mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 14:49:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 308824 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #105 : četrtek, 10.09.2009 : 19:42:10 »

Ne reči, da so te za RD tudi skopali, ko se ti dlaka tako lepo blešči na fotki (al' je to samo od fižolov?)

 Cheesy Hehe... k sreči mi za R.D. ni bilo treba v banjo, čeprav taka mučenja precej stoično prenašam. Tako da - sijoča dlaka je od fižolov, pa malo najbrž tudi od enega olja ki se mu reče Derma-neki, pa od veliko svežega zraka. Češem in krtačim se pa tudi rada, samo sem zmeraj ta zadnja na vrsti.   Roll Eyes  Baje da zato, ker sem najmlajša, ampak tak razlog je za mene navaden larifari in to smatram za čisto šikaniranje. Tongue

Vračam pozdravčke vsem malim teroristom in šeficam!  Kiss
Cockta

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #106 : četrtek, 03.12.2009 : 16:24:04 »

Tole damico in njeni sestrici (in šefico) sem pa danes zjutraj videla Smiley Ampak se nisem imela časa ustavit pa jih prečohat, ker se mi je ZELO mudilo na kolokvij, sem izmed vseh dni ravno danes zaspala (učenje do enih zjutraj in poizkušanje potem vstat navsezgodaj pri meni rezultira samo v nezavedno ugasnjeni budilki  Roll Eyes Undecided )

Sem najprej ta mičkeni vidla, sem si rekla ''O lej, kot Pepsi in Sherry sta,'' potem je pa izza hidranta še Cockta primaširala  Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #107 : četrtek, 03.12.2009 : 16:28:31 »

Joj škoda, ker nisi imela časa!
Trenutno se pripravljamo na drugo obletnico, odkar je Cockta pri nas. To bo čez nekaj dni. Je rekla, da bo takrat sama napisala par besed v svojo temo. Pasje pivo za žur me je pa že poslala kupit. Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #108 : torek, 08.12.2009 : 21:22:00 »

Živjo, vsi moji prijatelji in njihovi domači! Smiley
 
Danes je en poseben dan. To se mi je zdelo že zjutraj, ko sem se zbudila. Kar takoj sem namreč dobila eno dišečo pasjo klobasico, pa mi nič ni bilo jasno. Bila sem tudi dvojno prečohana in prelupčkana in skoz sem poslušala, kako sem pridna in lepa. Tolk že vem, da nimam rojstnega dneva - ampak sem si mislila, mogoče je pa kaj zamešala tale moja, pa dajmo izkoristit. Go with the flow. Wink
 
No, pa mi je potem povedala, da je danes točno dve leti, odkar sem se iz Horjula odpeljala na zadnjem sedištu njenoga auta.  Iz tistega časa se ne spomnim prav veliko - razen, da sem morala začet takoj ubogat, kar mi ni  bilo najbolj všeč. Ampak ker še nisem imela vozniškega, da bi se odpeljala nazaj k Poloni, sem pač malo potrpela in kar hitro ugotovila, da pravzaprav ni tako zelo slabo. Roll Eyes
 
Ob današnji obletnici smo šli na doooooolg sprehod.  Tako kot vsak dan - razlika je bila samo v tem, da sem bila čiiiiiiiiist mokra. In to kljub mojemu fancy regen-mantlčku. V takih primerih potem takole pridno posedim v predprostoru stanovanja, zavita v brisačo (danes roza) in počakam, da se najprej obrišeta tisti dve dolgodlaki princeski. Jaz nisem tako zelo občutljiva in  sem lahko malo, pardon, usrana. Kar sem mene tiče, bi se z lahkoto obrisala tudi noter v tepih, ampak iz meni povsem neznanega razloga tega ne smem. Niti danes, kar je čist brezveze. Roll Eyes




Pričakovala sem kakšno novo igračo, ampak jih imam baje že preveč. O tem bi se sicer dalo razpravljati. Če ima kdo naslov tistega mačjega sindikata, se priporočam! Bom vprašala, če se lahko včlanim. Zdi se mi, da so moje pravice občasno močno kratene.  Občasno, sem rekla, ampak saj veste - hudiča je treba v kali zatret, da mu še kaj podobnega na misel ne pride.
 
Za kosilo je bil med brikete pomešan piščanček,ki ga imam najrajšinacelemsvetu. Potem sem dobila pod nos en koledar, kjer baje nastopam kot manekenka v mesecu septembru 2010 in res mi je bila tam na sliki ena psička močno podobna. Najprej sem mislila, da je to kakšna fotomontaža. Ampak najbrž sem na sliki res jaz, saj tale moja ves čas leta okrog z eno majhno škatlico, iz katere se bliska in potem govori "iiiiiiii, poglej tooooo, kolk dobra fotkaaaaa"  - včasih mi je kar nerodno, vam povem.  Sam kaj;  njo mi je pač Polona določila za čuvat in ker Polono vsi Horjulčki ubogamo, imam pač zdaj to službo forever. Sicer priznam, da dokler je vsaj občasno piščanec v loncu in dokler lahko ponoči zlezem pod kovter, bom pač stoično prenesla tele njene muhe. Roll Eyes Tongue
 
Ko sem že mislila, da bo presenečenj za danes konec, sem popoldne dobila še PASJE PIVO!  Yummy! Ruknila sem ga na eks. To morate obvezno poskusiti, čeprav vam potem preostane samo še počitek na mehkem in toplem.  Upam, da bom naslednjega dobila kaj prej kot šele čez eno leto - moram hitro pogledat na koledar, kdaj je Božič. Pa še v pogodbo, kdaj imam rojstni dan.

Na zdravje!



Utrujena....




 




Vas lepo pozdravlja in  z repkom miga Vaša Cockta, Miss September 2010, ravno prav rejena in kosmata!
 
P.S. - Še vedno me lahko kupite pr' Žvercah - takale sem tam, še malo so mi celulit retuširali in sploh...




Adijo! Kiss
 
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #109 : torek, 08.12.2009 : 21:28:00 »

Ajoj, Cockta, ti rit kosmata, vse najlepše za obletnico! Cheesy

M & M
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #110 : torek, 08.12.2009 : 21:44:27 »

Vse najboljše za obletnico, Cocta! Ti moram povedati, da ti sploh ni hudega, sploh tam, s tisto flašo pira. Cheesy Pa spij še enega za mene, ker meni tega ne privoščijo, barabe Angry.

Župa
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #111 : torek, 08.12.2009 : 21:48:23 »

Vse najboljše za obletnico, Cockta. Pa še kakšno pasje pivo naj ti tvoja privošči za praznike.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #112 : torek, 08.12.2009 : 22:19:50 »

Jej manekenka, dobr so te retuširal.
Si seksi k strela, vsak pirelijev koledar se skrije, da veš.
To je gotovo od občasnega piščanca v posodi in kakšnega piva tu in tam.
No, še na mnoga leta pri tvojih ti želimo Missy&Co!!!
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #113 : torek, 08.12.2009 : 22:34:45 »

Hojla, Cockta, vse naj za obletnico, pa še dobr, da nisi takrat imela vozniškega, ker bi se v mladostni zaletavosti lahko narobe odločila. Se nam zdi, da tale "tvoja" u ibr dobr skrbi zate in tvoji cimri. O pasjem pivu se bi pa malo pomenili, ko se kdaj srečamo v Tivoliju. Ampak - da se na deževen dan tolk sprehajaš - res lepo skrbiš za svojo manekensko postavco.   Kiss  Kiss  Kiss Vanna, Lun in mati Luvanna
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #114 : sreda, 09.12.2009 : 00:11:28 »

 bravo Čestitamo za lepo obletnico in jih želimo še mnogo, mnogo.
Cockta, zelo si lepa!  Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #115 : sreda, 09.12.2009 : 07:46:45 »

o Cockta - čestitke tudi z našega konca!  Cheesy
Lepotička kosmata  Kiss
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #116 : sreda, 09.12.2009 : 09:07:12 »

Čestitke! Pa kako dober prispevek! bravo bravo bravo
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #117 : sreda, 09.12.2009 : 09:16:43 »

Coctica moja, tebi je pa res luštn. Čestitkam za obletnico se pridružujejo tudi vse moje mrcine, Lux pa pravi, da bi se lahko na kakšen norenju dobila. Je reku, da ima dve novi žogici in ti jih mora pokazati.

Aja, pa tvoji povej, da praznuješ obletnico, rojstni dan, Miklavža, Božička, Dedka mraza, 8. februar, Veliko noč, 1. Maj,...uf bo tvoja še veliko piva nakupila.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #118 : sreda, 09.12.2009 : 09:41:21 »

Cockta, čestitke za obletnico in še mnogo njih ti želiva teta Glu in moja malenkost Kiss
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #119 : sreda, 09.12.2009 : 11:07:09 »

Cockta, čestitke za ŽE drugo obletnico Cheesy
Super poročilce.  bravo Bodi še naprej lepa, pa pridna, pa krasna 
A zdej boste imeli celo naslednje leto september? Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines