mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 10:23:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Humanitarna akcija za otroke in pomoč Horjulu - čvek
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Humanitarna akcija za otroke in pomoč Horjulu - čvek  (Prebrano 25733 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #45 : petek, 07.11.2008 : 22:26:58 »

Hm..., Cats, bomo vprasali gospo Majdo, ce ima kaksnega interesenta.
Predvsem zato, ker ne bi rada, da bi se ji roba nalagala v majhnem prostoru, ki je na voljo. Za oblacila in ostalo ni problem, gredo hitro naprej.
Javim, kaksen bo odgovor.
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #46 : petek, 07.11.2008 : 22:44:13 »

Super, Jana, hvala za odgovor.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #47 : sobota, 08.11.2008 : 03:37:09 »


Ojla, nekaj utrinkov z danasnjega proslavljanja ob ustanovitvi drustva ge. Majde:








Tukaj pa so se Unicefove puncke, ki se prodajajo v dobrodelne namene:


in pol ... so mi crknile baterije v fotoaparatu!  Angry Angry Eh ...

No, kakorkoli ze, veselo je bilo, ceprav nisem mogla ostati dolgo.
Gospa Majda se vam vsem vnaprej zahvaljuje.

LP, kmalu se spet vidimo v N. Gorici na predaji predmetov  Wink Wink
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #48 : sobota, 08.11.2008 : 03:40:50 »

Oh, na zgornjih slikah izgleda, kot da na fešti ni bilo ljudi, hehe ... Pa jih je bilo veliko, le jaz jih nisem hotela ujeti v objektiv Wink

lp

Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #49 : sobota, 08.11.2008 : 12:19:48 »

Jana,
sem danes naredila čisto po omarah in se je nabralo kar nekaj oblačil. Zdaj me pa zanima, če lahko oblačila skombiniram po kupih (tako, kot je napisano) in jih nato ob predaji zložim v škatle, ali morajo biti oblačila zložena po vrečkah?

Hvala,
lp Teja
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #50 : sobota, 08.11.2008 : 14:17:42 »

Jana,
sem danes naredila čisto po omarah in se je nabralo kar nekaj oblačil. Zdaj me pa zanima, če lahko oblačila skombiniram po kupih (tako, kot je napisano) in jih nato ob predaji zložim v škatle, ali morajo biti oblačila zložena po vrečkah?

Hvala,
lp Teja

Ojla, ti odgovoarjam kar jaz, upam, da Jana no bo huda Wink

Oblacila skombiniraj po kupih le, ko jih bos razvrscala po paketih (se pravi v vec licitacijskih tem). Ob prevozu predmetov pa ni vazno, kako so razvrsceni, lahko posljes tudi vse v isti skatli / vrecki.

lp in hvala za pooc v imenu otrok
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #51 : sobota, 08.11.2008 : 14:42:08 »

Okej, super. Bom zložila v dve škatli, bo zasedlo manj prostora Smiley
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #52 : nedelja, 09.11.2008 : 21:25:43 »

Jana, vprašanje. Doma imam Philipps komplet - gramofon, radio, dva kasetarja in v posebni škatli še CD predvajalec. Plus dva zvočnika. Stvar je sicer 20 let stara, toda dela bolj ali manj vse, razen, da kasetar nekoliko vleče (verjetno ga je treba malo porihtati), pa displejček od radija je šel. Linijo smo uporabljali do kakšne pol leta nazaj, ko sem kupila novo.

Če misliš, da bi to tudi bilo primerno, prosim povej, bom še danes poslikala. Drugače sem iz Ljubljane, prevoza pa žal nimam, bi se bilo treba zmeniti, da nekdo pride k meni iskat.


Ojla,

odgovarjam kar jaz ...
Ko sem bila na otvoritvi drustvenih prostorov mi je postalo jasno, da je prostora res malo, zato se bomo zal morali omejiti le na stvari, ki so za otroke 'bolj nujne', oblacila (se posebej za dojencke in majhne otrocke) ter igracke. Pa na kaksno solsko potrebscino ...

Zato predlagam, da stvari posljes na redne licitacije, ker se boljim, da nam v tej akciji zal ne bodo prisle prav Wink

Hvala za pomoc in razumevanje. 
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #53 : nedelja, 09.11.2008 : 22:00:13 »

Jana, sporocilo od miskice iz teme 'gugalnica' pripenjam se v to temo, da ga bos prej opazila ... In z miskico se strinjam, hahhahahha...

"Jana, se samo meni zdi, ali tule opis predmeta ne ustreza slikam in naslovu teme? V opisu so hlače&..., na sliki in v naslovu otroška gugalnica.

Lp"
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #54 : nedelja, 09.11.2008 : 22:31:34 »

Midva imava dve lunci z medvedkoma, ki se obesi nad zibko in predvaja uspavanko -  če prode prav, rade volje podariva.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #55 : nedelja, 09.11.2008 : 22:35:40 »

Hm, ja ..., gugalnica ..., zelo huda napaka je popravljena Tongue Wink

steva, zagotovo pride prav kaksni majhni strucki Smiley
Bo gospa Majda dodala h kaksnemu kompletku oblacilc.
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #56 : nedelja, 09.11.2008 : 22:52:40 »

Ojla,

odgovarjam kar jaz ...
Ko sem bila na otvoritvi drustvenih prostorov mi je postalo jasno, da je prostora res malo, zato se bomo zal morali omejiti le na stvari, ki so za otroke 'bolj nujne', oblacila (se posebej za dojencke in majhne otrocke) ter igracke. Pa na kaksno solsko potrebscino ...

Zato predlagam, da stvari posljes na redne licitacije, ker se boljim, da nam v tej akciji zal ne bodo prisle prav Wink

Hvala za pomoc in razumevanje. 

Hvala, Nika, ni problema, potem pa na redne. Poslikam te dni še par stvari in pošljem vse podatke.

Slikce so luštne, kaže, da je na otvoritvi bilo lepo. Še lepše je pa vedeti, da obstaja toliko ljudi, ki bodo rade volje in odprtega srca pomagali drug drugemu.  Smiley
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #57 : nedelja, 09.11.2008 : 22:58:03 »

Kako pa mi pridemo oz.kje omenjena gospa prodaja svoje punčke,ki so prav luštne.?
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #58 : nedelja, 09.11.2008 : 23:32:44 »

Kako pa mi pridemo oz.kje omenjena gospa prodaja svoje punčke,ki so prav luštne.?

To so puncke, ki se prodajajo v korist Unicefa (dobicek gre za revne otroke). Prodajajo se tudi online na unicefovi strani:
https://trgovina.unicef.si/shop/?cid=puncka

Prodaja jih tudi Majda v svoji ex-trgovini, kjer je sedaj drustvo (mislim, da tiste sivajo njene prijateljice, ce se prav spomnim). Ta lokacija je ena izmed 'Unicefovih varnih tock', zato se puncke prodajajo tudi tam. Vec o o varnih tockah:
http://www.unicef.si/main/varne_tocke.wlgt


Za druga prodajna mesta ne vem ...

Lahko si jo narocis po Unicefovi spletni strani ali pa ti lahko dam tel. Majdinega drustva / ex-trgovine KID, kjer so puncke zaenkrat se vedno naprodaj. Mogoce ti tudi Majda puncko lahko poslje po povzetju ... V primeru, da bi kupila kaksno iz Majdine trgovine, ti jih lahko poslikam jaz in posljem fotke, da si eno izberes, hehe ... 

Hvala, ker ste pripravljeni pomagati.

LP
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #59 : ponedeljek, 10.11.2008 : 00:02:37 »

Če bi bila res pripravljena poslikati,se toplo priporočam,si bosta moji deklici lahko sami zbrali,pa lepa hvala vam. Cheesy Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Humanitarna akcija za otroke in pomoč Horjulu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines