šepanje ni bil v ščitnici. Ko sva imeli kotrolo sem ji to omenila in predpisala ji je Clinofug. Ima namreč še nakatere druge težave, v preteklosti pa je bila že pozitivna na erlihijo. Predvčerjašnjem in včeraj je bila psička malo bolj aktivna, ampak daleč od tega, da bi kaj norela naokrog. Jo pazim. Na drugo tačko mi ni mogla niti stopit, na prvo pa še vedno šepa, ko vstane. Ko se shodi na obe normalno hodi.

Stara je 8let. Ali mi lahko poveste, če so takšni znaki pri artritisu? Sedaj sem v dilemi ali naj jo peljem k ortopedu ali naj čakam, da prime Clinofug...če ima sploh kakšno vezo to šepanje z erlihijo.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: Šepanje potem, ko vstane
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines