mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 15.06.2024 : 22:55:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: MAČJELOVKA - društvo za pomoč prostoživečim mačkam
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 18   Dol
Natisni
Avtor Tema: MAČJELOVKA - društvo za pomoč prostoživečim mačkam  (Prebrano 71020 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #105 : sreda, 17.06.2009 : 16:18:42 »

Me (pravzaprav) še nismo kašasto društvo. Nam ponujajo v podpis pogodbo, s katero preidemo v sužnjelastništvo: postanemo torej neplačana delovna sila (ki se izrecno odpove kakršnikoli povrnitvi stroškov ali plačilu), ki ima konkurenčno klavzulo. Normo so nam pa itak že določili. Samo še čip naj nam vstavijo, pa smo tam ... Tongue

Hihi, me pa bi rade postale tlacanke, pa nase ponudbe ignorirajo Wink
In st. mack se veca ...
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #106 : sreda, 17.06.2009 : 21:05:31 »

Punce, tele moje muce postajajo nestrpne. Folk pa tudi Sad. Kjer se trenutno zadržujejo, sosedova mularija zvečer popiva in se vsak večer čez okno derem naj pustijo mačke na miru.
Logiran
griota
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 71


« Odgovor #107 : sreda, 17.06.2009 : 22:06:02 »

A mamo si že ujela za sterilizacijo?V zavetišču si lahko sposodiš živolovko(jih imajo na zalogi)in verjamem,da ti bo uspelo.Mogoče enkrat zjutraj in jo še isti dan pripelješ nazaj,tako da ne bo problem,če bodo mladiči par ur brez nje,sploh če že sami jejo.Za poseg so verjetno še premajhni?Koliko so stari?
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #108 : četrtek, 18.06.2009 : 00:29:36 »

Griota, za to lokacijo smo že na vezi. Tamali imajo po mojem mnenju (jih nisem dobro videla) okoli dva meseca. Poskusili smo počakati, da bi bili otroci dovolj stari, pa očitno ne bo šlo. Problem je le, da so Gmajnice nabite in ne vem, če se bo dalo kam vtaknit še to družino.
Takoj, ko bo luknja, gremo v akcijo.
Logiran
griota
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 71


« Odgovor #109 : četrtek, 18.06.2009 : 01:52:58 »

A da se bi jih samo S/K ter vrnilo nazaj pa ni variante?Če je sedaj že eno leto mačka tam okoli mislim da je lahko še naprej...ne vem no,na pamet govorim,ne poznam lokacije.Ker men je grozno,če se divjo mačko potem v zavetišču oddaja Cry,razen če je ta prijazna.Saj če ta mali sami jedo bi lahko samo njih pobrali mamo pa nazaj....ma spet prevec pametujem,saj vem  Wink
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #110 : četrtek, 18.06.2009 : 03:45:10 »

Saj mama bi po sterlizaciji prišla nazaj, oddajali bi se samo mladiči. Wink
Logiran
šogunka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 222


WWW
« Odgovor #111 : ponedeljek, 06.07.2009 : 16:17:12 »

Zdaj se pa res lahko malo pohvalimo: v prvi polovici leta smo v Ljubljani polovili 382 mačk!!! Cheesy Cheesy Cheesy

(če ima še kdo željo, da nam pomaga zviševati število, je seveda dobrodošel)
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #112 : ponedeljek, 06.07.2009 : 17:59:31 »

Jaz bom samo prenesla eno pohvalo, omenjeno mimogrede, nekako v stilu - V Štepanjcu imamo pa zdaj mačke ful zrihtane, ene pridne punce so vse polovile pa kastrirale, pa mnda so vse muce zdrave zdej, sploh ni več štale z mačkami, to je res ful uredu Wink

V bistvu ne vem kateri konec Štepanjskega je bil mišljen, ker ženske v resnici ne poznam, vem pa da so ji šle mačke prej na živce. Zelo očitno viden rezultat. Nad pridne ste  Kiss

PS: Vem, da so v tekstu zgoraj napake, ampak je bilo takole nekako navrženo  Roll Eyes
Logiran

SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #113 : ponedeljek, 06.07.2009 : 22:40:40 »

Zdaj se pa res lahko malo pohvalimo: v prvi polovici leta smo v Ljubljani polovili 382 mačk!!! Cheesy Cheesy Cheesy
BRAVO! Kiss
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #114 : torek, 07.07.2009 : 10:07:23 »

Super ste, mačkarce Smiley
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #115 : torek, 07.07.2009 : 14:59:11 »

Jaz imam pa eno vprašanje - ali morda katera ve, pod katero zavetišče spada občina Mengeš. ne da mi miru dogodek pred dvema tednoma, ko sta dve mački dobesedno napadli mojo psico. Skrbi me, da sta divji prostoživeki, ki bi lahko v naslednjih letih poskrbeli za pravi maji bum v blićini doma za ostarele v Mengšu.
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #116 : ponedeljek, 24.08.2009 : 13:39:46 »

Alba, sem šele zdaj opazila tvoj post...
Za Mengeš pa res ne vem, verjetno Meli Trebnje ali pa Horjul...
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #117 : ponedeljek, 24.08.2009 : 14:10:48 »



Društvo za osvoboditev živali in njihove pravice pripravlja v soboto, 29. avgusta v ljubljanskem Mostecu, peti Veliki vegetarijanski piknik. Tokrat se bomo piknika udeležili tudi mi, zato vas vabimo, da obiščete MAČJELOVKINO STOJNICO, ki bo polna novih izdelkov pridnih deklet. Svoje unikatne izdelke bodo prispevale z namenom pomagati osirotelim, bolnim in poškodovanim mucam. Kiss
Poleg unikatov boste na naši stojnici lahko kupili tudi majčke, z novim, simpatičnim motivom.

Imeli bomo tudi bogat srečolov! Cheesy[/b]

Vabljeni torej v Mostec, v soboto, 29. avgusta od 10. do 19. ure.

Se vidimo! Cheesy [/size]
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #118 : torek, 25.08.2009 : 14:45:12 »

Alba, tule je seznam za kar nekaj občin: http://www.zverca.si/pomembno/205-seznam-gorenjskih-obin-ter-zavetia-s-katerimi-imajo-sklenjene-pogodbe.html ampak Mengša na žalost ni med njimi.

Drugače pa pokliči na občino in zateži, da so tam divji mucki - več, kot bo folk težil in zahteval, kar po zakonu morajo narest, prej se bodo prisiljeni zmigat.
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #119 : sreda, 30.09.2009 : 23:29:07 »

MAČJELOVKA IN 4. OKTOBER, SVETOVNI DAN ŽIVALI

Ob svetovnem dnevu živali vas vabimo, da nas obiščete na naših stojnicah, kjer vam bomo na voljo za vaša vprašanja. Obenem si boste lahko kupili majčko z našim novim motivom ali pa si iz bogate ponudbe izbrali unikaten izdelek, ki lahko služi kot darilo ali pa krasi vaš dom.
Izkupiček od prodaje bo namenjen brezdomnim mucam in njihovi oskrbi.

V soboto, 3.oktobra vas vabimo, da nas od 9. do 17. ure obiščete na naši stojnici v ZOO Ljubljana.

V nedeljo, 4.oktobra pa bomo imeli stojnico v Zavetišču za zapuščene živali Gmajnice, ki je za ta dan pripravilo Dan odprtih vrat. Obiščete nas lahko od 10. do 17. ure.
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 18   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: MAČJELOVKA - društvo za pomoč prostoživečim mačkam
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines