mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 14:25:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Humanitarna akcija za otroke in pomoč Horjulu - čvek
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Humanitarna akcija za otroke in pomoč Horjulu - čvek  (Prebrano 25463 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : sobota, 04.10.2008 : 14:58:24 »

Ze pred casom napovedana humanitarna akcija je odprta in vabim vse, da pomagate po svojih moceh. Lansko leto je vecino bremena pri komunikaciji, pa tudi zbiranju po Goriskem prevzela Nika2. Tudi letos nam bo pomagala, vabim pa vse vas iz cele Slovenije, da pomagate na svojem koncu. Morda poznate koga v kaksni otroski trgovini, ki bi bil pripravljen podariti otroska oblacilca ali igrace, morda imate doma otroka, ki je oblacila in igrace prerastel, morda imate kaksno otrosko knjigo odvec ...

Predlagam, da si najprej v temi Humanitarna akcija za otroke in pomoč Horjulu - zakaj, kako, komu ...? pogledate, komu so namenjeni predmeti, kam gre denar od licitacij, kako smo si stvar zamislili, kaj boste imeli od tega donatorji predmetov in denarja, kaksna pravila smo postavili ... Kako je potekala in komu je bila namenjena lanska dobrodelna akcija, najdete v rubriki Posebna dobrodelna licitacija.

Upam, da bomo s to akcijo zbrali skupaj toliko, da bomo razveselili cim vec otrok na Severno-Goriskem.

Prijetno pripravljanje predmetov in uspesen boj za "botrstvo" .

Poleg tega bomo med 10. in 20. novembrom potrebovali kaksen transfer od donatorjev predmetov do zbirnih mest, rabili bomo zbirna mesta glede na lokacije doniranih predmetov in podobno. Vse to se bomo dogovorili potem, ko bomo videli, koliko nam bo uspelo zbrati.

Glede na kolicino zbranega bomo najbrz potrebovali tudi manjsi prostor na goriskem koncu. Trgovinica gospe Majde je majhna in ce ne bo se preurejena, stvari pa prevec, jih bo treba za kratek cas shraniti nekje drugje. Toliko, da se vse uredi do decembra, ko bo prejete predmete razdelila med tiste, ki jih potrebujejo.

Hvala za vso pomoc ze v naprej!
Logiran

Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1 : nedelja, 05.10.2008 : 09:11:53 »

Jana,
predvidevam, da glasbene kasete ne pridejo v poštev?
Lp
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2 : nedelja, 05.10.2008 : 09:30:50 »

Verjetno tudi pridejo. Najbrz se ima kdo kasetar.
Logiran

Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #3 : nedelja, 05.10.2008 : 10:05:52 »

Okej, grem skupaj spravit še en paket Smiley
Bodo ti paketi objavljeni sproti in bodo na voljo do konca te akcije, ali bodo določeni datumi kot pri navadnih licitacijah?
Lp
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4 : nedelja, 05.10.2008 : 11:39:54 »

Paketi bodo objavljeni sproti, za licitacije (botrstvo) pa bodo na voljo od dneva objave do 10.11.2008.
Logiran

ema
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 79


« Odgovor #5 : nedelja, 05.10.2008 : 19:05:36 »

Jana, tole je ful super.  Smiley Imam že prištimanih nekaj premajhnih oblačil in veliko parov (skoraj) nenošenih čevljev. Bom poslala v naslednjih 2 dneh. Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #6 : nedelja, 05.10.2008 : 19:29:17 »

Super, ema in Miss Teja., me veseli, da ste nase mlade uporabnice za take akcije.
Sem prepricana, da bodo vase stvari pricarale praznicen nasmeh na marsikateri mlad obrazek.
Logiran

ema
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 79


« Odgovor #7 : torek, 07.10.2008 : 13:15:48 »

Zdajle mi je padlo v glavo : Kaj pa, če bi družine, katerih otroci bodo prejeli oblačila in podobno dobili letake, na katerih bi bilo na kratko napisano o Horjulu in malo o problematiki prostoživečih, zanemarjenih, mučenih živalc? Saj vsi vemo - več nas ve, bolje je. Smiley Je pa res, da je to tudi finančni zalogaj... Huh
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #8 : torek, 07.10.2008 : 14:05:33 »

Pridejo v poštev knjige, igrače ipd.?
Če ja, jih nekaj imam, bi pa prosila za prevoz, ker ga nimam.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #9 : torek, 07.10.2008 : 14:20:53 »

Yo, v postev pridejo tudi (se uporabne) knjige in igrace.
Za prevoz ni potrebno trenutno se razmisljati, bomo poskusili organizirati med 10. in 20. novembrom, podobno kot lani.
Je pa med tem casom potrebno stvari pripraviti, slikati, "opisati", postaviti za peket izklicno ceno in to poslati na moj email. Do konca zbiranja so stvari pri donatorjih, torej jih zapakirane shranite in pocakate na zbiranje.
Logiran

Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #10 : torek, 07.10.2008 : 14:25:27 »

Aha. Grem prebrat pravila. Nekaj se bo sigurno našlo.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #11 : torek, 07.10.2008 : 21:14:22 »

Nekej dni me ni bilo doma, ko pa pridem domov, pa vidim, kaksna akcija je tule ... uaaau.. Cheesy

Super si to spravila skupaj, Jana!!

Hvala vsem, ki boste sodelovali pri tej akciji Wink

Btw, za zacasno skladisce se lahko javim tudi jaz Wink
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #12 : torek, 07.10.2008 : 21:16:13 »

Donatorjem predmetov pa sporocam, da predmetov ni treba dajati v kaksne 'fancy' vrecke ali kaj podobnega, saj mi je od lanske akcije za Vipavo ostalo kar nekaj darilnih vreck, ki so nam bile donirane. Vedela sem, da bodo prisle kmalu prav in se nisem ustela Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #13 : sreda, 08.10.2008 : 11:34:58 »

Če potrebujete en ˝lager˝ v okolici Ljubljane se javim.
Lokacija je Trzin.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #14 : sreda, 08.10.2008 : 11:40:25 »

Upam vsaj, da sem razumela prav, da potrebujete prostor za shranjevanje stvari na večih lokacijah do prevoza Undecided
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Humanitarna akcija za otroke in pomoč Horjulu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines