mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 11:25:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 120 121 122 123 124 [125] 126 127 128 129 130 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 306059 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1860 : sobota, 02.01.2016 : 08:00:26 »

Srecno in zdravo leto 2016  tudi vsem vam iz najinega brloga.
Midve pa sva peterde in rakete prespali (predtem sva divjali po poljih in se glodali palcke).Bi pa vse te kretene s petardami fino ugriznile,da jim drugo leto ne bi na pamet prislo,da bi kaj metali.
Keli in Kiara in njuna podloznica
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #1861 : sobota, 02.01.2016 : 08:20:16 »

Mi kupimo tri karte za naslednje Silvestrovo s Koki nekje na koncu sveta. predaja
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #1862 : sobota, 02.01.2016 : 10:44:12 »

Wally se pridružuje Silvestrovanju na koncu sveta.  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1863 : sobota, 02.01.2016 : 16:05:06 »


No u glavnem. Moja je rekla da nikolveč nebomo za novoleto u najlepšem mestu na svetu. Sicer še nevem kje bomo, ampak tam kjer so Pitarde pa že ne.  Angry Tko je rekla!

Jst sicer vem da tud u Sibiriji tam pri NoJinxovi nebomo ker tam je mraS, in bi se Jast preveč zebla. Torej bom mal danes Zvičer prelistala Globus   Cool  pa mogoče kaj najdem.  Cheesy  In vas seveda povabim zraven, če tud vi nemarate Pitard.

Wally se pridružuje Silvestrovanju na koncu sveta.  Smiley

Pri nas je NaKoncuSveta!!!! U našem Časounem pasu je pokalo zilo malo (je rekla Moja, Jast se ne strinjam). Ampak kar je pokalo, je bilo Preveč. Boris se je treeU kod šiba na Vodi, Jast in Bajka pa ne. Ampak sva pa lajala, ko je Pokalo! In tudi Učiraj kosem biU Doma je zvečir Pokalo (Moja je spet rekla "zanemarljivo," Jast se is tem ne strinjam).
U glaUnem: pokalo je pa čeprav baje niti oU tolko kod prejšnja Leta. Ampak Jast bi rajši čene poka nikoli več NIČ!!!

Ljuba moja Zaročenka, poljupčka ti pošilam na tvojga pogumnega Gopčka Kiss  Kiss Kiss Kiss

ZaVedno Tvoj tudi u Novem letu: Roko!  love love love
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1864 : sobota, 02.01.2016 : 23:40:13 »

Draga Cocktica Kiss, samo da je minilo najhujše! Sad Midva se nisva nič tresla, ko je pokalo, sva pa lajala NaGlas jezen. Veliko sva lajala NaGlas, Najina je pa NaGlas grde besede govorila vsakič, ko je počilo jezen. Mogoče bi pa pomagalo, če gremo vsi Perjatli naslednjič k Rokotu Kiss in tako NaGlas lajamo, da se bo samo nas slišalo Azn.
Tudi midva želiva vsem veliko klobas Afro u novem letu. Si jih vsi zaslužimo .
Sonny in Miži objem
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1865 : nedelja, 03.01.2016 : 12:30:04 »

Uboga Cockta&co. Sad. Ampak sedaj ste se zagotovo že potolažile, šefica pa verjetno že izpolnjuje vaše novoletne zaobljube - torej, klobase v vsako vas Wink, oz. želodček, kajne? Cheesy


Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1866 : nedelja, 03.01.2016 : 17:28:40 »

Če slučajno niste opazili, zunaj je SneK.   trmoglavka

Jast ga nemaram. Ampak to mi nič ne pomaga. Ker me oblečejo u Kombanezon in pač gremo.   Angry



Ne na 20 km, ampak na deset pa vseeno ... Lips Sealed



Res pa ne vem, a tale Moja zanalašč posvaja pse, ki so nori na Zimo al je to slučaj?  Huh  Da se pol na glavo mečejo u Snek?  Shocked Tko kot tale iz Belimi Brki.  huh



Da bi enkrat posvojila neki tacga, kar bi hotlo skoz ležat na Maldivih - neeee, to pa ne. Ej  - da mi je to dočakat!  dopust

Al pa da je vsaj tko kot Sherry in gre tud pozimi lulat samo na travco pod streho.  Wink "Da se ne prehladi", kao. Ja a Jst se pa lohk?  Angry



Le kje je moj Zaročenc, da bi me greu?!  Kiss



Mrzzzzle pozdrave usem oT Cockte!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1867 : nedelja, 03.01.2016 : 20:37:59 »

Ne morem se nagledat, tolk kjutkane babe v montlčkih so  ljubezen love ljubezen
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1868 : nedelja, 03.01.2016 : 20:59:04 »

Ne morem se nagledat, tolk kjutkane babe v montlčkih so  ljubezen love ljubezen
Ampak reeeees love love love Cocktič, Tvoja po mojem posvaja take, ki jim montlčki lepo pristojijo ljubezen - to bo tista skupna točka Grin

Zdrž, punca, zdrž - še mal, pa bo pomlad Kiss

Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1869 : nedelja, 03.01.2016 : 21:14:36 »

Ne morem se nagledat, tolk kjutkane babe v montlčkih so  ljubezen love ljubezen
Ardeča je vedno in, če še ne veste Cool.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1870 : ponedeljek, 04.01.2016 : 01:04:11 »


Le kje je moj Zaročenc, da bi me greu?!  Kiss



Mrzzzzle pozdrave usem oT Cockte!

Lubica MOJA!!! Jast sem tukaj is tabo u mislih usak dan!! In tudi pri meni je (biu) sneK!

Rat pa biti povedaU da si u Ardečem manteljčku strašansko zapeljiva, Ljubim te is Serca Kiss Kiss Kiss ZaVedno Tvoj Zaročenc Roko!!! ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1871 : torek, 05.01.2016 : 23:07:23 »

 ljubezen Oh, kako si lustna, Kokti! Tud ce si tako namrgodena zarad Zime!  ljubezen
Ampak ne se jezit, Privilegije imas: ti si edina u doUgih gatah, he he  Wink
Krasna!  objem
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1872 : torek, 05.01.2016 : 23:30:30 »

Mi kupimo tri karte za naslednje Silvestrovo s Koki nekje na koncu sveta. predaja

Mi bi tudi (dvonozci in Nico obvezno!)  bravo 
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1873 : četrtek, 03.03.2016 : 14:08:15 »

Daaan! Smiley

Najprej moram povedat, da bi Jst Zilooooo rada, da bi že enkrat nehalo deževat. Skos mam umazane tačke! In pol moram u banjo celo več krat na danhuh  Kira štala!  huh

Tud penzionistka Sherry ni preveč zadovoljna z blatom in lužami, ampak njej vsaj prav daleč gomazet ni treba. Zimo je takorekoč prespala.  Kiss

Med drugim se je pa lepega dne, med enim od več urnih kroženj  po stanovanju  (brez heca!)  Tongue   odločila, da bo kakšno urico oddremala tudi na dnevni blazini od Tequile. 

Ja kaj se čudite. Pri nas imamo pač dnevne in nočne prostorčke.  Afro Spimo pa vsepovsod drugje, samo tam ne.  Tongue

V glavnem, Sherry se je udobno namontirala na prostor od Tequile in zasmrčala:




Po nekaj minutah je Tequili kapnilo, kaj se je zgodilo.  Shocked   Evil  Pa nevermanjd da ona skor nikol tam gor ne leži.  Roll Eyes
Najprej je NADVSE ZGROŽENO gledala Sherry... pa Kojna .... pa Sherry ...pa Kojna ... In tako kar nekaj časa.  Shocked

Ker Kojn ni nič pomagal - nasprotno, še rekla je, "da je ne bi slučajno spodila dol!!!"  - je Tequilca seštela 2 + 2 in - se zbasala v spalno košaro od Sherry.     

Mimogrede, ni se prav z lahkoto zbasala, ker ona pač ni yorki. Temveč je ene 3x večji, podolgovat, rahlo debelušen svaljk.  Tongue Potrebno je bilo kar nekaj miganja z ritjo in manevriranja, da ji je ratalo.

Kojn Neskončno obžaluje, ker postopka plasiranja v košaro ni uspela posneti. Ker se je preveč režala.       Ji je pa ratala vsaj tale fotka:




- s podnapisom: "Evo ti zdej! Boš ti men moj prostor zasedla ...."  Angry


Jazd kot lepo vzgojena dama, horjulski gozdni terier s pridihom finoće, sem to seveda samo zviška opazovala od daleč. In se modro namontirala na grelno dekco. Kjer je itak najbolj fajn.

Taklemamo.  Wink

Use vas lepo vas pozdravlam!

Cockta  plesalec

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #1874 : četrtek, 03.03.2016 : 14:31:31 »

 Grin Grin Grin Red mora bit!
Logiran
Strani: 1 ... 120 121 122 123 124 [125] 126 127 128 129 130 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines