mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 05:30:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 123 124 125 126 127 [128] 129 130 131 132 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 305720 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1905 : nedelja, 17.04.2016 : 16:43:41 »

Vse najboljse Tequilca!
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1906 : nedelja, 17.04.2016 : 21:37:03 »

Draga Tequilca Kiss, vse najboljše tudi od nas darilo
Tale vaša BK se pa res vsakič izkaže super. Ne samo s torticami njami ampak tudi z vsesplošnim aranžiranjem in dekoriranjem vrtnar

(Cockta Kiss, nič hudega, če te je pozabila slikat sram. Mi itak vemo, da si bila tudi na tem praznovanju prekrasna Cool. Veliko huje bi bilo, če bi ti namesto tega pozabila dat tvoj košček tortice . To bi pa bil Škandal za v anale Lips Sealed)
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1907 : ponedeljek, 18.04.2016 : 06:03:10 »

Vse naj-naj, malo-črno-zmešano tudi od vseh nas  ljubezen  Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1908 : ponedeljek, 20.06.2016 : 21:16:17 »

Allora, dober večer!  Smiley

Kako ste kaj, Perjatli? Nekateri imate zdraustvene težave, saj vem  Undecided  - ampak to bojo vaši Kojni vse pozdravili, boste vidli.  Afro  Spet drugi zelo pogosto jeste Nore Gobe in potem pozirate u Kravatah. In gledate rahlo Zabodeno. Cool  Hmmmm.  No ja, vsaj Dolg Čas vam ni!

Danes zjutraj je pri nas na robu Ljubljane izgledalo kokr da bo Sodni dan.  Shocked  Potem sicer ni bil, ampak tega Jast dopoldne še nisem vedla. Zato sem se po obilnem Zajterku   njami  zavlekla na toplo in oddremala eno kitico.  (Enako je storila tud Kojn, ampak pssst - tega vam nisem jst povedala. Ona bo ziher trdila da je celo dopoldne kaj pospravlala.)  Roll Eyes



Ker mi ni bilo zadost toplo, sem se pokrila še iz Dekco in zunaj pustila samo svoje dolge Plesalne Noge.   plesalec  Ki prosim, da jih opazite na spodnji fotki. Tkole:



Takisto je storila tudi Črna Pošast - namreč, legla k počitku s polnim Želotcem. Se je pa morala namatrat za poln Želodec - saj veste, ona mora malicat iz tiste ta Žleht posode, kjer hrana ni kar na izvolite.  Hehe. Evil



Ampak ona  seveda ne zdrži dolgo na enem mestu, zato je že čez nekaj minut predrzno hotela izrinit z blazine še Sherry!   Shocked  Smrklja!!!
Ampak še preden je taStara uspela povzdignit glas, se je gUspa Sherry samo obrnila na drugo stran, se mal naslonila na Tequilo in mirno smrčala dalje.  Kiss



Če to ni najbolj kul pes vseh časov pa tud nič ne rečem.  ljubezen  Razen Mene, se razume.  Tongue

A se že kaj pripravljate za na Morje? Jst sem šla že u Klet po Masko pa po Dihalko  Wink   Samo kot modni Dodatek za večerne iZprehode po Rivi, se razume.  Cool  Tauha naj pa una, ta Zmešana iz naše družine.

Vas lepo pozdravlam in Gdor se še ni prijavil na horjulsko Druženje naj to čist takojpreczdele naredi! Da si bodo tud horjulčki lahko kupili Plavutke!

Čau vsem - še posebej pa mojemu Zaročencu!  objem

Cockta, Zilo Sončen kuŠek 

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #1909 : torek, 21.06.2016 : 09:50:06 »

Hm, vse zgledate tko, kot da bi kej malega poinHlapirale  Huh

Cockta, noge maš pa tanartalepše na forumu. Tanartalepše!  super Roko ma veliko srečo.

 Kiss Kiss Kiss vam trem, pa še  Kiss Babi Kojnu
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1910 : torek, 21.06.2016 : 09:51:51 »

Zakaj ste pa Šeriki dali lonc na glavo, smrklje nesramne??  Angry Angry Angry
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1911 : torek, 21.06.2016 : 10:39:06 »

Zakaj ste pa Šeriki dali lonc na glavo, smrklje nesramne??  Angry Angry Angry

Kašn Lonc?  Shocked  Teta Cats, a rabiš nove Očale? Ti bom Jast prinesla ene, čaki.

- Tist ta srebrno je drugač noga od kavča, sam tko baj d wej Tongue

Cockta, Rokotova lubica  plesalec
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1912 : torek, 21.06.2016 : 11:03:23 »

KOSTA DESC IN BK U MLADIH LETIH NA PO ČITNI CAH ENO POJ STLO OB NOGO SPRAULA
NISTA
OCPOT PISKER DALA ANPAK
KN IGE

TALE TVOJA JE POS KOČNA ŠENA STARA LETA K NAŠ NISO VEČ
MIRKI KOKI DATI ŠALCO
ZAHRANO
NEPONUCA KOBO SPET POJ STLO SE SULA
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1913 : torek, 21.06.2016 : 11:05:34 »

 
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1914 : torek, 21.06.2016 : 15:27:45 »

Cockta Kiss, jast sem se zagledaU u tvoje Prekrasne dolge Plesne Noge ljubezen in sem ostaU brez beseT Lips Sealed. (To se mi zilo malokrat zgodi Huh).
Tvoj prjatu Sonny objem

Cockta Kiss, tudi Jast sem najprej opaziU tvoje Noge, ampak potem sem opaziU pomemben podatek U tvojem Poročilu Azn: da ste jedli U ponedeljek zjutraj wtf in to veliko! Shocked A vam je BK pozabila dat za Jest U soboto? Huh A se ji je mogoče omračilo in vam daje Zajest tudi u ponedeljek? Shocked Kaj moraš narediti da dobiš Zajest tudi u Ponedeljek? kdo
Tvoj prjatu Miži objem

PS
Naša BK se cedi ob sliki oT Sherry Kiss in Črne pošasti Kiss, zraven se pa NaGlas reži MaČkotovi Kiss poeziji. Mogoče se bo pa njej tudi omračilo Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1915 : sreda, 22.06.2016 : 13:37:35 »

....potem sem opaziU pomemben podatek U tvojem Poročilu Azn: da ste jedli U ponedeljek zjutraj wtf in to veliko! Shocked A vam je BK pozabila dat za Jest U soboto? Huh A se ji je mogoče omračilo in vam daje Zajest tudi u ponedeljek? Shocked Kaj moraš narediti da dobiš Zajest tudi u Ponedeljek?
Tvoj prjatu Miži

Dragi Miži, odgovor je čist Simpl: koJn mora bit na Dopustu!   dopust

- A veš, to je takrat, ko ne grejo u Službo po dnar za Klobase ampak so Doma.  Cheesy  In potem pač (ker starost ni lepa) pozabijo kateri dan je,  Tongue pa več Krat naštimajo fino papico za kuŠke. Ker se jim zdi, da je Usak dan Sobota.
Zato Jast tale Dopust Zilo priporočam tudi vsem vašim KoJnom. Je zelo dober za duševno Zdravje nas useh. Šefic in kuŠkou!  dopust   
Čeprau. Za Mojo me občasno mal skrbi ker se na dopustu skoS obnaša kokr da je mal Zakajena.  Sicer mi to nič čist Jasno, ker sploh ne kadi ... ampak taklemamo!

Cocktica
na voljo za kave, piškotke in splošno druženje press   Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1916 : sreda, 22.06.2016 : 15:07:01 »

Naša Kojn še ni na Dopustu Sad. Je rekla, da mora še za enePar Klobas zaslužit , potem bo pa šla tud ona u Zakajeno stanje Grin in bo potem celeDni za KuŠka kuhala Cheesy. Upam, da do takrat ne bova čist OBnemogla od Lakote Undecided
 Kiss
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #1917 : sreda, 22.06.2016 : 18:54:29 »

Cockta veš da imaš srečo s Svojo predaja Ker starost ni lepa in bi lahko pozabila sploh klobase  butnglavc In mislila da vam je že dala  Tongue
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1918 : petek, 24.06.2016 : 12:49:21 »

Dragi Vsi! Smiley

Jast sem danes šla na Izlet.  Cheesy  Že Zilo Zgodaj Zjutraj. Ampak mi je bilo vseeno čez neki časa preveč Vroče.  Lips Sealed In tud Mojo je skor Kap.  Roll Eyes

To so bile baje predPriprave na morje. Da se bom navadila.  huh Ja kokr da se Vročine lahko navadiš, nje . huh 

Šli smo pa iz naše vasi do enga Izvira. Tam se je Tequila mal kopala in nagajala svojemu Perjatlu Ašu, francoskemu buldogu. Ki je naš Sosed in je glihtko neUmen kot ona.  Roll Eyes

In zdaj pridemo pa do tega zakaj Jast to danes sploh pišem.

Ker sem se NaSmrt ustrašla   Shocked Shocked čeprav sem že več Krat bila na tem mestu. Ampak danes so bile v ribniku RIBE!  Shocked  In to Gromozanske!   Shocked  Tko 10 centimetrov in še večjeShocked   Sicer se jih naSliki ne vidi ampak mi lahkoverjamete na Besedo da so bile res Ogromne. Previdno sem jih opazovala, tkole:



Ampak so Žlehtnobe še mal poskakovale iz Vode in me strašile. Zanalašč!  Angry  In sem morala parkrat kar odSkočit da me nebi Ugriznile u Nos!



Skratka, grozn.  Roll Eyes
Ko sem prišla domov sem (spet) pojedla Malico   njami in potem sem padla dol. Kjer sem še zdaj. Namreč dol.  Cool

Še sam tole povem, da se je Izleta udeležila tudi Sherry.  Kiss Večino časa se je sicer nesla v Natrebušniku ampak potem je tudi ona malo vohunila po travi, pa še poŠpricali smo jo da ji ni bilo Vroče.  Tako da se je imela tudi ona fajn.  ljubezen

Ena skupinska:



Zdej bom pa kar nazaj zadremala. Tud vi bodite u Senci, vam rečem! Velja tud za Kojne. One sploh rade učasih mal pozabijo kako je Solnce neVarno in hočjo kar tri ure na Kavi sedet.  Roll Eyes

In jutri je še Sobota!  bravo  Ne vem, če se ne bom kr mal Zredila na temle Dopustu ... kar mal prevečKrat dobim za jest!  njami njami Držte pesti, da bi trajalo.

Vaša Cockta  Wink


Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1919 : petek, 24.06.2016 : 22:21:05 »

KOSTA DESC IN BK U MLADIH LETIH NA PO ČITNI CAH ENO POJ STLO OB NOGO SPRAULA
NISTA
OCPOT PISKER DALA ANPAK
KN IGE

TALE TVOJA JE POS KOČNA ŠENA STARA LETA K NAŠ NISO VEČ
MIRKI KOKI DATI ŠALCO
ZAHRANO
NEPONUCA KOBO SPET POJ STLO SE SULA


 
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Strani: 1 ... 123 124 125 126 127 [128] 129 130 131 132 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines