mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 21:52:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 116 117 118 119 120 [121] 122 123 124 125 126 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 306131 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #1800 : torek, 22.09.2015 : 09:25:47 »

Naj se lepo, hitro zaceli in čim manj bolečin Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1801 : torek, 22.09.2015 : 13:47:25 »

Kako pa je vaša rekonvaleCentka? Gre? Pa medicinska sestra? Vse štima?
Mislm, NČ se ne javite, ampak pravijo, da je no news = good news, tako da upamo, da ste fino ljubezen objem
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1802 : torek, 22.09.2015 : 19:26:01 »

Kako pa je vaša rekonvaleCentka? Gre? Pa medicinska sestra? Vse štima?

Hja, Medcelinska sestra res malo zaostajam z Reporti. Topa Zato, ker nam Tale Rekon - karkol je že - skoz po malem pije kri, ampak počasi le okreva. Če vprašate njo, je sicer ona daleč Največja Reva v Evropi in tud širše, to pa predvsem Zato ker mora na glavi nosit tist Luster iz Ikeje.  Roll Eyes   Ja kokr da ga Jast nisem še nikol nosila - čist lepo se da potrpet. Morš vzet kot Modni dodatek, pa je. Nje.

Sploh prvo noč je počela take, da bi po njej namesto tistega filma Mad Max komot posneli Filem z naslovom Mad Tequilavegi  Grizla, renčala in šavsala vsevprek! Naša Kojn je rekla, da so bile to ene HalucEnacije oT Narkoze. Pa kljup temu da je to vedla, je rinla zraven in jih je fasala u roko. Nekaj Šavsov namreč.  Evil

Jast sem pa Zilo Vesela, ker greva s TaStaro zdaj usak dan eno rundo Čist Same na Sprehot. Se počutim kot Princeska! Kar ubistvu tud sem, aneda.  plesalec 

Črnuhica ima pa naslednjo Kontrolo u petek. Na operirano nogo še ne stopi, pa bi menda že morala in to Kojna mal skrbi. Da nebo zdaj ceu Živlenje po treh skakala?  Huh  Ampak Jast strokovno mislem da je to samo zato ker jo tist Lonc na glavi res Toooolk nervira da kej tacga še ni vidu svet - in potem ona enostavno pozab, da ima tud četrto Nogo.

Dejmo upat, da je tako.  Undecided

Velik Zdravja usem želimo iz našega Brloga!   Smiley

Cockta
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1803 : torek, 22.09.2015 : 20:52:00 »

Upamo, da je tako in močno tudi za to držimo pesti Kiss Kiss. BK pa kar povej, da nima kej u boge kuŠke rint, da morajo pol vsi zadeti naokol šavsat, jao, pa kdo je še to vidu Roll Eyes
Mislimo na vas močno Smiley Smiley Smiley
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1804 : torek, 22.09.2015 : 23:39:06 »

Posiljamo zIlo pozitivne misli... saj bo... kako gre ze tisto o Sekirci pa take?  Posiljamo tudi vsaki enga lupcka Kiss  Kiss  Kiss  Kiss ...
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1805 : sreda, 23.09.2015 : 09:22:31 »

Hjoj kere drame  Shocked Sad
Stiskamo pesti, tace in tačke, da je Luster kriv za Use  Kiss Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1806 : sreda, 23.09.2015 : 12:34:18 »

Tequilca, luster ni nic hudega. To je en tak fajn modni dodatek, ki je se posebej prirocen za kaksne presrane kuSke strasit, ki, ko te zagledajo, mislijo, da si posast iz njihovih nocnih mor in kar zbezijo. Tako, da uzivaj v moci lustra, dokler ga imas na glavi.  Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1807 : sreda, 23.09.2015 : 12:56:58 »

Njej sploh ni treba ven hodit, vidiš, da so presrani že doma brez kakršnegakoli napora  Evil
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1808 : petek, 02.10.2015 : 11:43:19 »

Novosti iz Hiše Norosti  Cool

Dragi moji. Pri nas smo včeraj - prav na uraden svetovni dan Črnih kuŠkov  Cheesy  - naši črni Pošasti oTstranili šive.  Pa ne samo to - oTsranili smo tudi Klobuk!  bravo  Ko bi vi vidl to srečo in te prevale veselja....še Jast sem skoraj potočila eno solzo.

Tequila sicer še ni čist ta prava, občasno še skače samo po treh tačkah. Ampak to bo taStara Use uredila, je rekla.  Smiley  Z eno Fiziološko raStopino. Al pa mogoče Terapijo, kapavem. Tongue

Mal me pa skrbi, da bo spet Stradala - ker taČrna se je med 14-dnevnim počitkom, ki je sledil Operaciji, mal odebelila. In bo zdaj baje dobila hrano samo vsako DRUGO soboto!  Shocked   huh

Že dobr, ampak kaj pa Jst? Undecided  Pa Sherry?  Undecided  Če bomo morale zdaj vse tri hujšati, bom spet klicala na Sindakat.  Upam, da mi Članarina še velja in da mi boste stali ob Strani.

Vsem želim eno lepo Solnčno popoudne in še lepšejši Wykend!  dopust

Cockta
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1809 : petek, 02.10.2015 : 12:07:28 »

No, sej...  butnglavc
Ubogi, trpeči pes, ravnokar prešraufan, pol se pa še na futru špara...  Angry
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1810 : petek, 02.10.2015 : 18:03:51 »

Jah, je treba zdej na futru za račun od veterinarja prišparat  Cry Cry Cry
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1811 : sobota, 03.10.2015 : 08:47:19 »

Lep pozdrav vsem v vaso Ludo kuco! Tequilici zelimo gute Besserung!  Kiss

 plesalec Jeeeeeej, danes je sigurno DRUGA sobota, pa boste vse, manj in bolj odebeljene, dobile za jest.  njami njami
Drgac pa kuj na Sindikat, podporo iz Tujine ti zagotavljamo. Pa bomo na Tvojo BK apelirali, da zunanji videz ni vse, da ona ziher ve, da privlačna zunanjost ni dovolj, da je pomembna vsebina bla bla bla...  Wink
Tudi vam vsem lep vikend, mi smo v veselem pricakovanju!  Azn  Smiley
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1812 : sobota, 03.10.2015 : 13:15:35 »

Cockta, ti kar pisi na Sindikat, bomo vsi stali za tabo, brez skrbi.  Kiss
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1813 : nedelja, 04.10.2015 : 20:57:09 »

Draga Cockta Kiss, Sindikata lačnih kuŠkov brez tebe sploh ne bi bilo Lips Sealed. Zato ti bomo vsi člani stali ob strani objem, ko boš pisala (pri)Tožbo in bomo tudi Štrajkali, če bo treba! Angry
Tvoja zvesta (tudi vedno lačna) prijatelja Sonny in Miži Kiss

PS Operiranki pa želiva zilo hitro ozdravitev, da bo že enkrat konc te drame Roll Eyes in bo tvoja Baba Kojn mal zadihala. Če vidi okrog sebe same predebele kuŠke Shocked, ji pomanjkanje zraka očitno ne dene dobro Sad
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1814 : sreda, 14.10.2015 : 21:59:17 »

Za Koktico ljubezen


Logiran
Strani: 1 ... 116 117 118 119 120 [121] 122 123 124 125 126 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines