mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 16:50:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 306108 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #30 : torek, 04.11.2008 : 07:37:06 »

Cockta ti pa si en rojalti. Svoji plakati, svoje delnice, svoje znamke nooooroooo!!! Kiss
Kva nej rečem - ponižno se klanjamo, itak pa lohk zbiraš u koga boš - vsi bi mel tako fino kraljico k si ti, pa še ne si ne bi upal rečt Cheesy Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #31 : torek, 04.11.2008 : 21:10:40 »

jao Cockta, ti pa nis kr tko! Pentiška, si pa res slavna, ka maš še svoj takle velk napis pa vse tole!  Cheesy
Aja - pa vse najboljše, no - malo z zamudo, ampak iz srca. In Pika ti pošilja en moker poljubček (khm, ne vem, če je dost fin za tako damo, kukr s ti - ampak je pa iz srca!) Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #32 : četrtek, 13.11.2008 : 15:43:13 »

Živjo, horjuski prijateljčki in njihove šefice pa šefi!

Imam eno pritožbo.
Kako mene matrajo na deževni dan, pa saj to ni res. Ker se ne morem zunaj zdivjat - me blondinke se raztopimo še hitreje kot psi s temno dlako, če mogoče niste vedli  Tongue - sem morala celo dopoldne opravljat nekakšen internacionalni test. Al pa mogoče da se mu reče inteligenčni, nisem si dobro zapomnila. Skratka, mučili so me!

Najprej sem morala iskat piškotke pod pokrito škatlo. Pa z veliko brisačo so mi iz zasede vrgli čez glavo  in sem se morala čimprej ven rešit. Kako podlo. Pa s čudnimi imeni me je šefica klicala, da bi vidla, kako reagiram - npr. "hladilnik".  Ampak s takim glasom, kakor me zmeraj pokliče. Ne vem kaj je mislila, a da ne bom prišla al kaj, če sem pa vohala ribico na daleč? Zaradi mene me lahko kliče traktor, pa me ne more na finto vržt. Wink)
Pa slalom sem tekla med ta velikimi flašami vode. Pa sirček mi je dala za povohat, potem ga je pa skrila...-a ni nesramna, vas vprašam. -No seveda sem ga navohala čisto na drugem koncu stanovanja v momentu, "dok si reku keks", a ne. Vsega skupaj sem imela na programu devet takih kompliciranih vaj...grozno! Sem čisto izmozgana.
 
Vseh fint vam ne bom povedala, ampak so baje iz knjige "Inteligenca psov", kjer je cel kup idej za testiranje nas ubogih revežev. (Beri "teroriziranje".)  Se pa moram pohvalit, da sem dosegla skoraj vse točke in sem baje pravi pasji genij - te besede sicer  ne razumem, ampak ziher je kul.  Cheesy 
Kosilo sem že dobila malo ojačano z meskom, njami.  Ker pa ne vem, kaj me danes še vse čaka, bom zdaj preventivno malo zadremala. Če mi bo uspelo, kar pod dekco na kavču - tja se znam zelo prefinjeno naštimat.

Dejstvo je, da ta stara preveč bere, nadrsam pa potem uboga jaz. Zato bom tisto knjigo bom v najkrajšem času zgrizla, da ne bodo še vaši človeki dobili kakšnih takih idej. Samo danes še ne, ker nisem vidla, kam jo je skrila.  Cheesy Grin

Deževne pozdravčke vsem od Cockte!

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #33 : četrtek, 13.11.2008 : 15:47:07 »

 Grin Grin Grin Grin
Koki, revica mala! Kako so te matrali....
Hehe, priznaj, da je bilo zabavno.

(Tole testiranje pa tudi nas zanima, Cheesy Se bomo pri tvoji mamici pozanimali Tongue )
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #34 : četrtek, 13.11.2008 : 20:42:56 »

mi bi se tudi testirali Smiley

lp, maja
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #35 : petek, 14.11.2008 : 08:57:44 »

ej a mislš, da je si ti, teta cocta tok pametnga, da sem se kej nalezla v teh treh mesecih, ko sem bila še pri vas Wink
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #36 : torek, 18.11.2008 : 22:13:28 »

Jaz sem danes spoznala Cockto, njeni dve mini prijateljici in njihovo mami... bom rekla samo: štiri dame!  Smiley

lp in hvala od še vedno čisto navdušene ostržke
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #37 : sreda, 19.11.2008 : 16:56:02 »

Ja, res sem vćeraj popila zelo dobro kavo z ostržko. Pa skoz sem si ji hotla na hlače obešat - če mi je bila pa všeč!  Smiley  Je prinesla ene take fine majčke, na katerih piše "Huda žverca" - to sem verjetno jaz.

Danes sem bila pa  v pasji trgovini. Naša je na televiziji slišala, da bo čez nekaj dni pritisnil mraz, zato sem morala probat eno fejst podloženo zimsko bundo. Sem bila pridna manekenka. No, potem sem jih pa slišala, da sem jaz en zelo drag pes. -Veste kaj,  meni se to sploh ne zdi!  A sem mogoče jaz kriva, če je nujno morala enake bunde še za yorkici kupit? Saj onidve imata dolgo dlako in če mene vprašate, bunde sploh ne rabita.  Tongue Ampak se ni pustila motit, je kupila za vse tri. - Mislim, da sem vam že povedala, da je malo motena tale baba, ki me je odpeljala iz Horjula. Evo, tole danes je spet en dokaz... Cheesy Wink Tongue   
Zdaj se grem pa malo stiskat k njej, da ne bo huda, ker sem jo takole mimogrede malo popljuvala. Wink

HOV od Cockte!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #38 : sreda, 19.11.2008 : 17:13:24 »

Je prinesla ene take fine majčke, na katerih piše "Huda žverca" - to sem verjetno jaz.

O Cockta, si se k Žvercam včlanila? Zdej pejt pa hit kkšnga divjega mucka ujet Wink

Sicer pa jst mislm da tvojo mami sam skrbi zate pa za tvoje mini sestrce da se ne boste prehladile. Sej bi mene tud za Glu, pa ma podkožno izolacijo pa še ne vem če bi ji bil sploh kakšen plašček prav Wink Tongue
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #39 : četrtek, 20.11.2008 : 13:51:36 »

Hej, Cockta, obleč si tole novo bundico, pa se malo pohotkaj, smo tako radovedni.... Wink
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #40 : petek, 21.11.2008 : 11:37:12 »

mi bi tudi slikice gospodičen v bundicah! Smiley
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #41 : sreda, 26.11.2008 : 10:17:09 »

sem morala probat eno fejst podloženo zimsko bundo
Cockta, povej prosim, kje si to probavala, ker našo Vannico tudi zelo zebe, pa še Poco in Skoki si želita bundice od Dedka Mraza. Če se ne sme dat na net, pa Majis pošlji na mail. Hvala Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #42 : sreda, 26.11.2008 : 10:36:54 »

Bom kar tukaj napisala, saj me bodo zbrisali, če bo kaj narobe. Prekrižarili smo celo Ljubljano, na koncu smo našli v Mr.Pet-u v BTC-ju. Imajo zelo veliko izbiro, predvsem pa vse velikosti na zalogi.
Lani, ko pa Cockte še ni bilo pri nas, sem kupila prave mini puhovke za Sherry in Pepsi v Trstu. Srčkane, nepremočljive, v fluorescenčnih barvah - v njih sta kot dva majhna debela čmrlja. Smiley

- Trenutno se slikamo vsak dan v enem modelu - ko bomo dali vse skoz, pa objavimo modno revijo!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #43 : sreda, 26.11.2008 : 12:04:31 »

- Trenutno se slikamo vsak dan v enem modelu - ko bomo dali vse skoz, pa objavimo modno revijo!

Smotke! Wink Komaj čakamo! Cheesy
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #44 : sreda, 26.11.2008 : 13:30:30 »

Jaz tudi že komaj čakam slikice. Pepsi daj no hitro, mi smo firbci.

Moja dva imata tudi nove plaščke, take fensi črne podložene z ovčko. Potem pa ovčko snameš in imaš dežni plašček. Gal je tak frajer s tem plaščkom. Luxi pa še malo čudno hodi, ker ni navajen in izgleda kot da je malo blentav. 

Jih bom za vikend slikala pa v yorkijih objavim slikice.
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines