mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 11:14:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 118 119 120 121 122 [123] 124 125 126 127 128 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 306166 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1830 : ponedeljek, 26.10.2015 : 19:31:15 »

LJuba Moja najDražija Zaročenka Kiss Kiss

Komaj sem prišeU do sape dasem prebraU use Drame okol dreka!!! Tri Krat sem prebrau dabi našeu podatek GDO je na koncu pejedeU ta slastni Drek!
Pa ga ne najdem Shocked
Ali to pomen daga je pojedla KoJn pa ne prizna ali še hujši iZločin: da ga je vrgla stran Shocked trmoglavka

Tvoja slika pa je najlepša Kiss ker dokazuje kak lep pridni angelJček si ti moj Kiss Kiss Rat biti dau smErdljivega poljupčka na goPčka!!!

Tu ga bom po Vetru poslaU kadar mi uspe drekec ulovit naslednji Wink

PS.Včiraj ponoči sem Junaško pregnau grozovitnega Ježa na vrtu! Ot strahu se je poSrau, hehehe Grin Jast pa sem drekec zjutraj Našeu! In Moja je rekla dasem Prasec in da je biu to ziher ot Ješa drek.
Komaj čakam da Ješ pride nazaj. Bom spet poskrbeu da bom imeu zajtrk na travi

Uživaj pot Koutrom, Lubica! Jas pa bom na Koutru in bom misliu naTe ljubezen

Tvoj ZaVedni Roko! Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1831 : torek, 27.10.2015 : 10:22:03 »


Baba KoJn bo malo vskočila v Cocktnin dnevnik.  Cool Se opravičujem moji mali štirinožni reporterki,  ampak tole pa enostavno moram delit z vami!

Danes zjutraj u ranu zoru sem na postelji našla tale prizor:



 Shocked Shocked Shocked

Upam, da se kaj vidi - slikano je bilo s telefonom v temi. V glavnem - to sta Tequila in Sherry!  Shocked   Shocked

Sploh ne morem prit k sebi ... OK, da se uboga Cocktica sprijazni in spoprijatelji z vsem, kar jaz navlečem v hišo   Tongue, že to je kar v redu. Da pa moja zlata starčica spi v žlički z mladoletno Pošastjo, česa takega pa niti v sanjah nisem pričakovala.  ljubezen ljubezen

OK, zdaj pa prepuščam sceno spet Cocktici. čeprav te scene ni vidla, ker je bila še pod kovtrom, bo sigurno imela kaj za povedat.  Tongue

baba koJn  piiiilimo
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1832 : torek, 27.10.2015 : 10:43:27 »

 ljubezen ljubezen ljubezen ljubezen
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1833 : torek, 27.10.2015 : 10:58:53 »

... in pekel bo zmrznil, kaj  Evil
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1834 : torek, 27.10.2015 : 11:15:52 »

No lej, ne vem, zgleda, da je nekaj v zraku.....ko sem se zadnjič odpravljala v službo in se šla poslovit od minihundusov v pasji sobi, je Fižou ležal na eni strani postelje (ki ni pasja ampak v bistvu taprava človeška), supergranny pa na drugem. In je vstala, prišla do Fižola in se zraven čist resno zvila v klopčič.

Ja, pekel zmrzuje, to je definitvno!
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1835 : torek, 27.10.2015 : 13:10:17 »

Ahahaha, zadnja letošnja super luna baje odkriva naaaajbolj skrito v nas in nas potiska čez rob svojih meja.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1836 : ponedeljek, 02.11.2015 : 20:16:15 »

Na pomoooooč! trmoglavka

Pri nas smo DEBELI!  Shocked In bomo HUJŠALI!  huh

Jast sicer ne, saj sem vitka kot gazela (in da o lepoti ne govorim spljoh  Cool) - ampak a gremo stavit, da bom zaradi nekaterih Pujsov še sama priKrajšana za dobrote?  Angry

Tequila se je pri počivanju po Operaciji mal zaoblila, kokr sem vam že sporočila. Kojn je mislila, da bo tega mal špehca šlo kar samo od sebe dol, ko bo spet malo več dirkala. Ma jok brate - še zmeraj je Bajsa in še dodatnih 10 dek je pridelala.  huh

Dr. Vitirinar je danes na kontroli rekel, da je nogica v nulo, bokci pa mal preveč v plus ... Wink
Ja in zdaj kaj. DIETA! Naj strašnešejša beseda za Pasja Ušesa! Lips Sealed butnglavc

Kr sama sebi se smilim. Debelajsa pa niti mal. Vseh svojih sto kil je napakirala h Kojnu v naročje in zdaj tam smrči. huh Lahko njej, ki je za kosilo tud s Tepihom zadovoljna. Cool

Dobrodelne culice sprejemam 24 ur na dan. Tudi od neznancev na cesti. Sam tolk, da veste!

Sirota Jerica Cocktica  predaja
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1837 : ponedeljek, 02.11.2015 : 20:38:01 »

Okej, kaksne hude zadeve se dogajajo pri vasi hisi! Bo treba pisat visjim organom, ker takole pa res ne gre!!!  Angry
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1838 : ponedeljek, 02.11.2015 : 21:06:49 »

DIETA! Naj strašnešejša beseda za Pasja Ušesa! Lips Sealed butnglavc

Lexi globoko sočustvuje Cry. Sicer baje ona ne bo na dieti, ampak zgolj na natančni odmeri briketov, ker je bojda na zgornji meji vitkosti Roll Eyes, občasno poležavanje pa njeni liniji ne dela usluge Wink.

Ubogi kuŠki Tongue.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1839 : ponedeljek, 02.11.2015 : 22:17:45 »

Dobrodelne culice sprejemam 24 ur na dan. Tudi od neznancev na cesti. Sam tolk, da veste!


Ja, ja... Pol ji revčki kaj pošlješ in ji Baba prec upleni  Angry Angry Angry
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1840 : ponedeljek, 02.11.2015 : 23:57:19 »

Midva sva se skoraj onesvestila, ko sva prebrala grozno besedo (DIETA). Baba Kojn je pa rekla hmmmmm in si naju temeljito ogledala Undecided. Zgleda, da sva jo zaenkrat za las odnesla Tongue. Ampak če se bo slučajno začelo kaj po forumu širiti in bo DIETA postala moderna , se nam vsem obeta Lakota Lips Sealed in Trplenje ubogih kuŠkov bo neizmerno jezen. Cocktica Kiss, midva bova zate eno culico pripravila, če bo hudo, poklič, pa jo takoj prineseva Smiley.
Tvoja zvesta Sonny in Miži objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1841 : torek, 03.11.2015 : 23:20:07 »

To poRočilo sem prečitaU szi zaprtimi očmi ... pa me je še zdaj Strah!!!

Upam da moja ne bo sledila Modi in začela uporabljat Groznih besed na "D".

mene je strah!!!

Drži se, najDražija Moja ljubezen ljubezen

ZaVedno Tvoj! Roko! Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1842 : petek, 18.12.2015 : 12:33:20 »

Ena črna kuŠka rabi nujno frizerja, se spljoh ne vidi, da je kak pes pod uno dlako Roll Eyes predaja pasjapekarnahovhovpress pevka
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1843 : petek, 18.12.2015 : 13:06:58 »

Ena črna kuŠka rabi nujno frizerja, se spljoh ne vidi, da je kak pes pod uno dlako Roll Eyes predaja pasjapekarnahovhovpress pevka

Pomoje da nebo nic s frizerjem - Tastara jih ne mara.  Cool

Da pa sploh ne komentiram, da ona skor vsak dan  huh preveri, kolk Milemetrov dljake je Izrastlo Tequili na tisti nogi ki  jo je moral Vitirinar zaraT Operacije pobrit.  In rece hvalabogu da je ta Zvau crna ker se ta pobrit del skooor nic ne vid.  Tongue
Tko da na Frizerja ni za racunat ... ampak vsaj v Hov-hov nas je peljala na prigrizek!   

Cocktica
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1844 : nedelja, 20.12.2015 : 09:53:12 »

   Evil Wink ljubezen
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Strani: 1 ... 118 119 120 121 122 [123] 124 125 126 127 128 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines