mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 04:29:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Strani: 1 ... 260 261 262 263 264 [265] 266 267 268 269 270 ... 353   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek  (Prebrano 326336 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #3960 : ponedeljek, 01.09.2008 : 23:32:24 »

Luštna je, tale Ruby! Smiley

Ja, tako ležanje je za shih tzuje zelo značilno. Moja Pamo je tudi kot čigumi in se čisto splošči na tleh, Tara pa pri skoraj šestih letih prav nič ne zaostaja za njo.
Logiran
ursika
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 118


« Odgovor #3961 : torek, 02.09.2008 : 10:19:09 »

Kalsang, ti si pred časom omenjala neke knjige ki jih je dobro prebrat. Pa ne najdem več naslovov. Lahko še enkrat napišeš?
Logiran
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #3962 : torek, 02.09.2008 : 12:28:53 »

kata....mehur je v redu (smo še vedno na antibiotikih in sedaj redno merimo ph urina...lovim urin vsak dan na sprehodu v lončke  sram), upam, da bodo vaši zobki tudi sami od sebe ven izpadli. Mi je potem veterinar rekel, da nima srca kar psa v narkozo dajat, če se mu zobki majejo in je možnost izpada....to mi je pri njemu tako všeč.  Wink

Juuujjjjj, kak so luštni tile vaši kosmatinčki....shihtzujevski mladički so pa itak najlepši mladički sploh...jaz bi tud enega!!!!!!!!!
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #3963 : torek, 02.09.2008 : 13:09:24 »

Hojla! V nedeljo sem srečala enega fletnega shh-tzu-ja v Švrku. Je bila katera izmed vas?
Logiran
Eva D.
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 205


« Odgovor #3964 : torek, 02.09.2008 : 15:46:10 »

Lep pozdrav  Wink!

Ko je bilo govora o tetovažah - Endy je tud s Hrvaške, pa je tetoviran na zgornjem notranjem delu desnega stegna - skor čist pri trebuščku! Drugač pa tak, ko je McKruster rekla, da po novem za izvoz zadostuje samo čip, sam jih večina vzrediteljev s Hrvaške kljub temu tetovira...

Citat
Poslal: sessa
Dodaj citat
trebusceke si hladijo Smiley
jst pa pravim temu položaju, da "da jajčke na hladno"  Grin! Drugač pa ravno zaradi tega položaja tisti ful odlakani shih tzu-ji zgledajo kot "tepihi", Endy pa zdaj, ko se tako uleže - zaradi kratke frizure - izgleda, kot da bi mel "kurja bedrca", ko ma take "tinke" nogice... ful je smešen in se ga še nisem privadila! In ker sva razstavno kariero obesila na klin, sva začela s šolanjem v KD Mb, da se še kaj pametnega naučiva  Roll Eyes.

ursika jst bi tud pogledala slikice od Ruby, pa mi linka ne odpre...

Za tiste, ki radi slikice gledate, pa pošiljam še frišne Endyjeve fotke...


("lovska poza")





Endy v parku


Endy in bratec BooBoo


"norenje"


"počitek"


"trofeja"


"(TOPLA) bratska ljubezen"


"dvoglava pošast"





Logiran
Starsy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 353


« Odgovor #3965 : torek, 02.09.2008 : 15:59:15 »

iiii, lepotca =) Kiss
Logiran
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #3966 : torek, 02.09.2008 : 18:33:07 »

Fotke so res posrečene! Smiley
Logiran
zamaro
otrok do 14 let
****
Sporočil: 300


« Odgovor #3967 : torek, 02.09.2008 : 20:09:57 »

Eva D. Endy je enako postrižen kot moj Zamarro smao da je mojmu že dlaka porasla Grin
Je pa ful lep Kiss
Logiran
zamaro
otrok do 14 let
****
Sporočil: 300


« Odgovor #3968 : torek, 02.09.2008 : 20:13:03 »

Zamaro, če smo si pa v žlahti pa sploh morata priti okoli. Vem, da si mi že omenila kako naj te kontaktiram, pa mi ni ratalo.

Pravkar sem pogledala slike malega Meruja in je tak srček  Kiss . Nekatere slikice so skoraj identične slikam malega Luna. Sploh spanje na hrbtu.  Grin

Ja se bomo mogli kaj videt samo zdaj mam vročino pa ne morem it nikamor tako da tudi na forumu ne bom dokler se mi stanje ne pobolša
Logiran
Mava
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 53


« Odgovor #3969 : torek, 02.09.2008 : 20:27:06 »

Lep pozdrav!

Sem ga včeraj malo bolj temeljito pregledala in mislim da ima tetovažo v ušesu-eno uhico ima bolj hrapavo-kot bi imel malo krastice, sam nisem pa nič številk vidla, ker je vse tako malo..

Čip bo pa dobil pri nas, ko bo cepljen za steklino.

Sva bila danes pri veterinarju (na Kliniki v Mb, ker nisva šla sama in smo šli še pol naprej) in spet nisem bila zadovoljna  Sad  Šli smo sicer samo zaradi bolhic, potem so nam "podturili" posvet z veterinarjem, ki pa ni bil bog ve kaj, tako da.. Mislim da bova vseeno hodila v Slovenjo vas-upam da bom tam zadovoljna.

Za bolhice mi ni hotel dat nobenega spreja, dal mi je Stronghold ampulico, je pa rekel da je vse za psa v tej starosti strup  Huh Pa dal mi je še tabletko za razgliščanje, čeprav so bili v leglu 3x očiščeni. Od Leona sem dobila priporočilo, da ga lahko čez en teden še enkrat razglistim in nato vsak mesec do 6 mesca starosti. Veterinar mi je pa rekel četrt tabletke na 3 tedne. Zdaj pa se znajdi  Undecided

Mali je drugače živahen - je, pije, lula, kaka, grize, liže in pa seveda spi  Smiley
 
Logiran
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #3970 : torek, 02.09.2008 : 21:31:51 »

Da pa se mi malo považimo  Cheesy
Mali Žep je včeraj na treningu prvič naredil cel povezan agility parkur, brez slaloma...tam se še malo loviva in gugalnica mu še ni jasna, da se prevaga zaradi njegove teže  Undecided. Sedaj smo celo napredovali po dveh letih in bomo delali parkurčke  Roll Eyes. Torej, Žep je sedaj na agility univerzi in upam, da bo prišel vsaj do univerzitetnega naziva.  Wink Grin

Endy je pa s to frizurico prav posrečen... Cheesy

Lp, Tina
Logiran
ursika
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 118


« Odgovor #3971 : torek, 02.09.2008 : 23:18:44 »

Tu je še enkrat link:

 http://www.moj-album.com/vstopnica/uokwaiyigu/

Bi moralo it.
Logiran
Eva D.
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 205


« Odgovor #3972 : sreda, 03.09.2008 : 10:20:48 »

zamaro, a to ga vsako poletje tok na kratko postrižete, pol čez leto mu pa pustite rasti dlako? Zanima me, če se mu potem kaj "kravžlja" dlaka? Nekdo mi je enkrat rekel, da naj bi se postriženim shih tzujem nanovozrastla dlaka prav kodrala! Je to res?

Bravo mali Žep  Grin, Felina - vaja dela mojstra, tak da mu "univerzitetni naziv" zaziher ne bo ušel  Grin...

Zdaj pa mi deluje link in Ruby je res prava lizika mala (to je več kot cuker  Smiley ).

Lp


Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #3973 : sreda, 03.09.2008 : 10:24:47 »

Dlaka postriženega shih tzuja je potem, ko zraste enake kvalitete kot prej. To, da dlaka ne zraste več nazaj, kot bi morala, so navadne babje čenče. O tem smo govorili par strani nazaj, ko sem tudi pripopala fotko očeta od Pamo in Lhamo, najuspešnejšega razstavnega shih tzuja na Danskem, ki so mu med razstavno kariero dlako parkrat postrigli, počakali, da je spet zrasla in ga uspešno razstavljali naprej.

Kravžlja se dlaka, če se zmoči in se sama od sebe potem posuši, ne da jo sfenaš in češeš.

Ursika, knjige ti napišem  pozneje.
Logiran
Eva D.
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 205


« Odgovor #3974 : sreda, 03.09.2008 : 11:04:08 »

Citat
Dodaj citat
Dlaka postriženega shih tzuja je potem, ko zraste enake kvalitete kot prej. To, da dlaka ne zraste več nazaj, kot bi morala, so navadne babje čenče.
Citat
Kravžlja se dlaka, če se zmoči in se sama od sebe potem posuši, ne da jo sfenaš in češeš.

o.k., to bi mi lahko že sama zdrava logika dala velet  Smiley, včasih potem, ko kaj 2-krat preberem, se mi zdi čisto logično, prej pa se porajajo dvomi  Grin, tak da hvala za odgovor  Smiley.
Logiran
Strani: 1 ... 260 261 262 263 264 [265] 266 267 268 269 270 ... 353   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines