mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 21:23:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: No, tkole - dost je
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: No, tkole - dost je  (Prebrano 12957 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #15 : sreda, 30.07.2008 : 14:37:46 »

Bonny, daj, prosim, pokliči Polono in se pomenita, jaz sem za rezervo, če res ne bi šlo. Glede hrane in ostalega ni problem, bomo že nabrali!
Logiran
bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #16 : sreda, 30.07.2008 : 14:45:07 »

kličem že ves čas pa je zasedeno, zato sem poslala mail.
Logiran
m.Sara
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 85


« Odgovor #17 : sreda, 30.07.2008 : 14:59:25 »

Bonny glede hrane in finančne pomoči, bomo pomagali.

Smetka vedi, da pomagamo najti domove za vse.... Včeraj sem bila v Tukanotu in vidim 4 plakate od naših živali, danes na Pet vetu 3 barvne, v Bežigradu sem jih zasledila čb...

Poskušam ozveščat ljudi, kaj je prav in kaj ni...o k/s..., skratka vse kar do sedaj znam in lahko naredim.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #18 : sreda, 30.07.2008 : 15:29:35 »

Celo dopoldne že študiram,kam jih bi lahko vtaknila.

In sem kapitulirala.Res nimam kam.Edino,če jih v avtu s sabo okrog vozim.

A je kje kdo drug?Tudi čisto navadne mucke se da oddati v dobre domove.Mogoče je trenutno oddaja res slabša,ampak saj gre,če je le volja.
No,dajte no. Cry
Naj se še kdo svež javi,tisti,ki stalno nameščamo,jih lahko le še v nadstropja zlagamo.Sama jih imam le malo manj kot Polona.
Logiran
bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #19 : sreda, 30.07.2008 : 17:08:53 »

Evo mene nazaj po razmisleku. Polona sem te klicala sicer pa lahko kar tukaj povem. Vse tri bolj težko vzamem, glede na čas in dejstvo, da imam doma že kosmatince, ki znajo bit ljubosumni, vendar pa vzamem samičko, če lahko, tako kot sva se dogovorili. Ena manj torej za vas in eno veselje več zame.  Wink
Sporoči mi Polona kdaj in kako se bomo dogovorili prosim.
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #20 : sreda, 30.07.2008 : 19:55:42 »

Torej bonny vzame samo eno. Bonny ali jo vzameš morda za stalno?

Druga dva sta torej samčka. Katera dva?

Se je še kdo javil za začasno?
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #21 : sreda, 30.07.2008 : 20:08:12 »

Jaz jih tudi nimam kam več dat, ne da bi ogrozila zdravje necepljenih (ker so še premladi) obstoječih začasnikov, ki jih imam doma.

Kdaj veš, da jih je dovolj? Da jih res nimaš več kam dat? Kdaj je dost in moraš rečt evtanazija?

Hudo mi je, ker jih je preveč, zavetišča so prepolna, začasni namestitelji smo prepolni.

Poznam ljudi, ki imajo vse materialne možnosti (torej čas, prostor...) za nameščanje, pa se tega nočejo it, ker jim ni do tega/nimajo časa - si ga nočejo vzet/niso sposobni se ne navezat, oziroma sebičnost, da jim bo preveč hudo ob oddaji, postavijo pred evtanazijo. Silit nekoga v nekaj kar noče, se mi zdi nesmiselno.

Upam in želim pa, da se nekdo ki ima zgoraj napisane razloge odloči za začasno nameščanje. Pa po možnosti čimprej.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #22 : sreda, 30.07.2008 : 20:24:24 »

Črno bela je samička. Zaenkrat so sprejeti in ne gredo nikamor, dokler jih ne uspem testirat, S/K in videt, kaj je z mikrosporijo. Upam, da mi bo večino stvari uspelo naredit še ta teden.





Logiran

mabu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« Odgovor #23 : sreda, 30.07.2008 : 21:08:05 »

Pozdravljeni
Sem nova na forumu. Če začasne nastanitve še niste našli, bi morda jaz lahko ponudila pomoč, vendar šele v torek, ker sem od petka do ponedeljka na kratkem dopustu. Javljam se šele zdaj, ker vem, da je treba stvar rešiti prej, ne šele v torek, torej moja "ponudba" ni ravno vzpodbudna.
Sem iz Ljubljane, živim sicer v bloku še z dvema mačkonoma, od katerih je en enoleten prijazen najstnik, druga je triletna na ves svet jezna in arogantna dama. Ta nad družbo (tudi človeško ne, razen ko njej paše, kar je redko) ni preveč navdušena, malega je sicer bila prisiljena sprejeti, tako da bi najbrž trajalo, da se novih navadi.
Če bi jih bilo treba imeti nekaj časa ločene, bi jih pač imela v kopalnici (majhna, kot v bloku, pač) ali v kuhinji ... Moja dva imata na razpolago celo stanovanje (samo enosobno, pa vendar), kar bi slej ko prej najbrž imeli na razpolago vsi.
Ponujam pomoč, kolikor je v danem trenutku in možnostih pač lahko ...
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #24 : sreda, 30.07.2008 : 21:09:52 »

Super - prej jih itak ne dam, ker jih moram porihtat, preden jih dam od sebe. Se preseliva na maile? Hvala.
Logiran

bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #25 : sreda, 30.07.2008 : 21:15:11 »

Za stalno ne morem. Mogoče kdaj katerega, zdaj ne. Ampak tako kot sem razširila novico po Mariboru mislim, da  tako ne bo dolgo rabila začasnega doma.  Wink Upam seveda na najboljše.  Super smetka, meni bi tudi odgovarjalo v začetku naslednjega tedna, ker samo do konca naslednjega tedna še delam pol pa sem skoraj cele dneve prosta.
Logiran
mabu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« Odgovor #26 : sreda, 30.07.2008 : 21:16:31 »

Hmm, malce sem nerodna s tole tehniko ... priznam. Nisem navajena na pisanje po forumih ... oz. kako pridem do tvojega mejla?
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #27 : sreda, 30.07.2008 : 21:19:36 »

Pod Smetkinim avatarjem (to je una slikica na levi strani) je ena kuvertica iz katere gleda listek. Klikni nanjo in voila Wink
Logiran
mabu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« Odgovor #28 : sreda, 30.07.2008 : 21:22:14 »

Hvala!
Logiran
Teski
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #29 : sreda, 30.07.2008 : 22:56:31 »

Pa še tole - ne bo se odločila Smet za evtanazijo, ampak mi vsi. Jst, ker jih ne bom vzela, ti, vi, oni... Vsi, ki so videli tole temo, prebrali in si mislili "matr, imam prepolno hiso" ali "ah, so prevec navadni, tile ne bodo sli nikamor, jih ne vzamem" ali "skoda, ker mi doma ne pustijo namescat" ali "trenutna zivljenska situacija mi ne dopusca" ali "saj bi, pa se mi ne da s posvojitelji ukvarjat" ali tri pikice.

Ravno toliko kot se bo Smetka odlocila kaj bo z njimi, toliko smo se tudi ostali. Verjetno pa bo ona tista, ki jih bo dvignila s pulta v svoji hiši (ce so tam), jih posadila v avto, vzgala avto, se zapeljala do klinike in rekla "tri sem pripeljala na evtanazijo". In ona bo stala zraven in gledala, kako se koncuje mlado zivljenje, ki ni krivo, da je odvec ocitno celemu svetu.

Ce so na kliniki, je mogoce lazje v toliko, da ti jih ni treba gledat, kako stegujejo tacke prosti tebi in predejo, medtem ko ti razmisljas celo pot od zavetisca do klinike, kako naj reces "evtanazija" v istem stavku kot "zdravi, razigrani, polni zivljenja".

V bistvu ja...
V prvi fazi pa se je za "evtanazijo" odločil tisti, ki jim ni preprečil prihoda na svet...
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: No, tkole - dost je
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines