mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 23:22:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Strani: 1 ... 335 336 337 338 339 [340] 341 342 343 344 345 ... 353   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek  (Prebrano 329087 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Eva D.
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 205


« Odgovor #5085 : četrtek, 15.10.2009 : 15:01:11 »

Vse najboljše in najlepše mladi lepotički Mejki tudi od naju z Endyjem  Kiss  Kiss  Kiss. Pa naj ji tekne tortica, ki ji pripada  Grin

Glede okusa za shih tzujčke pa se pridružujem vašemu mišljenju tud jaz... ker, ko vidim takšen primer, ki si ga dokumentirala v sliki, se mi zdi, da želijo nekateri s čisto preveč "napedenanim" psom v ringu zakriti morebitne pomanjkljivosti psa  Huh... no, na to najprej pomislim  Roll Eyes

lp
Logiran
Li Mei
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #5086 : četrtek, 15.10.2009 : 18:14:06 »

Jaz sem jutri žal zasedena, čez vikend bi pa imela čas.
Potem bi lahko šli čez vikend enkrat dopoldan, da bomo sončka ujeli, če ga bo kaj...  Wink

Eva D., hvala tudi tebi za čestitke. Se strinjam, da želijo nekateri zakriti pomankljivosti, čeprav se mi zdi, da je tale na sliki že tako ali tako bolj "nikakav" pes... Se mi zdi cel čuden; njegov gobec, celotna pojava... Undecided
Bo mogoče še kdo kaj dodal, ki se bolj spozna kot jaz  Smiley
Je pa to samo eden izmed mnogih, ki so bili tako natupirani. Eni so imeli velikanske krofe na glavi, je bil čopek večji od njihove glave  Grin
Se zaradi gužve nisem predolgo zadrževala ob ringu in sem tako videla samo dva izbora.

Eva, boš ti še kaj razstavljala Endyja?
Logiran
Mei Tashi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 194


« Odgovor #5087 : četrtek, 15.10.2009 : 19:51:17 »

V soboto jaz delam, v nedeljo pa imam čas  Smiley
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #5088 : četrtek, 15.10.2009 : 19:52:23 »

Tudi nam odgovarja čez vikend, nedelja je super. Smiley

Glede psa s slike, ki ti/nam ni všeč - če se spomnite pred časom debate o razlikah med ameriškim in angleškim tipom - pes na sliki je tak kvazi ameriški tip. Lastnica je kar ista kot od tistega psa iz tiste debate - mogoče gre celo za istega psa, ki je zdaj pač bolj odrasel.
Logiran
Mei Tashi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 194


« Odgovor #5089 : četrtek, 15.10.2009 : 19:55:19 »

Hehe, jaz sem pa razmišljala, od kje mi je lastnica znana Huh - iz tiste debate, seveda  Grin
Logiran
Li Mei
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #5090 : četrtek, 15.10.2009 : 20:15:43 »

Meni tudi nedelja odgovarja Smiley Kje in kdaj pa bi se dobili? Niste šli zadnjič na sprehod nekam v okolico Celja?
pokica, mi gremo lahko iz Lj. skupaj, če želiš  Wink
Logiran
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #5091 : petek, 16.10.2009 : 12:30:13 »

Hehe, jaz sem pa razmišljala, od kje mi je lastnica znana Huh - iz tiste debate, seveda Grin
Enako. Grin

Niste šli zadnjič na sprehod nekam v okolico Celja?
pokica, mi gremo lahko iz Lj. skupaj, če želiš Wink
Tako je, zadnjič smo bili v Celju, sedaj bi lahko pa v Ljubljani. Evil  Ma ne, kakor ustreza večini. Smiley

Ja, seveda gremo skupaj! Smiley
Logiran
Eva D.
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 205


« Odgovor #5092 : petek, 16.10.2009 : 12:54:12 »

Ja, jst se spomnim, da sem že tu nekaj časa nazaj videla in brala (če že ne komentirala) tega pesija, ali pa je bil zelo zelo zelo podoben temu. Mislim, da je nekdo prilepil eno slikico, potem pa spodaj pripisal, da mu je bil ta še posebej všeč... sem iskala nazaj, da bi preverila (zato me popravite, če se motim), pa ne najdem (se mi zdi, da je MARKO & INDIA prilepil fotko z neke razstave). No ja, vsake oči majo svojga malarja.
Meni ni všeč, sicer ne vem kaj se skriva pod vso to dlako, ampak se mi zdi, da ta shih tzu na (pre)dolgih tačkah stoji Roll Eyes... pač zdi se mi (iz tega profila, ko je slikan), da je bolj kvadrataste oblike in je, v primerjavi s psom na spodnji sliki, ful nek "čudni". Pa če to opazi že moje "amatersko oko", kaj potem šele poznavalec poreče  Huh ?

Ne, Li Mei, z Endyjem ne grem več na nobeno razstavo. Predvsem zaradi tega, ker mi je že sam dal vedeti, da mu razstavljanje ni v užitek, on bi se raje igral s psi v ringu, kot pa hodil med njimi  Grin, nekje med vsem tem divjanjem po naravi je izgubil "shih tzu eleganco", ki jo je mogoče videti pri razstavnih psih, pa čeprav je kot odrasel po standardu čist o.k., se mi vseeno zdi, da ni konkurenčen ostalim  Undecided, mogoče zaradi tega, ker je malo manjši, bolj droben, tehta okoli 6 kg, vendar zaradi svoje bogate odlakanosti nekako uspešno prikrije svoj vitek stas  Azn. Zdaj, dokler z vozlanjem nimama problemov, oziroma to vztrajno preprečujem  Tongue, mu bom pustila malo daljšo dlako, vendar močno dvomim, da se bom z njim (ali brez njega) prikazala na kakšni razstavi tudi zaradi osebnih razlogov, mimo katerih kot zagrižena ljubiteljica živali preprosto ne morem, ampak to je moj problem.

Če se boste dogovorile za sprehod v okolici Celja (ali bližini) to nedeljo, pa bi se vam z veseljem pridružila tudi mi2 z Endyjem, če lahko...
Vreme je za nedeljo napovedano, da bo sončno, za nas sicer malo bolj hladno, za naše kosmate zverinice pa bo idealno  Cheesy.


 


Logiran
Mei Tashi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 194


« Odgovor #5093 : petek, 16.10.2009 : 13:43:40 »

Eva D., vidva prideta iz Mb. konca, ane?
Potem je Celje res nekje na pol poti za vse, pa lušna sprehajalna potka je ob Savinji.
Če se vse strinjate, bi se lahko dobili tam kot zadnjič, recimo ob 10ih?
Logiran
Li Mei
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #5094 : petek, 16.10.2009 : 13:52:27 »

Ja, Eva D., pridita še vidva, da se spoznamo. Glede razstavljanja pa čisto razumem  Wink

Jaz sem za Celje ob 10h, samo opis poti bi prosila, za tiste, ki ne poznamo tega konca  Smiley
Mei Tashi, saj ni kakšnega zelo strmega klanca? Sprašujem zaradi Mejke, da vem, če moram kaj za nosit s sabo vzet  Roll Eyes
pokica, te pokličem, da se zmeniva kdaj bo štart  Wink

Jupiii, se vidimo v nedeljo  Cheesy
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #5095 : petek, 16.10.2009 : 13:56:06 »

Hojla!

V Celju se lahko dogovorimo na mestni promenadi ob Savinji. Pokica je bila že tam. Je v centru Celja, ne da se zgrešit. Promenada je ravna (in ni nam treba iti tako daleč kot prejšnjič Wink ). Lahko se prestavimo tudi v park na drugi strani Savinje.

Dobimo se lahko na začetku promenade (Pokica, zadnjič ste prišle na konec promenade Wink ).

Ura vsem ustreza?
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #5096 : petek, 16.10.2009 : 14:06:03 »

Citat
Glede psa s slike, ki ti/nam ni všeč - če se spomnite pred časom debate o razlikah med ameriškim in angleškim tipom - pes na sliki je tak kvazi ameriški tip. Lastnica je kar ista kot od tistega psa iz tiste debate - mogoče gre celo za istega psa, ki je zdaj pač bolj odrasel.

A je to se od takrat ko sem jaz sprasevala? Ce ne, je pa ta definitivno podoben tistemu "mojemu". In drugi mi je veliko bolj vsec. Smiley
Logiran

Eva D.
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 205


« Odgovor #5097 : petek, 16.10.2009 : 18:31:49 »

Ja super, meni je dogovorjeno zelo povšeči  Cheesy! Ja Mei Tashi, mi pridemo iz Mb-ja (potrjeno s strani osebnega šoferja - jeeeeeeeeij, se že veselim  ). Tako da, če se še kdo iz Mb konca odloči za izletek v nedeljo, lahko gre z mano...
Čeprav mi je cencer Celja španska vas, bomo poskusili to mestno promenado najdit. Bomo strička garmina povprašali za točno pot  Wink
p.s.: Kje pa je začetek promenade? Če lahko nekdo kakšno ulico v bližini pove, da vem po čem se orientirat  Smiley...
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #5098 : sobota, 17.10.2009 : 00:16:52 »

Eva D., če parkirate na parkirišču zraven železniške postaje, je Savinja zelo blizu. Ko se boste pripeljali skozi center Celja iz smeri Maribor, se peljete mimo železniške postaje (Krekov trg) do krožišča. Tam lahko zavijete levo na parkirišče, potem pa prečkate glavno cesto blizu krožišča in ob Savinji greste proti mestu po Savinjskem nabrežju. Sprehajališče ob Savinji se začne čez kakšnih petdeset metrov. Ne morete zgrešit - tam se namreč začne cona za pešce in predlagam, da se tam tudi dobimo.

Kaja, ne vem, če je bil tale "tvoj", verjamem pa, da ti je drugi veliko bolj všeč. Wink
Logiran
moly
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 114


« Odgovor #5099 : sobota, 17.10.2009 : 09:42:27 »

Joj ste mi naredile lušte s tem sprehodom  Wink  Mogoče prideva še midve; če ne bo preveč mrzlo...  Huh
Logiran
Strani: 1 ... 335 336 337 338 339 [340] 341 342 343 344 345 ... 353   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines