mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:47:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  oprema  |  Tema: Igračke za pasje mladičke
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Igračke za pasje mladičke  (Prebrano 7902 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Tiasheek*
novinec
*
Sporočil: 9


« : četrtek, 24.07.2008 : 20:14:44 »

Mene zanima kašne igračke lahko dam moji 2 mesečni zlati prinešalki! samo plišaste igračke ali tudi kakšne gumijaste igračke, žogice ipd.??
LP Smiley
Logiran
snuppy
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #1 : četrtek, 31.07.2008 : 21:38:48 »

živjo
sm nova na forumu.

mi smo imeli mladiča samojeda in smo mu dali kar gumjaste igrače.
Logiran
sedi!
otrok do 14 let
*
Sporočil: 40


« Odgovor #2 : petek, 08.08.2008 : 09:27:24 »

Mi smo ji tudi dali kar gumijaste igrače ,vprašaj v živalski trgovini katere igrače so za mladičke.
Logiran
nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #3 : petek, 08.08.2008 : 09:49:43 »

Meni se zdijo najboljše latex igračke, ker jih je skoraj nemogoče uničiti oz. zelo težko uničiti.
Logiran
th_lover
otrok do 14 let
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #4 : sobota, 14.02.2009 : 20:28:30 »

mi smo našemu kosmatincu dali veliko igrač, še od takrat, ko sva bili z mojo sestrico dojenčka, in jih ne potrebujemo več. Vendar to pove, da jih je veliko plišastih, ampak mu jih zaupamo, saj z njimi dela nadvse previdno Smiley. Ti predlagam da če hočeš dati kakšne plišaste igračke, najprej preveri z eno, kako bo ravnala z njimi Wink. Ti pa predlagam še razne kite, ušesa(sploh če dobiš obiske se pes z njimi odlično zabava), in tako ne moti gotov, ki niso ravno najbolj navdušeni nad pasjimi kosmatinci. So pa kvalitetne iz gume...neuničljivih materijalov :)skatka, želim ti veliko sreče pri izbiranju...
Logiran
AnGeŁ
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #5 : nedelja, 16.08.2009 : 11:19:49 »

Potrebno je vedeti kaj te plišaste igračke vsebujejo. Lahko so v igrački snovi, ki škodujejo psičku saj bi jih lahko pojedel in se celo zadušil. Potrebna je previdnos in imeti psa vedno na očeh ko se igra s takšno igračko.

Sama tudi pričakujem mlado psičko v začetku septembra (iz igračk bom kmalu "diplomirala"  Grin) in grem najraje v trgovino za male živali in tam poiščem primerno igračko. Na nekaterih lepo piše puppy igračka. Potem pa izbereš tudi velikost same igrače glede na to koliko je kužek težek oz velik. To imam v mislih predvsem igrače Kong, ki so izdelane iz mehke gume.

Seveda pa imaš na voljo tudi različne druge. Malo povprašaj trgovca in skupaj poiščita primerno igračko.

Glede žogic pa bodi pazljiva da niso premajhne, saj bi psički med grizljanjem lahko skočilo v gobček oz. požiralnik. Tudi ko bo večja ji ponudi npr. tenis žogico le ko se igrata, nato pa jo pospravi in ji ponudi nekaj drugega.  Wink



Logiran
Samoyed lover
rad pišem
****
Sporočil: 400


WWW
« Odgovor #6 : sreda, 02.06.2010 : 15:20:50 »

Odsvejutem vse pliš in premajhne igračke. Preveč je primerov, ko je pes pogoltnil žogo ali pa delce. Lahko pride celo do smrti če pes pogoltne žogo! Najboljše je kakšen kong, za mladičke ko so sami doma je še kako primeren, priboljške daš v luknjo, psa pa tako odvrneš od tega, da bi uničeval pohištvo.


lp, Anja
Logiran
Andie
novinec
*
Sporočil: 12


WWW
« Odgovor #7 : četrtek, 17.06.2010 : 15:18:44 »

naš mali ima mini "vlečno vrv" in nekaj gumjastih. Precej bol so mu zanimive tiste ki se "premikajo" ko jo spusti ali jo vržemo. Dans pa je dobil svojo gumjasto kokoško in je čisto navdušen Cheesy
Logiran
zhivc
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #8 : nedelja, 24.07.2011 : 17:23:31 »

Moja psička ima konga, karlie jajček, gumijast obroček z nekakšnimi izrastki za žvečenje, ježka ki piska in nekakšnega podolgovatega psa iz latexa ki prav tako piska-tega obožuje. Pred kratkim je dobila čisto navadno žogo, ker smo ugotovili da je navdušena nogometašica Smiley. Vsekakor je bolje kupiti samo eno igračo ki naj bo kvalitetna (in ponavadi tudi dražja) kot pa cel kup poceni igračk ki so lahko nevarne.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  oprema  |  Tema: Igračke za pasje mladičke
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines