mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 11:04:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Strani: 1 ... 281 282 283 284 285 [286] 287 288 289 290 291 ... 353   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek  (Prebrano 328921 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #4275 : ponedeljek, 20.10.2008 : 16:06:32 »

Pod tole pa se tudi jaz podpišem. Nažalost je pri nas tako, da je praktično vsak lahko vzreditelj, potem pa pač eni se bolj potrudimo (potrudijo), drugi pa manj ali pa celo nič. Najhujši pa so tisti, ki imajo eno rodovniško psico, z enim rodovniškim leglom in mislijo da so požrli vso pamet tega sveta.


McKruster, vem, da to verjetno ni letelo name, ampak se moram vseeno malo potegnit zase. Wink

V to kategorijo tistih, ki so imeli samo eno leglo spadam tudi jaz in moji odgovori na forumu, ne glede na njihovo vsebino in točnost, gred marsikomu na živce v smislu, "spet se oglaša, kaj pa misli, da je, dva mladiča je doslej gor spravla, pa se tolk pametno dela".

Res je, da veliko tovrstno "pametnih" po svetu hodi. Ampak stvar ni v tem, koliko mladičev si gor spravil, ampak v tem, koliko se učiš, iščeš informacije, gledaš, spremljaš. Če nekdo postavi vprašanje, na katerega poznam odgovor, potem ga tudi napišem. Pa čeprav grem komu zelo na živce. Pač ne berite (mednje McKruster ne spada) ali pa sami odgovorite.

Nimam se za nekega oh in sploh vzreditelja, mogoče sploh nikoli več pri nas ne bo mladičkov. Na tem področju so drugi veliko bolj aktivni. Bom pa vedno trdila, da mora vzreditelj vedeti, kaj dela in bom to tudi povedala, če me bo kdo vprašal za mnenje.

lp
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #4276 : ponedeljek, 20.10.2008 : 16:20:52 »

Agnesana super predstavljena razlika med ameriškim in evropskim tipom! Dlaka skriva veliko stvari.. Če ga gledaš brez dlake mu niti podoben ni.. Undecided
Logiran
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #4277 : ponedeljek, 20.10.2008 : 16:28:19 »

U bistvu sem hotela že prej tole napisat pa sem sproti pozabla, ko sem preučevala slikce....v tej temi imamo veliko srečo, da se oglašajo ljudje, ki res nekaj vedo o šicujih (med njima vsekakor Kalsang in Agnesana) in jaz sem vsakega odgovora zelo vesela, saj to pomeni da meni ni treba brskat in do infomacije pridem malo hitreje Smiley
Včasih sem spremlajla še nekaj drugih pasem, pa sem se kar za glavo prijela, ko sem jaz ki nimam veliko pojma včasih več vedela kot pa tisti ki so sodelovali v temi (ne leti na nikogar specifično, niti ne samo na ta forum).
U glavnem mislim da ne greš nikomur na živce, no vsaj nam ki redno spremljamo šicusko temo ne greš. Tko da ti kar piši, mi bomo pa spraševali, pa razmišljali pa sanjali...
Logiran
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #4278 : ponedeljek, 20.10.2008 : 16:34:29 »

Aja pa še to sem pozabila, obstajajo tudi takšni ljudje, ki npr. o določeni stvari velko vedo, pa tega znanja nočejo deliti z drugimi....tko da punce hvala ker delite z nami vaše znanje o pasmi, za katerega ste  se mogla same sigurno potrditi, prebirati, iskati itd...
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #4279 : ponedeljek, 20.10.2008 : 16:38:58 »

oaza88, sožalje ob izgubi tvojega kosmatinčka. Verjamem, da te strese vsakič, ko bereš to temo. Sicer pa vidim, da ti dneve lepša horjulska lepotička. Triško je nedvomno vesel, da je tako. Smiley
jap, Kalsang - moj/naš pokojni zlati Triško me je zastrupil s kužoleznijo in do smrti moram jemat ustrezna zdravila.  Wink Horjulska lepotica mi je bila pa res poslala direkt z neba....sej res - mogoče pa z mavrice?! No če tko gledam, se bom pa nehala rukat vsakič znova, ko se tale tema pojavi med "mojimi" - bom vzela kot poljub z mavrice in bo prec še lepši dan.  Smiley Kalsang - ej ful ti hvala, da si mi pomagal/a pogledat na tole z drugačnimi očmi!  Smiley
Logiran
.neža.
novinec
*
Sporočil: 38


« Odgovor #4280 : ponedeljek, 20.10.2008 : 17:02:38 »

Citat
Triško me je zastrupil s kužoleznijo in do smrti moram jemat ustrezna zdravila
Uf, to pa je huda bolezen Tongue. Se mi zdi, da se tudi mene že močno loteva, če že nisem do konca okužena  Roll Eyes

Citat
v tej temi imamo veliko srečo, da se oglašajo ljudje, ki res nekaj vedo o šicujih (med njima vsekakor Kalsang in Agnesana) in jaz sem vsakega odgovora zelo vesela, saj to pomeni da meni ni treba brskat in do infomacije pridem malo hitreje 
Se popolnoma strinajm s Kimi* Cheesy. Na enem mestu lahko hitro prideš do koristnih informacij in nasvetov Wink
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #4281 : ponedeljek, 20.10.2008 : 17:24:26 »

moj/naš pokojni zlati Triško me je zastrupil s kužoleznijo in do smrti moram jemat ustrezna zdravila.  Wink
Hehe ta bolezen je pa tudi meni zelo dobro poznana.. Cool In se je nebom nikoli znebila je baje neozdraljiva.. Undecided Grin

Aja pa še to sem pozabila, obstajajo tudi takšni ljudje, ki npr. o določeni stvari velko vedo, pa tega znanja nočejo deliti z drugimi....tko da punce hvala ker delite z nami vaše znanje o pasmi, za katerega ste  se mogla same sigurno potrditi, prebirati, iskati itd...

Ja to je res super.
Ko bi še pri "mojih" dveh pasmah kaj pisal. Čeprav je kar fino namesto biti za računalnikom iti k vzreditelju na dom se malo "pokazat" pa kaj vprašat.. Cool
Logiran
kata
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 85


« Odgovor #4282 : ponedeljek, 20.10.2008 : 18:16:18 »

Komaj sem uspela vse prebrat, tako ste se razpisale. Fino! Pogledala sem tudi slikice iz Celja in mislim, da je bila na njih tudi Kalsang s svojima kužkoma? Torej, všeč mi je kako sta postrižena. Naš Lun ima zaenkrat še dolgo dlako, ampak zdaj sem skoraj že čisto prepričana, da se bomo strigli. Z vsakega orng sprehoda pride kot kakšen ježek, vse se ga drži in tudi tole mokro vreme, ki se nam obeta, bo za dlako prava katastrofa. Včasih mi ni bilo jasno zakaj ni več dolgodlakih shih tzujev, ko so pa tako lepi, zdaj pa mi je! No, zdaj pa prošnja: sploh ne vem, kako naj povem frizerki kakšno striženje si želim za Luna. Mogoče mi lahko pomagate s kakšno večjo sliko svojih kužkov, pa si jo bom sprintala in nesla zraven ali pa mi povejte na kakšno dolžino se strižete.
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #4283 : ponedeljek, 20.10.2008 : 18:50:32 »

Aja pa še to sem pozabila, obstajajo tudi takšni ljudje, ki npr. o doloèeni stvari velko vedo, pa tega znanja noèejo deliti z drugimi....tko da punce hvala ker delite z nami vaše znanje o pasmi, za katerega ste se mogla same sigurno potrditi, prebirati, iskati itd...

He, he, Kimi* jaz sem se na stara leta naucila guglat Grin.
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #4284 : ponedeljek, 20.10.2008 : 19:01:17 »

Pikec pa izgleda božansko, kot en cesar na svojem prestolu Kiss
Imaš mogoèe kakšno fotko njegove bodoèe punce? Sem firbec, a ne Roll Eyes

Aja pa jaz bi tudi rada videla slikico od Pikijeve t-nove bejbe! Cool

Dokler ne bo prislo do konkretnih zadev Roll Eyes(saj veste kaj Tongue) slik ne bo. Mi pa Pikec ze zdaj tezi za novo garderobo. Je prebral nekje, da punce norijo za Swarovski kristalcki (kaj je ze to Huh?)... Mislim, da mu bom omejila dostop na MojPes forum...
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #4285 : ponedeljek, 20.10.2008 : 19:10:30 »

Dokler ne bo prislo do konkretnih zadev Roll Eyes(saj veste kaj Tongue) slik ne bo. Mi pa Pikec ze zdaj tezi za novo garderobo. Je prebral nekje, da punce norijo za Swarovski kristalcki (kaj je ze to Huh?)... Mislim, da mu bom omejila dostop na MojPes forum...

Ja a res ne slediš modi Agnesana?!?! Cool Še Bella ima eno tako s Swarovski kamnčki.. Roll Eyes Wink
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #4286 : ponedeljek, 20.10.2008 : 19:16:45 »

kata, striženje močno olajša življenje skrbniku in psu. Dolgodlaki so res lepi, ampak ob normalnem življenju zelo težko urejeni. Če mi pišeš na mail, ti lahko kaj več povem o striženju. Wink
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #4287 : ponedeljek, 20.10.2008 : 19:17:53 »

Agnesana, kaj Swarovski - eno ornk zlato ketno s kakšnim velikim, dobro vidnim medaljonom z diamanti, da bo dec kot se šika!  Cool
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #4288 : ponedeljek, 20.10.2008 : 19:24:09 »

hihi, ljubavni tepih pa tako ima.  Grin  Grin  Grin  (a nimajo vsi taki s ketnami mogočnega tepiha  Huh)

 Kiss
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #4289 : ponedeljek, 20.10.2008 : 19:25:17 »

Tepih gre vsekakor zraven, da se zlato lepo sveti na temni podlagi!  Cool Grin

Ojla Varja, dolgo te ni bilo brat! Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 281 282 283 284 285 [286] 287 288 289 290 291 ... 353   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines