mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 19:22:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 119 120 121 122 123 [124] 125 126 127 128 129 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 306069 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1845 : petek, 25.12.2015 : 22:50:48 »


Uf, uf ... mal bo treba prah pobrisat klele!

Otkar sem se tanazadnje javila, se je Pripetilo že marsi Kaj.  dopust

U začetku Dicembra sem Jast praznovala že osmo   Shocked obletnico, oTkar sem se odpeljala s horjulskega hriPčka u najlepše mesto na svetu, nje.  Tongue   In za nagrado sem šla u pasjo pekarno na mafine.   njami   Sicer me je peljala tja iz Zamudo, ampak OK - sem se vsaj dobro najedla. In naVohala mestnih vogalou kamor ne grem prav Često, zato je bilo Zanimivo.  Smiley 

Malo sem se tudi Zebla, zato sem šla umes še u en Lokal na Kakau. (Nima zveze nobene s "kakati".) Cool Tam so mi dovolili počivati na Klopci, da sem lahko uMiru prebavila Mafine.


U Dicembru se je sicer Zgodila še ena Ob-Mesečnica. Namreč TekVila  Tequila je tudi že dobrega pol leta pri nas!  Shocked  Mater, kako čas leti. V tem času sem se morala sprijazniti, da ta črna Pošast nebo nikamor šla in kaj čem pol - zdaj sva pač Perjatelce.   drink



Moja pravi, da šele zdaj vidi, kakšen reFček Ofucan je bila Tequila, ko jo je šla iskat. Zilo uboga Kwaliteta Kocin, pa z eno veliko plešo na glavi, kjer se je prej držal en večji grozd Klopou,  Undecided  pa čist do nezavesti neVzgojena.  Roll Eyes Še po stopnicah ni znala hodit! Kar sm Jst recimo znala že u Maternici, prosim lepo. Se razume.  Tongue

Zdaj naš KoJn ocenjuje, da se Tequilca u tem času Zilo PoLepšala, močno O-Dlakala in Vedenjsko dodobra Otesala, tko da se ji pravzaprav končno lahko reče Olikan InTerijer.  Kiss   Jst na to rečem, "no ja ... bi se še dalo Disku Terat".  Roll Eyes

Kupila ji je dve posode z ovirami - DVE!!!  Roll Eyes  - ki se dobijo za tiste kuŠke, ki preveč hitro žrejo ob Sobotah. In zdaj celo Jast pojem prej kot ona, ker se mora požeruhinja pač mal bolj potrudit, da zglanca vse te komplicErane Labirinte do visokega sijaja.  Evil

Zlobna posoda 1:  Evil



Zlobna posoda 2:  Evil


Za Božič je bla Tequila Jelenček - tko da je pač še Zmiraj hudo Otročja. In z Usemi Žaubami namazana.



Ampak čiiiist potihem tudi sama priznam, da je kar uredu družba in prav Prikupna. Čeprau naše zlate Šnopske ne bo nadomestiu nobeden nikol.  ljubezen ljubezen ljubezen

FilozoFsko Modra in kraljevsko Uglajena starejša Guspa Sherry se še naprej dobro drži  Kiss  samo malo se je skrčila.  Undecided  Čeprav ima Zilo dober Apetit in poleg svoje dijetno - ledvičarske prehrane dobiva še cel kup zdravih pribolškou (pa tudi kakšnega manj zdravega vmes  Cool) - je kar precej shujšala in postala en res Mini pes. S Sivo Mureno in vsem, kar spada zraven.

Ampak naša Kojn pravi, da se je tud Leon Štukelj na stara leta  čist posušil, na drogu je pa še vseeno lahko vsak dan 5 minut viseu. Sherry sicer Jst še nisem vidla viset na drogu ampak novice pa še zmeri intenziUno bere in čez polje tud  šiba - s tem, da učasih šiba hitr, učasih pa pučas.  Wink

  ljubezen

No tko ... Gdo je v naši družini še vedno Najlepši, Naj Pametnejši, Najbolj Ubogljivešejši in hkrati seveda tudi najbolj Zatiran pa nebom poudarjala spljoh, ker to se pa itak ve. Nje.

Usem želim lep preostanek praznikov, čist nobene Pitarde in velik Klobas!  Cheesy



Vaša Cockta, horjulski Gozdni TeriJer  plesalec
 


Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1846 : sobota, 26.12.2015 : 15:42:50 »

Cocta,vse najboljse za obletnico!Vsem vam pa vesele in mirne praznike,pa zdravo leto 2016 in velikoooo priboljskov (ne samo ob sobotah)
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1847 : sobota, 26.12.2015 : 16:35:33 »

Splacalo se je pocakati na tako fajn porocilo, Cockta! Cestitke ob vseh obletnicah in obilo Klobas v novem letu!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1848 : sobota, 26.12.2015 : 19:09:13 »

Ampak Koki, na tej zadnji sliki maš frizuro k Manjifiko
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1849 : sobota, 26.12.2015 : 20:13:59 »

Cocta, vse najboljse za obletnico!  Smiley
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1850 : sobota, 26.12.2015 : 23:06:30 »

Splacalo se je pocakati na tako fajn porocilo, Cockta! Cestitke ob vseh obletnicah in obilo Klobas v novem letu!

PoTpis iz Albstadta od Useh!

Usaka cast, Kokti, kako je pa Tvoje ziulenje pestro! Glavna si!  objem
Mi vas imamo use zilo radi, pa naj ste debeli ali šajtravi ali stari ali ofucani...  ljubezen ljubezen ljubezen ljubezen
(da so dodani pridevniki izpadli ravno stirje... je res cisto slucajno! Samo povem, da BK ne bi ugibala, kaj od tega je ona...  Wink  Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1851 : sobota, 26.12.2015 : 23:16:36 »

Kere carice  Afro Cheesy
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1852 : sobota, 26.12.2015 : 23:27:22 »

Kot vedno, kulska rAportaža iz najpriljubljenejšega bara v mestu Afro. Draga Cocktica Kiss, čestitke ob obletnici, pa Tequilci Kiss ob polletnici seveda tudi. Zdaj si že upam čestitati obema v istem stavku Grin, ker sama praviš, da sta Perjatelce Smiley.
Pogrešali smo te na božičkovem sprehodu, še posebej Maxi, Sonny in Miži ob spustu z Gore Tongue. Brez tvojega Modrega Vodstva so Babe Kojni mal tavale in samo po eni čudni sreči udele ta pravo pot Lips Sealed.
Lep pozdrav od nas objem
PS
Mižija je skoraj kap Shocked, ko je videl, kakšne posode obstajajo za mučenje lačnih kuŠkov Angry. Kot da ni že čakanje, da hrana pade u skledo, dovolj huda muka Sad.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1853 : nedelja, 27.12.2015 : 09:11:09 »

Ooooo, helou punce  Cheesy
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1854 : nedelja, 27.12.2015 : 11:27:07 »

Koki, sej veš... Kiss
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1855 : nedelja, 27.12.2015 : 16:13:26 »

Lubice, vse tri ljubezen
Logiran
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #1856 : torek, 29.12.2015 : 09:46:05 »

Vsak dan lepše, če je to sploh mogoče  ljubezen

Me veseli, da Kakau nima zveze s kakati 
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #1857 : četrtek, 31.12.2015 : 01:03:31 »

 Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1858 : četrtek, 31.12.2015 : 13:56:24 »

Hvala za super zabavno rAportažo, pupe naše drage, še posebej moja najDražija Zaročenka!! ljubezen ljubezen

Naj klobase v novem letu dnevno szi neba letijo in naj tiste grozovitne posode Dedek Mraz odnese!!! darilo

Usim želim use najboLše in velik Parfumov (tudi za Taščo)! love

Vaš Roko! Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1859 : petek, 01.01.2016 : 18:05:45 »

Dragi Usi!  objem

jast sem u leto 2016 vstopila NASMRT preStrašena in skoraj me je Fršlok zadeu.  Undecided Tooolk Zilooooo sem se bala da je Kojna resno skrbelo za moje Zdravje.   Cry  Pri nas še nikoli ni tolk pokalo - se pozna, da se je v sosesko priselilo nekaj Kretenov. Moja pravi, da so vsi Ratardirani. Jast sicer nevemkaj to pomeni. Vem pa, da Pitarde in Rokete niso niti mal kul!  Angry

Sherry se edina izmed naše družine ni dost sekirala. Ker pač že malo slaPše sliši. V normalnih situacijah neUstrašna Tekila je pa tokrat tudi malo stisnila rep med tačke in jo je bilo Strah.  Ona še sploh se lahko Boji  - kot Ekonomska Imigrantka, ki je prišla čez mejo zato da ji bo tuki boljše - nepa kot na fronti u Siriji! 

(Mimo grede. A Gdo ve če u Siriji raste Sir?   Huh   Ker u tem primeru bi se vseeno splačal organizErat eno skupinsko Diverzantsko Akcijo in si nabrat mal Zaloge.   njami   Kaj mislite?  Wink)

No. Danes zjutraj sem najprej morala prehodit dvajset kilometrov.   Shocked    huh   Smo izmerili iz eno napravo in je bilo res tolk. Uboga Jaz!  Roll Eyes 

Potem sem dobila novo Letni zajtrk.   njami  Ker sem bila pridna.  bravo

In potem sem poslušala koncert dunajskih finomehanikov.   Cool  Al neki tacga. To so tisti, ki lepo igrajo na ene frulice in podobno.  Smiley   Kultura mi je kar ustrezala in tako sem ceu koncert preležala na Hrptu.   dopust  Medtem ko je Tequila v slogu mladega lipicanca poplesavala na Radeckimarš.  Itak. huh

No u glavnem. Moja je rekla da nikolveč nebomo za novoleto u najlepšem mestu na svetu. Sicer še nevem kje bomo, ampak tam kjer so Pitarde pa že ne.  Angry Tko je rekla!

Jst sicer vem da tud u Sibiriji tam pri NoJinxovi nebomo ker tam je mraS, in bi se Jast preveč zebla. Torej bom mal danes Zvičer prelistala Globus   Cool  pa mogoče kaj najdem.  Cheesy  In vas seveda povabim zraven, če tud vi nemarate Pitard.

SREČNO, ZDRAVO, VESELO IN KLOBAS POLNO NOVO LETO VAM ŽELIMO!  drink objem







Cockta, Sherry, Tequila in naša zasebna poslovna Skretarka   Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 119 120 121 122 123 [124] 125 126 127 128 129 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines