mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 11:20:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Humanitarna akcija za otroke in pomoč Horjulu - čvek
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Humanitarna akcija za otroke in pomoč Horjulu - čvek  (Prebrano 25735 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #30 : petek, 17.10.2008 : 20:47:36 »

Alba mi je danes dostavila svoje tri pakete.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #31 : petek, 17.10.2008 : 21:18:02 »

OK, jaz lahko hranim za LJ in okolico Smiley, pobiram pa bolj izjemoma po dogovoru. Vidim da je Nika2 lepo in sistematično lani organizirala zadevo. A bo letos tudi tako?
Upam, da bi lahko kdo potem to dostavil na Primorsko.... Nisem čisto zihr, da bi meni zneslo Undecided.
A se kdo javi?

Bom tudi letos pomagala, seveda Wink Trenutno sem le v stiski s casom in komaj se najdem cas za spat, ampak se bom potrudila!!

Pa tud ta prevoz na Primorsko bomo ze zrihtali Wink
Hvala za pomoc, kocka!
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #32 : petek, 17.10.2008 : 21:26:10 »

Ostale pa se vabim k sodelovanju - se posebej tiste, ki imate otrocicke Wink Jaz nimam otrok Sad
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #33 : sreda, 22.10.2008 : 12:24:05 »

Hm ..., sicer je se kar veliko casa, pa vendar ... upam, da se bo se naslo kaj, kar so vasi/sorodnikovi/prijateljevi/sosedovi ... otroci prerastli ali kaksne igrace/knjigice/igrice ..., ki jih ne potrebujete vec.

Morda je med vami kdo, ki ima trgovino, ali pa pozna koga, ki ima trgovino z otroskimi zadevami in bi bil pripravljen kaj odstopiti v dobrodelne namene? Dam s svojo firmo uraden dopis, ce je to problem.

Hvala ze v naprej.

Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #34 : sreda, 22.10.2008 : 12:31:43 »

Bo, bo tega še Smiley
Zase vem, da je teh reči ogromno doma, predvsem igrač, a časa za na kup spraviti žal toliko manj sram Ampak kmalu bo bolje, se tolažim :Pnori oktober, kateri je sledil na še bolj nori september, itn... bo kmalu mimo in se bo stanje upam da malce umirilo Wink

V glavnem: igrače bodo, oblačila pa tudi Cheesy
Logiran

Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #35 : petek, 24.10.2008 : 11:03:34 »

Tudi jaz imam nekaj barbik....samo počesat in oblečt jih moram..pa pofočkat..in pošljem. Kiss
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #36 : petek, 24.10.2008 : 11:43:15 »

Super, se pocasi nabira Smiley

Pmaxi, a dam tvoje vse na eno licitacijo - Pmaxi za minimalce? Javi izklicno ceno.
Prosim Wink Smiley
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #37 : sreda, 05.11.2008 : 21:18:21 »

Tole se pocasi izteka in srcno upam, da boste se nasli kje kaj takega, kar boste lahko v korist tujih otrok pogresali.
Hvala.

Obenem posredujem tudi vabilo gospe Majde Smrekar:

Vabljeni na zaključek trgovine Kid in na otvoritev Humanitarnega društva Kid Otrok otroku, ki bo v petek, 7.11.2008 od 16. ure dalje pred trgovino Kid, Ulica Gradnikove brigade 9 v Novi Gorici.
Logiran

Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #38 : sreda, 05.11.2008 : 21:23:52 »

Uf, kako hitro je minil čas. Mi imamo še nekaj paketov za skombinirat Smiley
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #39 : sreda, 05.11.2008 : 22:26:25 »

Tole se pocasi izteka in srcno upam, da boste se nasli kje kaj takega, kar boste lahko v korist tujih otrok pogresali.
Hvala.

Obenem posredujem tudi vabilo gospe Majde Smrekar:

Vabljeni na zaključek trgovine Kid in na otvoritev Humanitarnega društva Kid Otrok otroku, ki bo v petek, 7.11.2008 od 16. ure dalje pred trgovino Kid, Ulica Gradnikove brigade 9 v Novi Gorici.

Obvezno grem!!! Cheesy Cheesy
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #40 : sreda, 05.11.2008 : 22:29:35 »

Sem iz Trbovelj,problem je prevoz,če je ktera blizu odstopim dve polni vreči oblačil za dojenčka do enega leta. Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #41 : sreda, 05.11.2008 : 22:43:28 »

zona, za prevoz ni nobenega problema, ce le imas lahko vsaj do 10.11. paket doma, sicer pa lahko organiziramo transfer tudi prej.

Bi pa prosila, ce se da z digitalcem stvari malo pofotkati, lahko zadeve lepo zlozene vse skupaj, ce jih je veliko, pa morda v dva, tri ... kupcke in potem poslikati vsakega posebej, slike pa potem poslati na jana@mojpes.net in zraven napisati, kaj vse je v paketu (cist na kratko lahko), da objavim tukaj.
Ce je potrebna kaksna pomoc, samo javi, pa bomo organizirali.
Hvala ze v naprej.
Logiran

zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #42 : sreda, 05.11.2008 : 23:10:07 »

Stvari je res veliko,se pa bom potrudila vse po malem poslikat in ti pošljem,zanima pa me,kaj bi še rabili?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #43 : sreda, 05.11.2008 : 23:12:49 »

Ooo, super, zona, smo ze v naprej hvalezni.

Hm, rabi se vse, kar rabimo za otroke in mladostnike tudi sicer. Nekaj osnovnih zadev je napisanih na http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,25504.0.html, ce bo kaj v pomoc pri razmisljanju in odlocitvah Smiley.
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #44 : petek, 07.11.2008 : 14:10:23 »

Jana, vprašanje. Doma imam Philipps komplet - gramofon, radio, dva kasetarja in v posebni škatli še CD predvajalec. Plus dva zvočnika. Stvar je sicer 20 let stara, toda dela bolj ali manj vse, razen, da kasetar nekoliko vleče (verjetno ga je treba malo porihtati), pa displejček od radija je šel. Linijo smo uporabljali do kakšne pol leta nazaj, ko sem kupila novo.

Če misliš, da bi to tudi bilo primerno, prosim povej, bom še danes poslikala. Drugače sem iz Ljubljane, prevoza pa žal nimam, bi se bilo treba zmeniti, da nekdo pride k meni iskat.
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Humanitarna akcija za otroke in pomoč Horjulu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines