mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 23:20:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pen
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 43   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pen  (Prebrano 113118 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #150 : sreda, 20.05.2009 : 20:27:53 »

Se ni za čudit. Jaz se vedno znova na glas krohotam, ko se spomnim prigode iz SŠ. Sem imela sošolko, s kmetov doma. So imeli doma bikce (za zakol seveda), cca 30 glav.
Gremo mi na ekskurzijo na neko kmetijo. In pazi ti to. Pridemo v štalo, pa to dekle reče: Kako lepi biki! Buljim jaz kravam med noge, so ble mlekarce z ogromnimi vimni (joj, kako se to sklanja?). In ji rečem: Pa to so krave. In ona meni nazaj: Se vidi, da si iz mesta doma. A ne vidiš, da imajo roge?
 Shocked Shocked Shocked Shocked
Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #151 : sreda, 20.05.2009 : 20:35:44 »

Bik mlekar Smiley, ja no, ane:). Se mi pa vseen zdi, da bi bilo tapravega težko pomolsti:), no, al bi ga tvoja sošolka morda znala:)
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #152 : sreda, 20.05.2009 : 21:22:10 »

Pomoje, da ne.
No... Hm, sem pa bila jaz tako trapasta tudi, tako da za smejat drugim se pa itak nimam kaj.
Sem jahala bika (ne me vprašat, od kje mi je ta ideja prišla), kar se je slabo končalo, ker me je ornk potem vse bolelo.
Pa sem iz štale spustila napačno "pujso", pa se je izkazalo, da sem v bistvu spustila prasca za razplod, kar se je končalo z akcijo takratne JLA, jaz sem imela pa rdečo rit (kot pavijani, al kako?)  Tongue
Dejte mi odpustit, se je to dogajalo med mojim 5-im in 7-im letom  Roll Eyes
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #153 : sreda, 20.05.2009 : 21:25:20 »

Sem jahala bika (ne me vprašat, od kje mi je ta ideja prišla), kar se je slabo končalo, ker me je ornk potem vse bolelo.

Da ne bo nesporazumov, tudi tle sem imela rdečo rit, pa bik ni bil nič kriv  Tongue Lips Sealed Roll Eyes
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #154 : sreda, 20.05.2009 : 21:26:11 »

Pen, ti kar bodi srna, srnjak, košuta ali bambi. Je tako bolj varno  Grin
Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #155 : sreda, 20.05.2009 : 21:31:51 »

Kar se takih in podobnih hlevskih eskapad tiče, imam tudi jaz kakšno na zalogi, predvsem s konji vseh velikosti in karakterjev, je pa res, da pa zaradi mojih napak zagotovo nikdar ni bila aktivirana bivša JLA, še kaki taborniki ne:)

Je pa moral bit tole en hud The Pujs:))
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #156 : sreda, 20.05.2009 : 21:36:34 »

merjasec pač, pa ne preveč prijazen. problem je bil, ker je šel pač "malo po svoje"  Grin Grin Grin
Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #157 : sreda, 27.05.2009 : 21:24:15 »

Izlet!!

Velik izlet! Bil sem v Logarski Dolini, pa na Klemenčji jami, me je moj šef s sabo vzel, sem hodil in tekal, skakal kot gams s skale na skalo, tu in tam čakal in čakal Smiley, predvsem na to, da je šef sapo lahko zajel, vse je bilo lepo in super fajn, samo... ??!!


*  (46.25 KB, 300x300 - pogledano 322 krat.)

* tu not tud ne upam!.JPG (37.04 KB, 300x300 - pogledano 328 krat.)
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #158 : sreda, 27.05.2009 : 21:28:54 »

O, Pen, si mi lušte naredil. Klemenča jama je meni tako ljuba...

Ampak tista lojtra ne grize, veš, pa tudi tista luknja ni brez dna. Za naslednjič boš že vedel. Wink
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #159 : sreda, 27.05.2009 : 21:45:00 »

Joj, pa da ni tale Pen kaj v žlahti z našim hrabroslavom?  Grin
Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #160 : sreda, 27.05.2009 : 21:46:13 »

Danes je pa šeflo kap! Z veliko začetnico.

Malo po četrti popoldne sem prišla domov in namesto bučnega, vratolomnega pozdrava, takega, ko Pen vrata iz pantov meče, so me pričakala nihajna vrata čisto pri miru.
KAAJ? Pen?? PENI?? Ok, tole ne bo vredu, sem si mislila, zalučala vrečke, zaradi katerih sem si še trenutek nazaj delala probleme, saj sem bila v fasngi za štirinožce in  potem moram to pod stropom nekje visoko not prinest in s svetlobno hitrostjo pospravit, da kar spotoma kaj od kupljenega ne "dobi nog", uletela v dnevno, kjer me je pričakal tak huuuudo žalosten pogled ubogega Pena. Sedel je malo pred vrati, prav smešno pozo je ubral, se s težavo pobral in šele, ko je stopil na tačke, mi je postalo jasno....

Ja ubogi pes, a si zlomil tačko? Srotka, tačko je imel čisto spodvito, me gledal s tistim, saj veste.....Ne mi kaj narediti!!!....in ....Ne boš šlatala, ane!?!?!.... stal tam, majal in se mi zares smilil. Dovolil je le toliko, da sem potipala in tako, čisto laično, ugotovila, da bo noga najbrž cela, nikakor pa to ne bi mogla trditi za šapico ali morda za kak prst na šapi.

In smo šli. Šli v Topolščico. Mater, se je vleklo....

Rendgen je  pokazal, da je vse celo, je pa grdo udarjen drugi prst desne šape, da ga zelo boli, a bo živel. Smiley Smiley

Dobil je injekcijo proti bolečinam, enega novega smrtnega sovražnika v obliki rendgena, nov zapis v njegovo negativno-črno knjižico, kjer zvesto zbira doktorje in če smo ga zadnjič, ko je bil v Toplici le na tehtanju, uspeli malo prepričati, da tale smrdeč objekt ne služi le nanašanju bolečin, smo danes naše teze ovrgli in le On tam zgoraj ga morda utegne prepričati, da je pri dr. Matku lepo, ostalim pa to več ne rata Smiley

Takole pa zdaj izkoriščam bonitete bolnika, moja šefla pa tehta možnosti za dan ali dva dopusta, pa srečna ploska, da sem vsaj cel, če me že vse boli. Smiley
Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #161 : sreda, 27.05.2009 : 21:48:08 »

slikici:


* prstek.JPG (48.6 KB, 300x300 - pogledano 295 krat.)

* auaaa.JPG (43.85 KB, 300x300 - pogledano 300 krat.)
Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #162 : sreda, 27.05.2009 : 21:56:26 »

Joj, pa da ni tale Pen kaj v žlahti z našim hrabroslavom? Grin

Hihihi, žlahta:)
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #163 : sreda, 27.05.2009 : 22:00:50 »

Ubogi Pen! Zdaj pa kar maksimalno izkoristi tele hude bolečine in se pusti razvajati do nezavesti - mal za spremembo. Da ne bo tako kot sicer, ko te vsak dan mučijo. Wink Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #164 : sreda, 27.05.2009 : 22:02:58 »

O, Pen, si mi lušte naredil. Klemenča jama je meni tako ljuba...

Ja, meni tudi, luknje, pa lojtre pa malo manj:) Je pa leeeeepa, zelo lepoa tale jama ja...

Ampak tista lojtra ne grize, veš, pa tudi tista luknja ni brez dna. Za naslednjič boš že vedel. Wink

Bomo videli, mogoče......mogoče pa naslednjič grem sam skozi:)
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 43   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pen
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines