mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 22:15:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Rane  |  Tema: Bula pod gobcem
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bula pod gobcem  (Prebrano 37868 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #75 : ponedeljek, 08.11.2004 : 11:45:14 »

Me zelo veseli, da je z Aiko že boljše. Pa tudi zdaj me zaradi Bubinega posega malo manj skrbi, ko tako hvališ veterinarje v Mestnem Logu  Wink

Lp vsem, Aiki pa enega  Kiss

Tina
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #76 : torek, 09.11.2004 : 01:05:10 »

Me zelo veseli, da je z Aiko že boljše. Pa tudi zdaj me zaradi Bubinega posega malo manj skrbi, ko tako hvališ veterinarje v Mestnem Logu  Wink

Lp vsem, Aiki pa enega  Kiss

Tina sej bo! Res so fajn!


Da vam pokazem, kako zalostni znamo bit, ko nam dajo na glavo neke povoje!

http://www.moj-album.com/slike/9715/kckgZug0rkcAU94v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/9715/rUAluQXu8hA4NbvU.jpg

http://www.moj-album.com/slike/9715/Up35q8UIQNZehpOV.jpg

http://www.moj-album.com/slike/9715/mhIEsTF5XxWCF5rs.jpg


Sedaj je najhuje to, da nam primanjkuje divjanja ... danes sem jo peljala na ornk sprehod ... pa sem jo malo spustila ... na vrvici ne gre niti lulat, kakat pa se manj ... pa je zacela s svojimi odpulenimi krogi!

Ritka dela ... tako da smo ze skoraj OK, samo se rana se nam zaceli, pa bo!

[slika spremenjena v povezavo; Mirc]
Logiran
Chris
gost
« Odgovor #77 : torek, 09.11.2004 : 01:11:42 »

Ah no, revčka... frbanti znajo biti resnično zoprni, pa saj bo pa potem toliko bolj veselo, ko bo vse ok Smiley Lp
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #78 : torek, 09.11.2004 : 01:31:37 »

Ah no, revčka... frbanti znajo biti resnično zoprni, pa saj bo pa potem toliko bolj veselo, ko bo vse ok Smiley Lp

Ona se zdej ze mal dela ... ko ji dam se reflektor na glavo pa zacne letat po stanovanju gor in dol!

Zdej je tudi Lina ugotovila, da se vseno lahko igrata ... Aika pa, da vseeno lahko divja!

Problem je samo to, da je Lina ugotovila, da ji "zadevico" lahko vsake toliko casa malo "opere" ... ko ji pustim rano odprto ... da se malo "lufta"!

Sem vesela, da je tako kot je ... bo pa tako kmalu dobro! Grin
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #79 : torek, 09.11.2004 : 10:31:41 »

Ojla Linchaich!

Sicer se javljam malo pozno, ampak dobre želje so vedno dobrodošle, kajne? Cheesy

Obe imava odprto temo o bulah (kot vidiš, so pri nas zrastle praktično iz nikjer in zelo na hitro), pa tudi tale vaša odprta rana mi je precej znana od Shivine zadnje operacije... Kar naprej je teklo ven, teklo teklo teklo, jaz pa minimalno 3x dnevno previjala, sprejala... in molila, da se 1x že zaceli....zato vem, kako to zgleda.

Držimo vse pesti, tačke, šape, se celo repke Grin da bi se Aika čimprej pozdravila in da bo Lina spet dobila nazaj svojo kompanjero za uganjanje norčij. Tongue

Poročaj kako ste kaj.

Lp, Fortuna & Shi, ki ima tudi "satelit" na glavi. Da vidiš šele naše očke....lol
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #80 : torek, 09.11.2004 : 10:58:22 »

Sicer se javljam malo pozno, ampak dobre želje so vedno dobrodošle, kajne? Cheesy

Res je, hvala!

Kar naprej je teklo ven, teklo teklo teklo, jaz pa minimalno 3x dnevno previjala, sprejala... in molila, da se 1x že zaceli....zato vem, kako to zgleda.

S cim si pa sprejala ... meni niso nic rekli, da bi kaj mazala, sprejala, ...

Držimo vse pesti, tačke, šape, se celo repke Grin da bi se Aika čimprej pozdravila in da bo Lina spet dobila nazaj svojo kompanjero za uganjanje norčij. Tongue

Sta ze ugotovili, da se da igrati tudi z reflektorjem! Se vec ... se grizle bi se, ce bi jima pustila! No, Aika grize Lino (predvsem za zadnje noge Wink ), Lini pa ne pustim ... sej Aiko tud "nazaj drzim" ... ampak je tak divjak ... res ji manjka divjanja ... kar po stanovanju leta gor in dol! Grin

Drzimo pesti tudi za vas ... grem vse prebrat!
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #81 : torek, 09.11.2004 : 11:00:30 »


Take obrazke pa pri nas dela mali kadar kaj ušpiči Tongue
Me veseli da tako dobro napredujete z zdravljenjem, zelimo še kak lep sprehod, pa kakšen krog divjanja, da srček mal hitrej bije Wink
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #82 : torek, 09.11.2004 : 11:18:33 »

Ojla se enkrat!

Meni je dr. Matko svetoval da rano sprejam z Bivacynom, ker pa se nikakor ni hotela zaceliti, sem pri njem dobila cinkov sprej (Pana - zink spray) in še eno zadevo kar v injekciji.... tisto pa je ena profesionalna zadeva, kot eno lepilo, s katerim gre on čez šive, ko žival oz rano zašijejo.

Sicer gre pri nama za dve različni zadevi, vendar rana je rana, odprtina odprtina, iz obeh je teklo oz teče itd...

Ne vem, pozanimaj se pri svojem vetu kako je s tem sprejanjem. Če pa želiš bolj podrobne informacije o našem takratnem stanju, ti bom z veseljem napisala na pvt, zraven ti pa lahko še pošljem sliko naše "luknje", ki se je dolgo celila.

Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #83 : torek, 09.11.2004 : 11:43:14 »

Oj!

Sem ti poslala mail kar na hotmail, ker mi danes mojpes nekaj šteka in skoraj ne morem do ZS.

Čaka te pošta z dvema fotkama.  Smiley

Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
AlesKo
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 130


« Odgovor #84 : torek, 09.11.2004 : 13:43:57 »

Lahko iz prve roke potrdim, da je Aika že spet pravi hudiček  Roll Eyes, čeprav ima še vedno na glavi povoje. V nedeljo je v sekundi iz mize sunla štrudl Shocked, včeraj pa je z tisto lučko nas glavi letela po Preski, kot da ji nikoli nič ne bi bilo.  Grin Grin
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #85 : torek, 09.11.2004 : 13:52:28 »

Lahko iz prve roke potrdim, da je Aika že spet pravi hudiček  Roll Eyes, čeprav ima še vedno na glavi povoje. V nedeljo je v sekundi iz mize sunla štrudl Shocked, včeraj pa je z tisto lučko nas glavi letela po Preski, kot da ji nikoli nič ne bi bilo.  Grin Grin

Ja vse je res ... priznam ... pravi hudic! Grin

Jaz sem na strudl pozabila, ti si pa na cips pozabil ... tudi tega je sunila - z racunalniske mizice, pa zraven se posodo dol vrgla (k sreci se ni razbila) ... spet pravi hudic!!!
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #86 : torek, 09.11.2004 : 14:08:15 »

Jao Linch  Roll Eyes Roll Eyes
Kaj pa naj uboga Aika naredi drugega, kot da sune čips in štrudel  Grin Grin
Ona bi morala ta prva probat....ne pa da je vas opazovala...vidim, da vas še ni naučila  Wink Wink
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #87 : torek, 09.11.2004 : 14:15:43 »

Jao Linch  Roll Eyes Roll Eyes
Kaj pa naj uboga Aika naredi drugega, kot da sune čips in štrudel  Grin Grin
Ona bi morala ta prva probat....ne pa da je vas opazovala...vidim, da vas še ni naučila  Wink Wink

Hehe ... mene zraven strudla (jabolcnega) sigurno ni videla ... jaz je tega nisem ucila ... pa tudi z mize jima (jaz) ne dajem jest ... mi gre na zivce, ce fehtarita! Edino pri cipsu sem imela prste zraven! Wink

Si ti videla njeno bulo zadnjic pri Larssonu???
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #88 : torek, 09.11.2004 : 14:20:08 »

Ne, ne... nisem videla. Jaz sem imela "v čohanju" brez bule.
Logiran
Primavera
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 600


« Odgovor #89 : torek, 09.11.2004 : 22:46:41 »

Linch, o kakšni spondilozi Shocked si govorila nekaj postov nazaj???
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Rane  |  Tema: Bula pod gobcem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines