mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 00:08:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  oprema  |  Tema: rutka za psa
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: rutka za psa  (Prebrano 14827 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #15 : nedelja, 07.09.2008 : 15:03:50 »

AAAAAAAAAAAAAAAAA? Cheesy Dej ti tole men mal razlož, majas, plz....zdele smo lih po kosilu pa mam vso kri vželodcu in mi nè ni jasno. A mislš iz Horjula, a še od kje drugje mogoèe?

iz Horjula, ko smo bili nazadnje vsi skupaj na obisku in tuhtali možne kombinacije Wink jo bi z veseljem še kdaj srečali, ker je res fejst punca Wink

Dajem pa rutke gor, kadar gremo po mestu ali pa kaj podobnega, da se nas ne bojijo preveè Tongue Grin

rutka res dela čudeže (sploh ko smo v hribih) - tudi sramežljivejši otroci ga pridejo pobožat Smiley
Logiran
nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #16 : nedelja, 07.09.2008 : 16:02:30 »

res sta huda! ali imaš še kakšno fotko, na kateri je druga stran te rutke - tam, kjer se pripne z vrvico?

lp
Hm...najbolje se vidi tukaj  Undecided

pa tukaj malo

Tukaj pa ima Paxx navadno zavezano rutko  Smiley (in spet dela smešne face  Roll Eyes )



rutka res dela čudeže (sploh ko smo v hribih) - tudi sramežljivejši otroci ga pridejo pobožat Smiley
Res je  Cheesy
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #17 : nedelja, 07.09.2008 : 16:33:38 »

iz Horjula, ko smo bili nazadnje vsi skupaj na obisku in tuhtali možne kombinacije Wink jo bi z veseljem še kdaj srečali, ker je res fejst punca Wink
ojoj, majas.....lah, da sem te/vas vidla, ampak ornk poregistrirala pa sigurno ne  Wink, ker od tistega dne v Horjulu se spomnim samo treh stvari: Pike, Pike in Pike.  Cheesy Sori..... Ja no, pa se srečejmo kje, sej tud Skoki videt fest dečko - s kje pa ste?
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #18 : nedelja, 07.09.2008 : 17:52:13 »

ojoj, majas.....lah, da sem te/vas vidla, ampak ornk poregistrirala pa sigurno ne Wink, ker od tistega dne v Horjulu se spomnim samo treh stvari: Pike, Pike in Pike. Cheesy Sori..... Ja no, pa se sreèejmo kje, sej tud Skoki videt fest deèko - s kje pa ste?

ne, sej tebe ni bilo takrat tam - je bilo še preden je postala tvoja Grin Wink
Mi smo iz Lj in hodimo na srečanja Horjulčkov - pridita kdaj, se imamo res fino!
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #19 : nedelja, 07.09.2008 : 18:15:35 »

AHA! No poj pa dobr. Mogoče pa res kdaj prideva - sam a veš, midve sva še tko mjhne pa še nč kej dost ne ubogava, tam pa, kot berem, so vsi neki ful šolani pa takle.... Sej Pika gre v torek tud v malo šolo, tko da.... Cheesy
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #20 : nedelja, 07.09.2008 : 19:53:59 »

AHA! No poj pa dobr. Mogoče pa res kdaj prideva - sam a veš, midve sva še tko mjhne pa še nč kej dost ne ubogava, tam pa, kot berem, so vsi neki ful šolani pa takle.... Sej Pika gre v torek tud v malo šolo, tko da.... Cheesy

se zmenimo pa gremo skupaj Smiley sicer naslednjih 3 tednem imam jaz v službi krizo, pa bom še videla... ampak mi smo tud bolj pritlikavi in boječi.... šola gor ali dol taki pač smo (pa mi jo mamo radi točno takšno!)
Logiran
AN[ch]Y
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #21 : torek, 09.09.2008 : 12:55:24 »

Evo, tudi nam je uspela rutka Cool



Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #22 : torek, 09.09.2008 : 17:10:10 »

jao, kolk ste pa leeeeepiiiiiii!!!!  Cheesy  Bravo! A sm kar dobro temo načela..... Wink
Logiran
nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #23 : torek, 09.09.2008 : 20:19:59 »

Rdeča na črno  Kiss Popolna zmaga  Cool
Logiran
Nollie
novinec
*
Sporočil: 39


WWW
« Odgovor #24 : četrtek, 22.08.2013 : 17:42:36 »

Hoj!se sploh se kje da dobit take rutke?jih ze dolgo nisem nikjer videla..
hvala! Smiley
LP
Logiran
airedale10
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #25 : četrtek, 22.08.2013 : 21:40:42 »

Seveda se da  Smiley Jaz že dolgo iščem kako lepo in ne predrago... Saj v teh živalskih trgovinah so, ampak nekatere mi niso lepe, ali pa so drage. Tako da zdaj sem se odločila da babica (včasih šivilja) naredi kako, samo še material najdemo pa bo.  Smiley
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  oprema  |  Tema: rutka za psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines