mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 17:02:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 306111 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #75 : ponedeljek, 02.03.2009 : 07:55:16 »

Pravi cukrčki ste.

lp

Sandra in Kaja
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #76 : ponedeljek, 02.03.2009 : 08:18:34 »

O teta Cocta... ti si pa žleht  Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #77 : ponedeljek, 27.07.2009 : 10:54:33 »

Komaj sem našla tole temo, nekam v kot odrinjeno  Angry

Torej. Včeraj sem imela veliko čast in veselje spoznati štiri krasne dame. Lastnica teme  Kiss me je tako zelo temeljito in in eks terjersko prelubčkala, da se mi ni treba umivati nekaj časa Cheesy Pepsika je, kot prava dama, držala varnostno razdaljo in kraljevsko počivala v svojem potujočem apartmaju  Kiss, ampak zato je Sherry izkoristila, kar se je dalo dobit in sva se takooooo lepooooo čohali, da je bilo milina gledat  Kiss Kiss

Hvala vsem štirim za krasno nedeljsko dopoldne  Cheesy

Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #78 : ponedeljek, 27.07.2009 : 22:18:23 »

Cats, tudi mi smo se imeli včeraj zelo fino v tvoji družbi! Zaradi bombolic sem sicer sedaj bistveno bolj debela kot predvčerajšnjim  Grin - ampak se bom naslednjič spet grebla za njih, ker so res božanske. Cheesy
Sherry se zahvaljuje za intenzivno dozo čohanja. Redko najde kakšno primerno žrtev, ki jo eno debelo uro obdeluje z najmodernejšimi masažnimi tehnikami, čeprav se ves čas ponuja vsem mojim znancem. Tongue

Cockta ti pošilja nekaj novih slikc. V  teh vročih dneh ima tudi ona razne trendovske modne dodatke:






Pa še sveta trojica v polni zasedbi:





Poletne pozdravčke vsem!


Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #79 : ponedeljek, 27.07.2009 : 22:26:08 »

Kakšna mondena dama, tale Cockta Cheesy Pa tista spodnja slika se imenuje "v rožicah" ali kako? Grin Grin
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #80 : ponedeljek, 27.07.2009 : 22:28:01 »

Ja, "v rožicah"! 
Samo, da me ne boš zdaj še obtožila, da sem jim postregla z orahovico namesto vode... Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #81 : ponedeljek, 27.07.2009 : 22:37:05 »

A, to pa že vem, da nisi, če imaš kaj dalmatinskih genov potem pa veš, kako je treba gospodarit z dragoceno tekočino Tongue Cheesy
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #82 : ponedeljek, 27.07.2009 : 23:10:35 »

Ful simpatične slikce!! Cheesy Wink
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #83 : torek, 28.07.2009 : 07:12:21 »

Kakšo so  luštne v travi. Cocta z očali je pa prava dama. Upam, da se kaj srečamo, da se naše babnice malo poigrajo.
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #84 : torek, 28.07.2009 : 08:07:37 »

Cocta, the blues brothers! Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #85 : sobota, 05.09.2009 : 18:57:50 »

Pozdravljeni vsi!

Jaz imam pa danes rojstni dan!  Smiley  Dve leti sem stara.  Baje, da sem se malo zresnila, ampak s poudarkom na "malo", pravi moja ta stara, ker še zmeraj rada kaj ušpičim. Menda tudi nimam gumba za izklop - kaj pa je sploh to, lepo prosim. Kakšen izklop, če se pa skoz kaj dogaja!  Je pa menda zdaj že prepozno za reklamacijo, tako da me ne bodo zamenjali.  Tongue

Danes sem dobila med brikete pomešano neko meso - njam... Vse sem pojedla in še posodo sem pomila do visokega sijaja. Tongue
Popoldne sem pa dobila še eno tako fino kost, tudi njam! Zato sem se odločila, da so mi rojstni dnevi všeč. Zdaj moram samo še pogruntati, če je to lahko vsak dan. Bom jutri poskusila s prilizovanjem - to namreč zelo dobro obvladam - pa bo mogoče še kakšen kos meska v posodi.  Z meskom je pri nas sicer bolj slabo, ker je moja po prepričanju vegeta (to je menda neka začimba al kaj) - in mesa nimamo nikoli doma. Tako da sem bila danes res čisto vzhičena ob vonjavah. Drugače dobivam za jest samo ene rjave fižole, take bolj trde. Samo, da je zelenjava, a ne, pa je moja srečna, jaz uboga žival pa trpim. Sem pa dobila zelo lepo dlako od tega trdega fižola in še od enih mastnih flekov na njem, ki tud kar lepo dišijo.  Tako da kaj čem, takle sem pač pokasirala po odhodu iz Horjula... Wink


Lupčke vsem   Kiss Kiss Kiss od kosmate Cockte!

Tole sem morala danes nositi okrog vratu, kar ene trakce  - mislm kwa!




Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #86 : sobota, 05.09.2009 : 19:00:22 »

Cockta, pridi no k meni na en ornk zrezek seveda, če si upaš  Wink

M.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #87 : sobota, 05.09.2009 : 19:01:09 »

Aja pa kost je bla zelena, taka za zobke čistit po kosilu, pravi moja. Da ne bo kdo mislil, da sem dobila tisto navadno, ki se mi lahko v riti zatakne. Take bi jaz sicer na sprehodu pobirala, pa ne smem... Roll Eyes   No a vidte, da trpim!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #88 : sobota, 05.09.2009 : 19:02:31 »

Cockta, pridi no k meni na en ornk zrezek seveda, če si upaš  Wink

M.

Jest si že upam, samo da se ne bo Tvoja potem odselila, ko bova take zganjali  Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #89 : sobota, 05.09.2009 : 19:04:08 »

Mah, bova rekli, da sta to Timi in Toby kraval delala  Wink Wink da bo vsaj kakšna korist od sosedov  Grin
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines