mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 18:07:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Roki
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 35   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Roki  (Prebrano 76009 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #375 : petek, 17.10.2008 : 21:00:56 »

Za mojega angela...in vse, ki to so...

http://www.youtube.com/watch?v=V9txzREaNO4
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #376 : nedelja, 19.10.2008 : 23:14:05 »

Mejdun si me ustrašila, sem mislila, da je že šel med angelčke.

Roki, uživaj še dolgo tu z nami!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #377 : ponedeljek, 20.10.2008 : 23:17:44 »

Zadnjič ga je napadla sosedova rottweilerka, zapodila se mu je naravnost v vrat in sta se stepla.

Ojoj Zalarjeva. Dobro, da Niku ni bilo nič. Se pozna gosta dlaka, ampak vseeno. Nevaren pes nima kaj delati zunaj in spuščen. Vedno ista zgodba. Upam, da se srečamo kdaj v živo, da spoznam tega sibirskega Nika  Wink

Jaz že mesece poslušam, zakaj ne "dam stran tega grdega psa". Grdega? Ja, OK, ima kup bradavic, ki grdo izgledajo. Pa težave z dihanjem in s srcem. Pa zna bit zoprna. Pa maček je na dragi dietni hrani. Ja, pa kaj potem? Tisti, ki so mi blizu, razumejo.
Tisti, ki se jim zdi vse skupaj bedasto, so mi predaleč od srca, da bi se sekirala.
 

Ja imaš prav Yo, daleč od srca. Sicer ne vem kako izgleda ta "grdi" pes, vem pa kako grdi so ljudje, ko takole žalijo. Zanj je lepo poskrbljeno in v tem je nekaj lepega. Držite se  Kiss

V soboto smo vzeli ven kanilo. Zadnja dva dni je bila prava muka bit pri miru, ker je Roki želel pregledati celo ordinacijo, pozdraviti vse paciente, se posvetovati z doktorji o diagnozah in sploh se mu ni mudilo domov  Grin 
Zdaj smo na antibiotikih. Upam, da bodo enako učinkoviti kot inekcije. Seveda so tu še ledvice in upam, da se stanje tu ne spremeni. Tale teden gremo nazaj na kontrolo in seveda račun  Smiley   
Roki se je te dni čisto razživel. Skoraj ne morem verjeti kakšna sprememba. Spet me zbuja zjutraj, mišek moj  Smiley   Pa še nekaj slikc.

Slika 1: Spet se krega z mano, ko mu kaj ne paše in tu sem se očitno preveč ukvarjala s telefonom in me je lepo nadrl  Roll Eyes
Slika 2: V soboto smo po obisku pri dr.šli do Velenjskega jezera in malo gledali labode. Al pa so labodi gledali nas  Tongue
Slika 3: Poglejte mojega navihanca, kako grejo tačke  Smiley
Slika 4: Pa še ena iz avta.


* nehaj slikat.jpg (43.21 KB, 300x300 - pogledano 253 krat.)

* gledamo labode.jpg (32.75 KB, 300x300 - pogledano 245 krat.)

* navihanc.jpg (49.75 KB, 300x300 - pogledano 261 krat.)

*  (33.62 KB, 300x300 - pogledano 247 krat.)
Logiran
everlast
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #378 : ponedeljek, 20.10.2008 : 23:20:47 »

Bravo Roki  Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #379 : ponedeljek, 20.10.2008 : 23:26:56 »

Sem ful vesela, da je že v tako dobrem stanju! Cheesy Kiss
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #380 : ponedeljek, 20.10.2008 : 23:30:46 »

moonbeam, moj pes je še vedno lep, samo z lečečo veterinarko morava ugotovit, od kje bradavice, ki se kar pojavljajo vsakodnevno... Ki so enim pač očitno ogabne, kaj jaz vem, kot da je to bistvo.
Pustimo to zaenkrat.
Resnično me veseli, da je Roki boljše. In čeprav te ne poznam, in ne poznam Rokija, glede na to, kar berem, vama želim še veliko lepih trenutkov. Čuvaj ga, imejta se rada...Žalostno dejstvo je, da psi ostarijo prej kot mi. Stoj mu ob strani. In zavedaj se nečesa - kolikor sem te jaz brala, dala si mu lepo življenje. Ko bo prišel čas, boš vedela. Takrat mu stoj ob strani. Vem, hudo je, samo bodi močna. Ko bo vse "mimo" pojdi, joči, tuli, deri se... Karkoli ti pač pomaga.
A zdaj je Roki tu, ob tebi. Bori se. Skupaj z njim. Dokler je še iskrica v njegovih očeh.
Veš... Ve, da si ob njem. Pa čeprav le v srcu.
Vse dobro tebi, Rokiju in vsem, ki vaju imajo radi.
Drži se.
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #381 : ponedeljek, 20.10.2008 : 23:34:58 »

moonbeam, moj pes je še vedno lep, samo z lečečo veterinarko morava ugotovit, od kje bradavice, ki se kar pojavljajo vsakodnevno... Ki so enim pač očitno ogabne, kaj jaz vem, kot da je to bistvo.
Pustimo to zaenkrat.
Resnično me veseli, da je Roki boljše. In čeprav te ne poznam, in ne poznam Rokija, glede na to, kar berem, vama želim še veliko lepih trenutkov. Čuvaj ga, imejta se rada...Žalostno dejstvo je, da psi ostarijo prej kot mi. Stoj mu ob strani. In zavedaj se nečesa - kolikor sem te jaz brala, dala si mu lepo življenje. Ko bo prišel čas, boš vedela. Takrat mu stoj ob strani. Vem, hudo je, samo bodi močna. Ko bo vse "mimo" pojdi, joči, tuli, deri se... Karkoli ti pač pomaga.
A zdaj je Roki tu, ob tebi. Bori se. Skupaj z njim. Dokler je še iskrica v njegovih očeh.
Veš... Ve, da si ob njem. Pa čeprav le v srcu.
Vse dobro tebi, Rokiju in vsem, ki vaju imajo radi.
Drži se.

Joj Yo...a si morala!!???  :/ Zdaj se še bom pa razjokala tu...al smo nore babe...Wink

..sem sposobna še samo ponovit...
Citat
Čuvaj ga, imejta se rada
Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #382 : ponedeljek, 20.10.2008 : 23:45:46 »

moonbeam, moj pes je še vedno lep, samo z lečečo veterinarko morava ugotovit, od kje bradavice, ki se kar pojavljajo vsakodnevno... Ki so enim pač očitno ogabne, kaj jaz vem, kot da je to bistvo.
Pustimo to zaenkrat.
Resnično me veseli, da je Roki boljše. In čeprav te ne poznam, in ne poznam Rokija, glede na to, kar berem, vama želim še veliko lepih trenutkov. Čuvaj ga, imejta se rada...Žalostno dejstvo je, da psi ostarijo prej kot mi. Stoj mu ob strani. In zavedaj se nečesa - kolikor sem te jaz brala, dala si mu lepo življenje. Ko bo prišel čas, boš vedela. Takrat mu stoj ob strani. Vem, hudo je, samo bodi močna. Ko bo vse "mimo" pojdi, joči, tuli, deri se... Karkoli ti pač pomaga.
A zdaj je Roki tu, ob tebi. Bori se. Skupaj z njim. Dokler je še iskrica v njegovih očeh.
Veš... Ve, da si ob njem. Pa čeprav le v srcu.
Vse dobro tebi, Rokiju in vsem, ki vaju imajo radi.
Drži se.

Ja tudi pri nas rastejo bradavice. Ne sicer tako kot gobe po dežju, a se le pojavi tu pa tam kakšna nova. Zaenkrat jih imam vse preštete in poznam točno lokacijo vseh. Samo da klopi niso.
Psi se res hitreje postarajo kot mi. In ko gre kaj narobe se to še bolj občuti. Sej vem, vse vem, a je vseeno težko. A to je del življenja. A je spet težko. Vsakič, ko zboli je težje. Ampak ne damo se. Moram se držati pokonci zaradi Rokija. Res ga imam rada. Tako zelo. Hvala Yo za te besede! Držte se.

Lp, I&R

Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #383 : ponedeljek, 20.10.2008 : 23:48:49 »

Joj Yo...a si morala!!???  :/

Ja. Sem morala. Mogoče se bo pa ta nefilmska zgodba vsaj nekomu vsedla v srce.
Tulio ob filmih, naskrivaj si brišemo solze.
Tu, med nami, pa imamo ljudi, ki znajo in vedo čutiti.
Mogoče bo komu kapnilo.
No, čeprav moj namen ni bil ta. Od premnogo živali sem se morala poslovit - mojih, pa tudi tistih, ki jih nisem imela priložnosti niti spoznat.
Vsak pusti za sabo rano.
Moonbeam pa ima Rokija in Roki ima njo. Jo razumem, kako ji je hudo. Ampak dokler sta skupaj, dokler je še kanček upanja... Ne se vdat!
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #384 : ponedeljek, 20.10.2008 : 23:51:32 »

Super, da je Roki bolje. Pa saj sploh nismo dvomili, a ne? Wink

Ja, mi s seniorčki doživimo nekaj posebnega. Ni ga lepšega od skrivnostne modrosti starejšega psa. Ko je dovolj le pogled, misel, dotik. Ko se poznata tako, kot se lahko poznata le najboljša prijatelja. V tem je nekaj čarobnega, nekaj, kar naredi vse skupne trenutke, še bolj posebne. Kar naredi že tako čudovit odnos - popoln Smiley

Uživajta, pred vama je še veliko za doživet  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #385 : ponedeljek, 20.10.2008 : 23:58:13 »

Ja, mi s seniorčki doživimo nekaj posebnega. Ni ga lepšega od skrivnostne modrosti starejšega psa. Ko je dovolj le pogled, misel, dotik. Ko se poznata tako, kot se lahko poznata le najboljša prijatelja. V tem je nekaj čarobnega, nekaj, kar naredi vse skupne trenutke, še bolj posebne. Kar naredi že tako čudovit odnos - popoln Smiley

Ja, res je. In spet nekdo, ki razume...  Kiss
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #386 : torek, 21.10.2008 : 07:51:16 »

Že po slikcah se vidi, da se zdravlje izboljšuje. Roki, drži se. Sva s Kajo veliko mislili nate.

lp

Sandra in Kaja
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #387 : torek, 21.10.2008 : 07:58:41 »

Roki no, tole pa so novičke. Držite se vsi in uživajte tele krasne jesenske dni. Naj vam listje še dolgo šelesti pod tačkami Smiley
Logiran
Micika
rad pišem
****
Sporočil: 445


« Odgovor #388 : torek, 21.10.2008 : 09:03:25 »

Super, kar tako naprej Roki!  Cheesy  Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #389 : torek, 21.10.2008 : 09:18:53 »

Ja to pa so res vesele novičke  Cheesy sem tako srečna, da vidim Rokija, kako veselo stopiclja naokoli, in opazuje okolico. Roki je velikooooo boljši, in tako naj tudi ostane  Smiley Roki  Kiss Kiss Kiss radi te imamo tudi mi tukaj!  Smiley LP
Logiran
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 35   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Roki
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines