mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 19:17:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 117 118 119 120 121 [122] 123 124 125 126 127 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 306119 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1815 : četrtek, 15.10.2015 : 07:04:28 »

Uau!  Grin Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1816 : petek, 16.10.2015 : 06:13:13 »

A deeej  Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1817 : petek, 16.10.2015 : 08:32:31 »

 
Takole se bom pa za poroko nališpala! Hvala za idejo.  Wink

Cocktica
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1818 : nedelja, 18.10.2015 : 20:08:32 »

 Cheesy
Odlična ideja! Afro Miži sovraži rezanje krempljev - mogoče bo pa pustil, da mu jih nalakiram pevka Grin
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1819 : nedelja, 25.10.2015 : 15:12:13 »


Prav Lepo Podauleni usi!  Smiley


Nekaj novic iz našega Brloga:  Jast sem Uredu. Še sploh, ker je bila učeraj Sobota in sem se do sitega naJedla.  njami

Starčica Sherry je tud Uredu - oziroma ima bolše in slaPše dneve. Kakšn dan se tud zaleti u Vrate recimo ...  Sad  ker pozabi, da so Vrate že skoz tam. Zilo dobro pa vidi u primeru, če midve iz Tequilo kaj žicava, pol je pa takoj tudi ona zraven.   Roll Eyes

Rekon Valescentka TekVila samo še učasih pozabi, da ima štiri noge in ne samo treh. Že kar lepo hodi. Dober mesec po Operaciji smo tako res iz TaHudga ven. Včasih že tud mal dirkava - seveda samo, če se Meni da.  En Pamž mi pa že nebo diktiral, Gdaj bom Jst tekla in gdaj ne.

Ampak!   Seveda sledi "ampak". Jo je pa zagrabila ena zapoznela Puberteta, TekVilo namreč, in je spet malo bolj na Kratkem Štriku, hehe.   Evil 

Naprimer je tako pred katkim Pojedla kopalniški Tepih u Vrtcu. Ne u celoti pojedla, pač pa naLuknjala, sPraskala in zGrizla.  huh  In to iz čistega Dolg-Časa in iz Objestnosti;  nč ni bila u Kopalnico zaprta al pa kaj podobno groznega.  Baba KoJn je tako morala kupit nov tepih. In to čiiiiiist enakega kokr je bil prejšnji, je rekla lastnica Vrtca - od KoJna še starejši Kojn.

Po temeljiti Raziskavi Trga smo našli tooooočno tak tepih, ga tudi Financirali /zdaj ziher spet ne bo za moje Klobase  Undecided/  in ga Slavnostno predali.  Sam kaj. Že naslednji fa**ng dan je  pocestni Terijer naredila TO ISTO!!!   butnglavc butnglavc Nebom komentirala Spljoh!  trmoglavka

Plus, kokr da to še ni blo Zadost, se je odločla uČeraj na iZprehodu Kojna šavsnit.  Roll Eyes  No, ni ji uspelo, ampak jo je hotla prav tko Zares - ker ji je Kojn povlekla iz Gopca slasten posušen Dr**  njami  in jo potem za kazen nameravala pripet na Štrik. Ščene majhno se je v Momentu spremenilo v Mad Tequila III, zato jih je fasala po Trmastem TeriJerskem Frisu in zakazen se je še kopala u Banji potem. Ker je Smrdela. Sicer nevem, zakaj sva se morali kopat tud midve s Sherry ki nisva jedle nobenga shita,  Huh  ampak tako pač je.

Kojn se je potem takoj poDiplomatila - al pa mogoče poKonzulirala?   Huh - po Telefonu s tisto taHudoTršico. Ugutovila je, da sicer razmišlja kr prav, vseeno pa so bili nasveti od Tršice Zilo in Nadvse dobro Došli.  ljubezen

Hkrati se je še u Mislih zahvalila Vesolju, da mi TeriJerji ponavadi ne tehtamo 50 kil tako kot Pradica, ker potem baje Živlenje z nami nebi blo tko Simpl.

No lepo prosim, JST sem seveda naj-pridnešejši TeriJer useh časov, pa neglede na to kolk tehtam.  dopust  Je tako?  - Na spodni sliki se čist točno vid Gdo je Priden in Gdo je Baraba. 'Neda?  Wink




- Vam želim še lep preOstanek za eno uro podalšanega Wikenda!  Svojmu Zaročencu pa pošiljam Lupčke  Kiss Kiss Kiss in Lizke  njami njami njami iSpod Koutra:



Cockta,


Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1820 : nedelja, 25.10.2015 : 15:17:10 »

Khm ... zgoraj se je seveda priKradla ena napačna Slika - Moja je Tehnični debil, kot je splošno znano.

Talele bi morala bit! Tuki sm Jst Plidna, Črnuh pa Žleht. Tko!



 Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1821 : nedelja, 25.10.2015 : 17:04:20 »

Coctica,ti si zelo pridna psicka.Zadnjic na Gradu si bila tako mirna in ubogljiva.Sestrica tvoja je pa se pasji otrocek in jo moras ti se velikooo nauciti. Seveda pa ti mora baba konj za tvoje ucne urice tudi kaj  placati-seveda v obliki klobasic....

Vsem trem lepotickam en lep pozdrav od Keli in Kiare
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1822 : nedelja, 25.10.2015 : 17:21:18 »

....ker ji je Kojn povlekla iz Gopca slasten posušen Dr**  njami

A to je tisti dr**, ki ga ni smela Lexi dokončat nedavno, pa se je malo mumificiral? Tongue Grin

Lepo, da ste že takorekoč motorično ok Smiley.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1823 : nedelja, 25.10.2015 : 21:31:36 »

Sem rekla, da k brkom najboljše drek al pa miši pašejo  Cheesy Afro
Zadnjič sem eno poljsko, še v jutranji temi, tako na hitrco dol pogoltnila, da sem jo potem po zajtrku kar skozlala, ker je po moje še migala v mojem občutljivem želodčku 

Bindi  Cool
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1824 : nedelja, 25.10.2015 : 21:35:30 »

Kovter je zakon! Lp, Muš, dipl. inž. kovtrologije  Cool
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1825 : ponedeljek, 26.10.2015 : 00:28:15 »

Kokti, saj mi vemo, da si ti zilo pridna...  Kiss  ljubezen
Cuj, a si ti mogoce slisala, kaksni nasveti glede dreka so padali? Ker se mi tudi soocamo z novimi (smrdljivimi) problemi, ki jih stari psi ne prinasajo, ampak samo takim pubertetnicam padajo na pamet... jezen Mi smo tudi ze bili v dreku... tocno 3 x v treh tednih... mislim povaljani...  Angry Kopanje v Banji potem je tudi pri nas na sporedu...

Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1826 : ponedeljek, 26.10.2015 : 00:53:41 »

V temle krasnem kosmatem pušelcu pa res skoz dogaja na veliko  ljubezen Cheesy
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1827 : ponedeljek, 26.10.2015 : 06:41:01 »

Koki, kadar se dela red pri bajti po receptu TaHudeTršice, pol to pomeni, da ta pridnim terjerjem ziher kakšne ugodnosti sledijo. Afro
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1828 : ponedeljek, 26.10.2015 : 09:12:11 »

Kovter je zakon! Lp, Muš, dipl. inž. kovtrologije  Cool

Kenede? Se aPsolutno strinjam.  Cheesy  Pa vem, da se Miži & Sonny tud strinjata.  Wink Cool




Cockta
sam še moj roko mi manjka klele press

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1829 : ponedeljek, 26.10.2015 : 10:56:25 »

Jast Ubogi reveŠ Sad ne vem kako je pod koUtrom ker naša Baba Kojn tega ne deli iz Nama Lips Sealed. Imam pa veliko dekic ljubezen u katere se zavijam in skrivam pred Groznim Svetom Cool.
Sonny Kiss

KoUtri so zarota Angry od Bab Kojneu ker iSpod debelih koUtrov se ne sliši kako Ubogim kuŠkom in Muckom kruli po želoTčkih Lips Sealed.
Miži Kiss
(pol si pa lasje puljo jezen, če kuŠek ubogi lačni sem in tja kakšen tepih požre Shocked ... al pa drek njami)

PS Usi mi tlele smo pa zilo veseli plesalec, da mali zlodej spet trdno stoji na vseh štirih Afro
 drink
Logiran
Strani: 1 ... 117 118 119 120 121 [122] 123 124 125 126 127 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines