mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 12:10:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: MAČJELOVKA - društvo za pomoč prostoživečim mačkam
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18]   Dol
Natisni
Avtor Tema: MAČJELOVKA - društvo za pomoč prostoživečim mačkam  (Prebrano 70215 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #255 : četrtek, 08.11.2012 : 10:50:58 »

Mačjelovka poziva na pomoč!

Trije člani Mačjelovke so oktobra 2012 na Kosovu sodelovali z Animal Friends of Kosovo pri izvajanju projekta CNVR (catch - neuter - vaccinate - release),  okviru katerega se je v nekaj mesecih opravilo okoli 300 sterilizacij in kastracij prostoživečih psov in mačk.

Bliža se zima, ki je na Kosovu še bolj kruta kot pri nas ... Skupaj lahko pomagamo pri izvajanju projekta tudi v prihodnjih mesecih.
Zato naprošajo vse, ki lahko pomagate z donacijo hrane, povodcev, ovratnic, krtač, posod, rjuh, toplih odej in druge opreme za živali, da jih kontaktirate na številko 040 212 797 vsak dan od 17. do 20. ure.

Prav bi prišla tudi razkužila za roke, ampule proti bolham/garjam (Stronghold, Advocate) ter tablete proti notranjim zajedalcem (Zantel, Dehinel).
Za sesne mladiče pa potrebujejo mleko za pasje mladičke.

Več o pozivu ...
Logiran

Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: MAČJELOVKA - društvo za pomoč prostoživečim mačkam
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines