mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 21:29:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 306130 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #45 : sreda, 26.11.2008 : 20:50:36 »

mama se zahvaljuje (samo ne more tipkat, ker je imela poseg in ima roko povito)

lp, maja Wink

(fotke bi pa tudi mi - smo fani majhnih debelih bleščečih čmrljev Cheesy Cheesy)
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #46 : sreda, 03.12.2008 : 23:56:18 »

Tale Cocktica je pa res ena luštna kosmata ritka Smiley Sem zelo vesela, da sem jo spoznala in še kakšnega lupčka pokasirala  Kiss
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #47 : sreda, 03.12.2008 : 23:56:48 »

PS. Enako velja za ostali dve damici Smiley Ritke male, hehe Smiley
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #48 : četrtek, 04.12.2008 : 08:04:46 »

Vse tri kužike so tako luštne. Tudi jaz sem vesela, da sem vse spoznala.

lp

Sandra in hov hov od Kaje
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #49 : četrtek, 04.12.2008 : 08:43:05 »

A bomo fotke manenekenk dočakali ali ne? Huh
Koliko plaščkov si jim pa kupila, da tako dolgo traja.

Jaz sem pa sedaj ugotovila, da nujno potrebujemo plaščke, ki imajo rokavčke in nogavčke. Tisti za čez hrbet in trebuh niso dovolj.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #50 : nedelja, 28.12.2008 : 18:02:37 »

Ja, pri nas rabimo veliko časa, da slike prenesemo na računalnik, za še kam drugam pa je treba časa še več... Tongue 
Pa še zdaj  na žalost manjkajo fluorescenčni plaščki iz variante "mi smo mali debeli čmrlji". Baje da nobena ni bila za v javnost, vse spackane, tako pravi moja. In da moram počakat novo rundo snega, ko spet sledi foto-session.

Navadni plašči za  vsak dan, takole za okrog hiše od ta malih dveh so oranžni in po mojem mnenju prav nič posebnega. Zato pa imam jaz lep črn Regenmantel z vzorcem tačk ob strani.
- Sašenka, "Regenmantel" ti ne bomo prevajali, a ne.  Tongue





Ko pritisne mraz, lahko oblečemo svetlo plave bundice, čeprav nismo fantki:





Za v opero ali gledališče smo malo bolj nobel:









Potem pa še malo off-topic: sicer ne gre za plašček, ampak kljub temu za oblačilo, zato se bom predstavila še z eno slikco.

Sama sebi se zdim prav čedna tudi z maminim novim službenim klobučkom. Ona ga noče nosit - pravi, da je v njem kot kakšna postajna načelnica in da ji manjka samo še loparček, pa bo lahko na "štacjonu" usmerjala vlake v Borovnico.   
Tudi po mnenju večine njenih kolegic klobuček še najbolj pristoji prav meni, horjulski miss... Wink   Ja potem ga bom pa jaz nosila, če pa po vseh časopisih piše, da je "stajliš"!

Takle 'mamo  Cheesy




Srečno novo leto vsem želim jaz, Beauty Queen Cockta s svojimi podaniki! Smiley Smiley Smiley


Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #51 : nedelja, 28.12.2008 : 18:08:38 »

Kok ste dobri!

Zelo lepa si, prav tako tvoji sostanovalki!

Vse lepo tudi vam v novem letu Wink
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #52 : nedelja, 28.12.2008 : 18:10:09 »

Oooo, razvajene majhne ritke Smiley S plaščki za vsako priložnost! Super ste!
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #53 : nedelja, 28.12.2008 : 18:14:14 »

Oooo, Cocta, tale klobuček ti pa res ful paše.
(Pa povej mamici, da glede na barvo gotovo tudi njej pristoji.)

V tagmašnih montlčkih ste pa tako nobl, babe!!! Vam bojo vsi možati ljubljanski pesjani fouš Tongue
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #54 : nedelja, 28.12.2008 : 19:10:32 »

V tagmašnih montlèkih ste pa tako nobl, babe!!! Vam bojo vsi možati ljubljanski pesjani fouš Tongue

možati ljubljanski pesjani tegale nikakor ne smejo videt, ker če ne bo pri nas upor! Wink
krasne fotke - sploh tazadnja s klobučkom!  Kiss Kiss Kiss
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #55 : nedelja, 28.12.2008 : 19:25:31 »

Krasne ste vse tri.  Cocta ti pa pojdi kar namesto mame v službo. Klobuček ti zelo pristoji.
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #56 : torek, 30.12.2008 : 08:48:52 »

O madonca kok ste zrihtane babe. Cool Prav fajn ste za pogledati. Klobuček na Cocti je pa sploh super. Ni čudno, da se Gal in Lux tako obračata za vami. Roll Eyes

Nič mi ni potrebno več prevajati, sem se kar na strička googla obrnila in mi prav veselo prevaja vse kar ga prosim. Wink
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #57 : sreda, 31.12.2008 : 07:43:50 »

Lepotičke lepe! In kako to, da niso za predstavitev novih uniform angažirali Cockte? Pa ideja oblačilc za nobel dogodke - to! To rabimo, nujno!
Srečno vsem od Vannice in babice od Skokija in Pocota!
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #58 : sreda, 31.12.2008 : 13:28:02 »

Joj Cocta, ti in tvoji sestrici ste pa res u iber fletne  Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #59 : četrtek, 01.01.2009 : 22:48:25 »

Hmmm...Tukaj vaša gozdna blogerka z novo življenjsko izkušnjo.

Za svoje prvo Novo leto lani sem bila še mladiček in me razni zunanji moteči elementi sploh niso zanimali. Sem imela preveč opravka sama s sabo in s svojimi novimi igračami. Zato sem bila tudi letos zelo pogumna in samozavestna, ampak potem  se je pa včeraj zgodilo nekaj groooooznega.

Na zadnji večerni sprehod smo šli že okrog 10h, čeprav gremo ponavadi veliko kasneje. Ampak kasneje bo pokalo, so rekli - nisem vedla, kaj; ven grem pa itak zmeraj rada.  In tako sem se ravno lepo polulala, ko je čisto blizu mene naredilo fijuuuuuuuu.....pššššššššš.....POKKKK! Angry

OJOJ, kako sem se ustrašila. Tudi moji dve mini sostanovalki sta se, ampak ne tako zelo kot jaz. Mene je skoraj kap. Hitro smo šle domov na varno, še prej pa je moja fejst nadrla enega smrkavca.
Ampak tudi doma se nisem mogla umirit, srček mi je razbijal kot pri norcih. Sherry in Pepsi sta bili takoj v redu in sta me hoteli potolažit z lupčki, pa buce sta mi dajali, jaz pa nič. Kar v šoku sem sedela. Z žogico se nisem hotla igrat, žvake nisem hotla, na kavč si nisem upala - ždela sem v kotu  in se tresla...
Pomirila sem se šele precej kasneje, pri mami pod kovtrom, kjer sem se tiščala do jutra in se nisem premaknila niti za milimeter.

Nič mi ni nerodno, ker sem se tako ustrašila, da boste vedli. Še zmeraj sem korajžna punca in če poka bolj daleč, sploh ne trznem. Ampak takole en meter stran od mene, tega pa res ne privoščim nobenemu kužku, ne mucki, ne ptičkom, polžem, glistam...pa tudi vam ljudem ne. Še danes mi zvoni v ušeskih - vsaj tako je prepričana moja šefica, zato je zeloooo prijazna do mene, jaz pa to s pridom izkoriščam in se pustim čohat še bolj kot ponavadi. Tongue

Upam, da ostali niste imeli takih travmatičnih izkušenj. Bom naslednjič napisala kaj lepšega, danes sem pa prav morala malo pojamrat.
Hov-hov od Cocktice!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines