mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:02:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 125 126 127 128 129 [130] 131 132 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 305141 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1935 : torek, 13.09.2016 : 20:19:48 »

Draga pErjatelca Kiss, naju je že skrbelo Huh, ker ni bilo tako dolgo glasu od Tebe Lips Sealed. Niti enega Hou Sad. Upava, da zdaj komPuter dobro dela, da se ti je čist pozdravil UroDefekt Angry in da bo tvoja Kojn kmalu pozabila na čudne briKete Shocked in Ti končno začela vsak dan kuhat Klobase njami. Kot se spUdobi za dame v najlepšejših letih Cool.
Vse najboljše happy birthday ti kličeva od daleč in upava, da se kmalu vidimo drink
Tvoja zvesta pErjatla, Sonny in Miži objem
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1936 : torek, 13.09.2016 : 23:27:13 »

 Kiss  Kiss  ljubezen  ljubezen


* Cocktica GEBURTSTAG.jpg (97.61 KB, 674x505 - pogledano 71 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #1937 : sreda, 14.09.2016 : 07:03:02 »

Cockta, za rojstni dan ti želim hovvuf, vufvuf in seveda hov!  Kiss Kiss darilo happy birthday praznovanje
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1938 : sreda, 14.09.2016 : 07:37:51 »

Vse najboljše!
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1939 : sreda, 14.09.2016 : 14:01:22 »

Vse naj naj Najblondinka  Kiss ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1940 : četrtek, 15.09.2016 : 11:14:45 »

NajDražija Moja Zaročenka!!!!

Iskrene Čistitke za tvoj lepi Rojstni dan ti pošiljam in sem veseU, da si dobila tako lepo Tortico!!!! happy birthday praznovanje darilo ljubezen

Najlepša moja, še na Tavžent Tortic ti voščim in ti pošiljam Koš SlJinastih poljubčkoU Kiss Kiss Kiss Kiss na gopčka in voje lepe manikenske nogice  Kiss Kiss Kiss Kiss

Za Zmiraj te ljubim in Obožujem!! ljubezen

Tvoj Roko Za Zmeraj Kiss Kiss Kiss

Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1941 : četrtek, 08.12.2016 : 09:04:19 »

Dobro jutro!  Smiley

S kratko novico brišem prah s svoje teme vaša najljuPša rAporterka Cockta, horjulski gozdni teriJer.



Na današnji dan pred devetimi leti   Shocked - mater kolk je hitro minilo -  sem zjutraj še stanovala za devetimi gorami in vodami. To se prav, u Horjulu. 

Bila sem stara tli mesece, nisem imela nobene taprave Dlake in kokr vsak Mladič sem bila precej Prtegnena.  plesalec

Ampak. To Moje babe koJn ni motilo in tako sem na ta Večer pred devetimi leti že spančkala na novi lokaciji.  Cheesy



Slika sicer ni od takrat ker Kojn nobene pametne ne najde  Roll Eyes  in lokacijo sem vmes tudi že zamenjala.  KoJn pa ostaja isti.  Tongue

Sej veste, kako je s koJni - dobrih se ne menja.  In moja je kljuP številnim pretresom, ki sem jih doživela u tem času, ubistvu čist en Spodoben koJn.  Me pelje ven precej Krat. Tongue  Pozimi in poleti. Pa še Jeseni in spomladi.  Tongue





U devetih letih se je zgodilo marsi Kaj. Preživela sem kar nekaj yorkic  Cry in eno Šnopsko,  Cry  več uro-Defektov  Angry  in en pik Seršena.  Shocked Dobila sem tudi svojo Znamko.  vegi 

In plavat nemaram, pa konc.   Angry Medtem ko Sončam se pa Zilo rada! OzEroma zdaj poZimi rada lenarim na toplem. Ouje.  Cool



Trenutno živim s tole črno pošastjo.  Po imenu TekVila  Tequila. Ki tkole gleda izpod čela, kadar ima namen kaj ušpičit:




Ampak neGlede na to kaj tale moja uHišo privleče Sem Jst še zmeri  Najlepšejša in najPametnešejša u družini. To se razume in drži kot priBito. Je tako?  Wink



Rada imam use svoje Perjatle in njihove Šefice,  Kiss še posebej pa svojga Zaročenca iz Krasa in njegovo mamo.  Ki ima ZiloKratko ime:  F.   ljubezen

Lep zimski dan usem želi vaša Cockta Horjulska, l.r.!   Cool drink




Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1942 : četrtek, 08.12.2016 : 09:29:23 »

Koooookiiiiiii  ljubezen
Naj tvoja BK objavlja oPletnice vsaj še tolikokrat, kot že doslej.  Kiss Kiss
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #1943 : četrtek, 08.12.2016 : 10:45:08 »

Joooj Cocti zlata, dobro si izbrala Kojna in komaj čakamo, da se kaj vidimo na Gradu! Kiss Kiss Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1944 : četrtek, 08.12.2016 : 10:51:21 »

Kokili, vse naj naj ob oPletnici Kiss Kiss Ker že vem, da ti ne bo dala N-Č za pod zob, bom že sama poskrbela, da bo kakšna kalorija končala v tvojmu že skoraj eno desetletje lačnemu želoTčku Kiss Kiss
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1945 : četrtek, 08.12.2016 : 21:50:16 »

Draga Prijatlca ljubezen, midva ti od srca čIstitava praznovanje darilo za deveto oPletnico iz KoJnom in vsemi ostalimi Smiley. U Horjulu sigurno še vedno jokajo zaTabo, tako kot zaNama Tongue.
Upava, da tvoja Baba Kojn do večera še ni pozabila na oPletnico veselega DogoTka in da ti prav zadajle streže is Klobasami in Tortami hm.
Tvoja Udana Sonny in Miži Kiss Kiss
drink
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1946 : petek, 09.12.2016 : 06:50:36 »

Vse najboljse!
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1947 : petek, 09.12.2016 : 16:52:27 »

Srček bistri blontkani lepkani, vse najnaj ob pomembnem Ljubileju vama Iz Tvojo BK, pa da bi bili zdravi in zadovoljni še mnoga leta  Kiss Afro
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1948 : nedelja, 11.12.2016 : 21:50:24 »

 plesalec Uuuiiii, Kokti praznuje!   plesalec
Tudi mi, ki nas sicer imenujejo oni iz Dojclanda, smo pa samo fkup nabrani z vseh vetrov Tongue , ti iskreno cestitamo ob deveti oPletnici! Ostani nam tako NajLepsa in NajModrejsa Pesika!  ljubezen ljubezen
LjuBcke posiljamo tudi TekVili  Kiss Kiss in tudi ubistvu čist Spodobni Babi koJnu  Kiss Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1949 : nedelja, 11.12.2016 : 22:11:04 »

Cocktica, vse najboljše ob obletnici! Cheesy ...In držimo pesti, da boš svojo BK še naprej uspešno dresirala Cool
Logiran
Strani: 1 ... 125 126 127 128 129 [130] 131 132 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines