mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:19:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Humanitarna akcija za otroke in pomoč Horjulu - čvek
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Humanitarna akcija za otroke in pomoč Horjulu - čvek  (Prebrano 25457 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #105 : sreda, 26.11.2008 : 08:19:58 »

kocka sporoča, da ima še veeeeelik prostora Cheesy
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #106 : sreda, 26.11.2008 : 09:00:08 »

 Grin te pokličem kasneje, sem samo za sekundo skočila na .net
Mater, prav odvisna sem od tega foruma  sram Roll Eyes sram
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #107 : sreda, 26.11.2008 : 09:02:37 »

Same here  Shocked
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #108 : sreda, 26.11.2008 : 09:29:41 »

Seznam:

donatorji predmetov
[/b]
botri
[/b]
Alba
Darja Žnidaršič
Desobediencia
ema
Gusa
linchaich
Miss Teja.
noni
Pmaxi
posvojitelj Pihija
Sreda
Stella
SunnyDay
Urša Brinšek
Zmago
zona
Željka Fon Zidar
Agnesana
al1
Alba
baguette
cac
Cats
chanel5
Dani
Dominika
ema
everlast
ika
Jolly1
ka ty a
karizma
linchaich
MaxyTT
Miss Teja.
Rossy
Sanny
Sasenka
steva cenejac
SunnyDay
zmago
zorana

Prosim, da mi napisete, ce je se kdo doniral predmete, da ga dodam zraven, ali pa ce kdo zeli ime in priimek namesto uporabniskega imena.
Prav tako prosim, da pogledate na seznam placil in javite se ostali, da ste placali Horjulu.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #109 : nedelja, 30.11.2008 : 20:35:53 »

Danes smo zaključili še eno našo nadvse uspešno akcijo - v Novo Gorico smo z Niko2 peljali vse, kar ste zbrali v humanitarni akciji za pomoč otrokom. Množico škatel in vreč smo predali gospe Majdi Smrekar, ki vodi Humanitarno društvo Kid Otrok Otroku in ona bo poskrbela, da bodo vse stvari, ki ste jih darovali, prišle v prave roke - k tistim, ki jih najbolj potrebujejo. Gospa Majda je bila nadvse vesela, saj se bližajo decembrski prazniki in prav je, da dobijo darila treh decembrskih dobrotnikov tudi tisti otroci, katerim starši ne morejo kupiti oblačil, igrač in šolskih potrebščin. Nadvse dobrodošla so bila tudi oblačila za najmlajše, pa tudi vse ostalo, kar smo predali. Gospa Majda bo imela kar nekaj dela, da bo vse posortirala in pripravila darilca, mi pa smo veseli, da je tako in da ste se nadvse izkazali, ter da ima kaj sortirati in predati naprej.

Zagotovo se bomo prihodnje leto ponovno odzvali in upam, da tudi tako ali pa se bolj uspesno, kot letos.

Jaz imam samo nekaj malega fotk, ker je dezevalo, hiteli smo nosit iz avtomobilov in hiteli vmes cvekat Smiley. Aja, bila sta popolnoma nabasana dva avtomobila, eden od njiju karavan Wink.


na levi strani se vidi majhen del škatel


brez čvekanja tudi pri humanitarnih akcijah ne gre Wink


seznam donatorjev in botrov s spremnim besedilom visi na izložbenem oknu ob vhodu Smiley

Nika2, imas se ti kaksno fotko na zalogi? sram Cheesy

Hvala še enkrat vsem donatorjem oblačil, obutve, igrač, šolskih pripomočkov in ostalega, ter vsem, ki ste kot botri donirali 349 € za varovance Zavetišča Horjul.
Ceprav se mnogi ne poznamo osebno, lahko skupaj premikamo gore Smiley, predvsem pa pomagamo drug drugemu in tistim, ki naso pomoc potrebujejo.
Logiran

Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #110 : nedelja, 30.11.2008 : 21:36:09 »

Pozdravljeni,

na predaji smo se imeli res lepo, se posebej, ko smo opazovali, kako se drustveni prostor polni s skatlami in vreckami z doniranimi predmeti.  Cheesy Otroci bodo res dobili lepa darila v prihajajocem praznicnem decembru!  Cheesy Cheesy

V zvezi s prevozom in razlaganjem 'tovora' hvala tebi, Jana, in tvojemu Mircu, ki sta v takem slabem vremenu prisla do Primorske; pa SunnyDay za dostavo velike kolicine predmetov do Ajdovscine, ter king-roy in njenemu Alanu, ki sta brzinsko priletela na pomoc pri raztovarjanju predmetov iz avtomobilov.

Vi, donatorji in botri, pa ste itak super!!  Wink Wink Wink

Tudi mene veseli dejstvo, da ste vsi pripravjeni pomagati otrokom v stiski, pa ceprav se med seboj ne poznate / poznamo.

Jana, kaksnih pametnih slikc zal nisem naredila, tule je se ena, ki prikazuje del zbranih predmetov:



Tu je se ta simpaticen morski pes, ki bo ocitno postal maskota drustvenega prostora, vsaj dokler ne bo nasel lastnika Wink



In se enkrat slikca s certifikatom o donatorjih in botrih, ki smo ga nalepili ob vhodu (zal slika ni dobra, ker se nisem mogla izogniti odsevu ...).

Hvala vsem za sodelovanje. Naslednje leto pa spet kaj podobno organiziramo, a ne?

LP

Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #111 : nedelja, 30.11.2008 : 22:12:21 »

Super, Nika2 Smiley, vse, kar je meni manjkalo ali sem pozabila, si dopolnila. Hvala Smiley.
Nic takega po dezju peljati do Nove Gorice, saj gre za pomembne reci. Da le ni snezilo Wink.

Vsekakor najlepsa hvala vsem, ki ste tako ali drugace pomagali pri transportu in prenasanju paketkov in vreck. Vmesni punkti so neprecenljivi (res hvala kocka), kot je neprecenljiva vloga SunnyDay, ki nas je resila z glavno voznjo iz Trzina do Nike2.

Se priporocamo se v naprej, ce prej ne, naslednjo jesen v podobni akciji Wink.

Ja, hehe, taksnale predaja je v vec ozirih super - spoznavas clane v zivo, vmes ko pocnes dobra dela Wink.
Logiran

Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #112 : ponedeljek, 01.12.2008 : 00:59:12 »

In se nekaj: zoni sem pred casom obljubila, da bom poslikala Unicefove puncke, ki so naprodaj v Majdini trgovini / drustvu.

Danes sem to koncno naredila, ceprav sem se na to spomnila sele na koncu predaje, ko smo celoten prostor ze zabasali s paketi, tako da se do par punck nisem uspela niti prebiti vec, hihi (dokaz, da smo k Majdo pripeljali res veliko paketov pomoci). Zato so slike nekaterih punck bolj slabe. No, vseeno so tule:

Puncka 1:


Puncka 2:


Puncka 3:


Puncka 4:


Puncka 5:


Puncka 6:


Puncka 7:


Puncke stanejo 20 €, ga. Majda pravi, da vam jih lahko poslje tudi po povzetju. Smiley

Pisite mi na   posvojitev@yahoo.com
ce zelite, da vam posljem tel. st. gospe Majde, s katero se boste lahko dogovorili vse o nakupu.

Jaz ji bom odnesla slike punck s pripadajocimi oznakami (npr. 'puncka 1'). Tako boste lahko v svojem narocilu izrazili zeljo, katero puncko zelite kupiti, Majda pa jo bo prepoznala Wink


Vsaka posvojena punčka zagotovi cepljenje enega otroka proti šestim otroškim nalezljivim boleznim:

                      o davici,
                      o ošpicam,
                      o oslovskemu kašlju,
                      o otroški paralizi,
                      o tuberkulozi in
                      o tetanusu.

Vec o akciji 'Posvoji puncko in resi otroka':

http://www.unicef.si/main/puncka.wlgt
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #113 : ponedeljek, 01.12.2008 : 07:12:37 »

Hvala Nika2,da si si poleg vsega tega vzela še čas,da punčke poslikaš.Ja letos smo predlagali tako,da se moji otroci pametno obdarujejo in s tem mogoče še komu pomagamo,sploh ne morem verjeti,da kaj takega še obstaja-DOBRO S KORISTNIM.Hvala.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #114 : ponedeljek, 01.12.2008 : 08:19:08 »

Z veseljem pomagam tudi prihodnjič Smiley Smiley Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #115 : ponedeljek, 01.12.2008 : 08:20:06 »

Ja, hehe, taksnale predaja je v vec ozirih super - spoznavas clane v zivo, vmes ko pocnes dobra dela Wink.
Jaaa, to je pa res super Wink
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #116 : ponedeljek, 01.12.2008 : 09:23:02 »

Vsekakor najlepsa hvala vsem, ki ste tako ali drugace pomagali pri transportu in prenasanju paketkov in vreck. Vmesni punkti so neprecenljivi (res hvala kocka), kot je neprecenljiva vloga SunnyDay, ki nas je resila z glavno voznjo iz Trzina do Nike2.

Se priporocamo se v naprej, ce prej ne, naslednjo jesen v podobni akciji Wink.
Lahko že po novem letu spet začnemo Wink. Z veseljem! Super ste! Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #117 : ponedeljek, 01.12.2008 : 16:33:14 »

Ga. Majda pravi, da lahko javno objavim njeno tel. st., tako da jo za mortebiten nakup punck kontaktirate kar na: 031 817 785 .

Aja, se to: danes sem Maji predala se darilne vrecke, ki so ostale od lanskoletne dobrodelne akcije. Vrecke bo koristno uporabila za deljenje miklavzevih / bozicnih paketov pomoci Smiley




Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Humanitarna akcija za otroke in pomoč Horjulu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines