mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 08:00:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: Pešanje desne strani srca
Strani: 1 2 3 [4] 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pešanje desne strani srca  (Prebrano 14638 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Kali Lola
novinec
*
Sporočil: 26


« Odgovor #45 : petek, 17.10.2008 : 12:02:47 »

Hvala. Edino kar je, je to, da je zelo shujšana, čeprav zdaj spet je vsak dan več. Upam, da se bo kaj poredila. Bomo pa verjetno zamenjali Lasix tablete za tiste, ki ne povzročajo izgube kalija. Trebuh je pa tudi enkrat večji, drugič manjši. Ampak dokler se redno prehranjuje, ni panike. Takrat, ko pa skoraj nič ne poje dan ali dva, takrat je pa zelo hudo. To je bilo prejšnji petek, ko že dva dni skoraj nič jedla in je še pobruhala celo kopalnico, ko se je napila vode in sva jo že skoraj peljala evtanizirat, ker je res zgledala hudo ubogo. Ampak je pa kar nisva mogla in sva rekla, dajva čez vikend še počakat kaj bo. In se je pobrala. Je res borka za življenje, se kar noče vdat. Tudi tablete je vedno lažje dajat, včasih mi pusti čisto sami razpret gobec in vržt tablete v grlo. Res je pridna. Jo pa peljeva na kontrolo naslednji teden in bomo videli. Hvala res še enkrat svem za lepe misli in pesti in tačke, zgleda res pomaga.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #46 : petek, 17.10.2008 : 13:09:16 »

Kali Lola - že to je veliko, da kuža sodeluje pri zdravljenju" Naš Triško žal ni bil tak...kadarkoli je bil bolan, se je povlekel sam vase in postal prav sovražen, tko da smo ga prvič, ko je imel kamne, komaj še pravočasno rešili. Je šlo za minute, je rekel veterinar. Tko da - borita se skupaj, vsak dan, ki ga pridobita, je vreden! Srečno še enkrat in še stokrat - naše pesti in tačke pa se še vedno stiskajo za vaju!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #47 : sobota, 18.10.2008 : 21:45:24 »

Kali, te dni sem dosti mislila na vas. Verjetno ni lahko, ampak z vsakim dnem skupaj dosežeta nov dan in še en... Težko bi šla skozi vse to brez tebe. Ta srček še bije zate. Včasih je težko, ko jih gledaš, da so bolni in jim želiš pomagati pa ne gre. So trenutki, ki jih ne moremo vzeti v svoje roke, ker že delamo vse kar lahko. In to je dovolj. To in tvoja skrb. Držita se. Močno mislimo na vas in se veselimo vsake nove novičke  Kiss

Irina & Roki & Miša
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #48 : sobota, 18.10.2008 : 22:09:47 »

Kali Lola, tudi jaz spremljam vašo borbo in držim pesti. Ne bi jezni in živčni nanjo, saj vem, da je na trenutke težko, ampak psička se bori in daje vse od sebe. Sem prepričana, da takrat, ko zavrača hrano resnično zavrača zato, ker ne more jesti. Tablete ji lahko poskusite dati tudi z topljenim sirčkom, ki ga "nalimate" na nebo (samo pazite, da ne boste preveč zadaj dali, da se ne zaduši!) in bo primorana polizati.

Kaj pa veterinar pravi, obstaja še kakšna opcija, da se jo spravi malo bolj gor? Pazite, da ne dehidrira, ker bo posledično še bolj izgubila apetit.

Držim pesti.

Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #49 : ponedeljek, 20.10.2008 : 06:25:17 »

Kali lola, s katerimi tabletami boste zamenjali lasix?

Upam, da bo kontrola pokazala kaj vzpodbudnega.  Smiley lp
Logiran

Kali Lola
novinec
*
Sporočil: 26


« Odgovor #50 : petek, 24.10.2008 : 21:36:57 »

Kali je pred nekaj urami umrla.

Šla je pit vodo nato pa je prišla do mene in se je kar sesedla, polulala in izdihnila. Dokaj hitro, ni bilo videt, da trpi.

 Cry Cry Cry Cry

Zdaj za njo gori svečka in vem, da ji je spet lepo.

Just this side of heaven is a place called Rainbow Bridge.

When an animal dies that has been especially close to someone here, that pet goes to Rainbow Bridge. There are meadows and hills for all of our special friends so they can run and play together. There is plenty of food, water and sunshine, and our friends are warm and comfortable. All the animals who had been ill and old are restored to health and vigor. Those who were hurt or maimed are made whole and strong again, just as we remember them in our dreams of days and times gone by. The animals are happy and content, except for one small thing; they each miss someone very special to them, who had to be left behind.

They all run and play together, but the day comes when one suddenly stops and looks into the distance. His bright eyes are intent. His eager body quivers. Suddenly he begins to run from the group, flying over the green grass, his legs carrying him faster and faster.

You have been spotted, and when you and your special friend finally meet, you cling together in joyous reunion, never to be parted again. The happy kisses rain upon your face; your hands again caress the beloved head, and you look once more into the trusting eyes of your pet, so long gone from your life but never absent from your heart.

Then you cross Rainbow Bridge together…
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #51 : petek, 24.10.2008 : 21:48:31 »

Kali Lola, iskreno sozalje.  Cry Je pa vsaj mirno zaspala.
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #52 : petek, 24.10.2008 : 22:01:40 »

Ojoj... Kali res mi je zal,ker si izgubila prijateljico. Dali si vse od sebe. Bil je njen cas. Drzi se! Nisi sama...
Logiran
Kali Lola
novinec
*
Sporočil: 26


« Odgovor #53 : petek, 24.10.2008 : 23:32:06 »

Še enkrat vam hvala za vse skupaj in tudi za vaše nasvete, da se nismo prehitro vdali.
Vem, da je imela krasno življenje in tudi umrla je doma ob nas, ki smo bili njena družina.
Saj bo, počasi. Imamo še Lolo, za katero je treba skbeti, sploh ker je bila kar malo prikrajšana zadnje mesece. Tudi ona čuti, da se je zgodilo nekaj hudega. Je kar malo zmedena in upam, da bo vse ok, ker je kar naenkrat ostala brez prijateljice, ki ji je bila v bistvu kot mama in sta vedno spali skupaj na prostoru in sploh vse počeli skupaj.

Sicer pa vsi tud dobro veste kako se počutim. Vse dobro vam želim vsem skupaj.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #54 : sobota, 25.10.2008 : 07:39:48 »

Kali Lola, drži se. Tolaži se s tem, da si jo imela rada, da si storila zanjo vse in več, da si bila zraven, ko se je zgodilo. Tudi to zadnje pomeni ogromno (koliko, bi vedela, če te ne bi bilo zraven....jaz vem Cry).
Opri se na Lolo, zdaj te ona bolj potrebuje. Kali bo pa itak vedno v tvojem srcu. In prav je tako. Kali - imej se lepo na mavrici in pozdravi mojega Triškota.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #55 : sobota, 25.10.2008 : 08:52:44 »

Kali Lola, iskreno sožalje  Cry Dali ste ji lepo življenje in zaspala je ob vas. Na koncu je to največ, kar si lahko želimo od našega skupnega bivanja. Držite se.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #56 : sobota, 25.10.2008 : 09:08:08 »

Kali Lola, žal mi je za Kalo. Moje iskreno sožalje ob veliki izgubi. Imate pa še Lolo, lepo se imejte skupaj.
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #57 : sobota, 25.10.2008 : 14:49:08 »

Iskreno sožalje ob izgubi Sad
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #58 : sobota, 25.10.2008 : 19:40:31 »

Sožalje iz vsega srca tudi od nas! Cry Cry Cry
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #59 : nedelja, 26.10.2008 : 12:38:59 »

vedno, ko sem dobila na mail obvestilo o novem odgovoru v tej temi, sem jo s strahom odprla...

Kali Lola, moje sozalje...  Cry
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: Pešanje desne strani srca
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines