mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 14:52:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Boston terier
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 19   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boston terier  (Prebrano 86739 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
daisy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #15 : sreda, 26.11.2003 : 15:49:23 »

kaja,
bostonke so se šele sedaj zares preselili v trbovlje. prej so hodile samo na obisk k mami. sprehoda pa babe ne bodo ravno rabile veliko ker imaj vrt okoli hiše in je lastnica doma, tako da se bodo naletale okoli. upam da jo bom nasrala za na kako razstavo. ne upam. sigurna sem da bo prišla
zaradi velikosti ali majhnosti se pa ni treba bat. moje "velikanke" se čisto znajdejo med argenticni. alice se pa itak najboljše počuti med bokserj. pa oglejte si slike iz doga piknika ko je bila alica še zelo zelo majhna
Logiran
Ivana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 127


« Odgovor #16 : sreda, 26.11.2003 : 21:36:01 »

daisy: ker vidim, da si seznanjena s situacijo o tej pasmi. A je Sparky edini samec v Sloveniji? Zanima me tudi kako to, da jih noben drug ne uporablja za agility, z njihovo preveliko energijo?
Logiran
daisy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #17 : četrtek, 27.11.2003 : 09:41:06 »

ne sparky ni edini samec. samo sparky je najbolj znan  Smiley
v mariboru je samec ki je oče malega bostonka ki se je skoril pred 3 tedni, pa še nekaj jih je samo niso vpisani v slovensko rodovno knjigo.
sparky pa je v sloveniji edini ki je agilitaš. vsi ostali lastniki smo z razlikov od naših psov bolj na easy narejeni  Wink.
v tujini pa je kar nekaj bostonov, več o tem bi ti vedela pa povedat barbara, sparkyeva vodnica.
Logiran
daisy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #18 : torek, 02.12.2003 : 09:55:56 »

vsi ki se zanimate za nabavo mladička bostona se javite ker sem dobila informacijo da je v nemčiji kar nekaj mladičev, pa na češkem je tudi eno zelo kvalitetno leglo.
kolegica ki ima psičko v zagrebu pa tudi namerava pariti ob prvi govnitvi.
bostoni bodo preplavili slovenijo.
 Grin Grin Grin Grin
Logiran
daisy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #19 : ponedeljek, 29.12.2003 : 15:48:30 »

še ena vroča novica.
v sloveniji bomo v kratkem (vsaj upam) imeli zopet leglo bosotnov.  Grin
Logiran
Beba
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 4



« Odgovor #20 : sreda, 31.12.2003 : 11:29:17 »

To je pa lepa novica.
No, nekje poleti sva bili v kontaktu preko elektronske pošte, pa mi nekako ni uspelo priti do vas osebno. Ali boste mogoče razstavljali v Vrtojbi, oziroma bo tam kakšen drug bostonček?  Samo še videti v živo mi namreč manjka, da prepričam mojo "močnejšo" polovico.
Logiran
Chebi
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #21 : torek, 09.03.2004 : 15:52:43 »

Lep pozdrav vsem ljubiteljem Bostonskih terierjev. Tudi sam imam 8-letnega samcka Willy-ja in menim, da je skrajni cas, da se organizira klub ljubiteljev te prikupne pasme.
Logiran
reddevil
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 20


« Odgovor #22 : četrtek, 11.03.2004 : 11:06:18 »

Dragi forumovci!

Ravnokar sem na mojpes.net zasledila oglas o prodaji boston terijerjev. Zanima me, ce kdo izmed vas bolje pozna to pasmo.  Huh Ali je primerna za otroke (okrog 10 let), za zacetnike, koliko nege potrebuje, problemi z zdravjem, ucljivost,...? Pa tudi opis pasme bi koristil. Grin

LP, Ana
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #23 : četrtek, 11.03.2004 : 11:32:28 »

Obrni se na Daisy, ker vem da ima bostončka (samico).

Lp jana
Logiran
BarbaraC
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 12


« Odgovor #24 : petek, 12.03.2004 : 08:26:25 »

Sashy, še enkrat čestitam. Kako pa kaj Zoe?

Lp, Barbara.
Logiran
kejbica
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 41


« Odgovor #25 : sreda, 17.03.2004 : 14:52:39 »

Pozdravljeni, ljubitelji bostonskih terierjev!
Eno vprašanje mi ne gre iz glave, morda kdo ve, kako je s tem: ali pes zaradi nepravilnega vzorca - barve po glavi (eno ali obe očesi na beli podlagi) ne dobi vzrejnega dovoljenja? (Bojda ne.)
In iz tega sledi: kaj vzreditelji naredijo z nepravilno obarvanimi mladički?  Huh
LP
K.
Logiran
daisy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #26 : torek, 23.03.2004 : 00:39:58 »

kerjbica,
na žalost se kotijo tudi mladički ki niso pravilno obarvani. jaz sem že imela tak primer. moja angelca je imela pobarvano glavo, drugače pa je bila bela. kaj vzreditelj naredi z njimi? če je pošten in ljubitelj potem nič. mladiček lepo raste in potemgre v kake dobre roke za hišnega ljubljenčka in ne za razstavenga psa. o drugi možnosti sploh en bi razmišljala.  Sad . tak mladiček sigurno ne dobi vzrejenega dovoljenja, saj nima pravih barv kot je določeno s standardom. vzrejni referent naj bi ob pregledu legla javil in v rodovnik se mu vpiše vzrejna prepoved.
barve pri bostoncih so točno določene. nekatere so predpisane, druge pa zaželjene. več kot 1/3 psa pa ne sme biti belega. po glavi mora imeti blaze (belina med očmi) ki pa lahko poteka čez glavo do ovratnika, ter bel gobček. ta belina je predpisana.
upam da sem dovolj jasno razložila. meni je jasno in potem mislim da je vsem Wink
Logiran
kejbica
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 41


« Odgovor #27 : nedelja, 28.03.2004 : 00:22:33 »

Hoj!
Danes sem videla Sparkyja, kako je šibal na predstavitvi agilitija na pasji razstavi na ljubljanskem Gospodarskem razstavišču! Noro, kot bi bil na speedu!
Čestitke Barbari in Sparkyju.
Jutri pa je prijavljenih 5 bostoncev, uau!  Shocked
Gremo gledat!
Pozdrav,
K.
Logiran
daisy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #28 : torek, 06.04.2004 : 01:23:44 »

v nedeljo sem bila v avstriji na razstavi in navezala stike s predsednikom tamkajšnjega boston kluba. tako bomo tudi od tam dobili kake novice iz prve roke. vsaj upam  Wink
kejbica super najdba
Logiran
kejbica
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 41


« Odgovor #29 : torek, 06.04.2004 : 09:57:55 »

Daisy,
ali je potrdil govorice o tem, da je v Avstriji reja bostoncev zamrla... Undecided
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 19   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Boston terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines