mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 05:49:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  knjižni kotiček (Moderator: Nanook)  |  Tema: Marley & jaz
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Marley & jaz  (Prebrano 28267 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #75 : torek, 27.01.2009 : 22:36:14 »

Ni kaj imaš fejst mamo..  Roll Eyes Roll Eyes  Wink Wink

Ne ne moreš prez, jaz sem kot utopljena podgana brez "črnega" Grin Grin

Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #76 : torek, 27.01.2009 : 22:42:14 »

Ni kaj imaš fejst mamo..  Roll Eyes Roll Eyes  Wink Wink
jap, to pa res. Tanartabolšo! Smiley Kiss
Logiran
NusaInKlaj
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #77 : torek, 27.01.2009 : 23:01:06 »

Jaz sem se pa danes opogumila in prebrala knjigo do konca. Sem namreč ena velika jokica, ko se gre za minljivost psa, zato sem si zadnje strani knjige pustila za danes, ko sem se lahko v miru cmerla.  Roll Eyes Grin
Meni je bila knjiga zelo všeč.  Smiley Komaj čakam na film.
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #78 : petek, 30.01.2009 : 10:22:31 »

Jst sem jo včeraj dopoldne dobila po pošti, ob dveh ponoči sem prebrala zadnjo stran. Super knjiga, res. Zadnje strani sem videla bolj megleno (smrk smrk), vmes sem se pa tud iz srca nasmejala.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #79 : petek, 30.01.2009 : 10:44:43 »

Frigga mi jo lahko posodiš?
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #80 : sobota, 31.01.2009 : 22:37:35 »

Zalarjeva je že na čakalni listi.  Wink

Jst pa knjigo še kar preučujem in listam gor in dol - mi sploh ne gre iz glave. Res pusti močan pečat.

Moj najljubši citat:

Ali je mogoče, da pes - kateri koli pes, posebno pa prismuknjen in neukrotljiv, kot je bil naš - pokaže ljudem tisto, kar je v življenju res pomembno? Prepričan sem, da lahko. Pogum. Vdanost. Prostodušnost. Radost. In tudi stvari, ki niso pomembne. Psi ne čutijo potrebe po razkošnih avtomobilih, velikih hišah ali po oblačilih znanih modnih oblikovalcev. Statusni simboli jim ne pomenijo nič. Zadovoljni so s palico, prepojeno z vodo. Pes drugih ne presoja po barvi, veroizpovedi ali družbenem statusu, ampak po tem, kakšni ljudje so. Psu je vseeno, ali si bogat ali reven, izobražen ali nepismen, pameten ali neumen. Daj mu svoje srce in dal ti bo svojega. (John Grogan, Marley and Me)
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #81 : ponedeljek, 02.02.2009 : 19:14:53 »

Mel, sem ti poslala moj telefon na ZS, da se zmeniva kako naj ti predam knjigo za prebrat  Smiley.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #82 : torek, 03.02.2009 : 19:44:11 »

Dobila knjigico na posojo. Cheesy Bo bralni vikend.  Smiley

Hvala Lisa  Kiss
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #83 : torek, 03.02.2009 : 19:54:08 »

Ah ni za kaj, sem vesela, da sva se spoznali  Cheesy. Pa res se nič ne mudi z branjem, kar počasi, da kaj lepega ne izpustiš,he,he.
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #84 : sreda, 25.03.2009 : 21:30:20 »

Jutri je pa premiera filma Cheesy
Jaz imam tako natrpan urnik, da niti zvečer pred spanjem nimam časa za knjigo Sad Ampak sedaj en dan si moram res nekako vzeti čas, prebrati od prve do zadnje strani in potem v kino Tongue
Imam pa občutek, da igralska zasedba zna zasenčiti samo zgodbo, kar je škoda. Bomo videli.

Veliko užitkov vsem še pred filmskimi platni Kiss
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #85 : sobota, 28.03.2009 : 20:27:48 »

Tudi jaz grem jutri v kino,upam.
Mel, si prebrala knjigo?
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #86 : nedelja, 29.03.2009 : 00:01:36 »

Gledala Marleya...
Film je bil takšen:   Smiley    Grin   Cheesy   Shocked   Huh    Grin  Tongue   Kiss   Sad   Undecided   Cry Cry Cry

Lepo je imeti pasjega prijatelja, še težje je, ko se posloviš... Ustvariš pa nove spomine. Knjige sicer še nisem prebrala, sem se pa ob gledanju filma spomnila na Flipa, predvsem na začetku filma in na Rokija, na koncu filma. Marley je bil krasen, nevzgojen pes  Tongue. Komaj čakam, da preberem še knjigo  Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #87 : nedelja, 29.03.2009 : 09:27:43 »

Jaz sem prebrala knjigo. Na začetku sem se spraševala, kaj hudiča vsi tak hrup zganjate okrog ene čist povprečne in bolj obrtniško napisane reči, potem se s časom tudi pisatelj mal vnese in do konca sem se večkrat prav veselo in predvsem škodoželjno nakrohotala  Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #88 : nedelja, 29.03.2009 : 10:37:37 »

punce, spravite vstopnico in jo vnovčite - mensezdi da gre za 15% popust v Mr.Petu ob predložitvi vstopnice do...??
Sej je tud Jana objavila novico klele nekje na forumu, sam tko, no, da se ne pozab...
Jst sem prebrala knjigo, film me pa še čaka.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #89 : nedelja, 29.03.2009 : 11:12:01 »

Evo, sm jest našla v temi od Mr.Peta:

"Če ste si ogledali film Marley in jaz v kateremkoli kinematografu v Sloveniji vam s predložitvijo vstopnice v katerikoli trgovini Mr. Pet priznamo 15% popust.
Ponudba velja 14 dni od dneva ogleda filma. Popust velja samo za artikle, ki imajo redno ceno in niso v akciji. Popusti se ne seštevajo
." Smiley
 
Tudi mene film še čaka, definitivno enkrat ta teden. Knjigo sem pa prebrala na eks takoj, ko je izšla.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  knjižni kotiček (Moderator: Nanook)  |  Tema: Marley & jaz
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines