mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 08:21:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  knjižni kotiček  |  Razna literatura, revije, koledarji (Moderator: Nanook)  |  Tema: Prijetno branje
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Prijetno branje  (Prebrano 4767 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ifos
novinec
*
Sporočil: 17


WWW
« : petek, 19.09.2008 : 10:49:23 »

Za rojstni dan sem dobila od prijateljice čudovito knjgo, ki jo priporočam. Naslov knjige je Marley & jaz, napisal jo je John Grogan. Knjiga opisuje mlado družino z nemogočim psom, po imenu Marley. Prijetno branje !
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #1 : petek, 19.09.2008 : 12:54:35 »

Je prevedena? Saj nimam ravno težav z angleščino, vendar je vseeno branje v slovenščini lažje Smiley Knjige pa zelooo rada berem! Jaz pa priporočam Belo masajko ali Puščavsko rožo, tudi Kraljevino izza tančice-vse govorijo o problemih biti ženska v različnih kulturah.
Logiran
ifos
novinec
*
Sporočil: 17


WWW
« Odgovor #2 : petek, 19.09.2008 : 13:26:01 »

ja, prevedla Helena Grandovec...
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3 : petek, 19.09.2008 : 14:33:08 »

To knjigo sem pa od fanta dobila, s pripisom, živeti z nemogočim fantom in ga imeti rada  Smiley  Zanimivo branje  Wink  Vsekakor polepša mojo zbirko  Tongue
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #4 : petek, 19.09.2008 : 16:28:18 »

Imam knjigo, sem napisala že komentar o njej v drugi temi:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,23205.15.html

Kopiram iz teme:

Knjiga danes kupljena in danes prebrana, saj se preprosto ne moreš odtrgati od nje.
Je najbolj ganljiva, iskrena in resnično se skozi knjigo da občutiti ljubezen Marleya do družine in obratno. Še ob nobeni knjigi nisem toliko prejokala. Skratka splača se jo prebrati.
lp Teja

Pa, da še prepišem odstavek iz knjige na str. 165-166 , ki me je zelo ganil:

...Za velikega krepkega telebana, kakršen je bil, je bil Marley neverjetno občutljiv. Jenny ga ni telesno poškodovala, niti približno ne, prizadela pa je njegova čustva, vsaj v tistem trenutku. Jenny je bila zanj vse, bila je eden njegovih dveh najboljših prijateljev na svetu, zdaj pa se je obrnila proti njemu. Bila je njegova gospodarica in on je bil njen zvesti tovariš. Če se ji je zdelo primerno, da ga udari se je njemu zdelo primerno, da to pogoltne in sprejme. V primerjavi z drugimi psi je imel ogromno napak; bil pa je neomajno zvest....

Resnično fenomenalna knjiga, ki se jo splača prebrati.
Lp
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  knjižni kotiček  |  Razna literatura, revije, koledarji (Moderator: Nanook)  |  Tema: Prijetno branje
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines